Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 lis 2007, 23:25

Mróweczka, no to brawo.precz chorobskom :ico_zly:

syla75, dzieki.Wlasnie obawiam sie,ze zaczyna kumac,bo tesciowa mowila,ze jak weszla z nim na pogotowie i zobaczyl pielegniarke to zaczal byc nerwowy i poplakiwac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 lis 2007, 23:27

syla75 pisze:BUTY mam dosyć nie ma takich małych 16-17 mam dość chodzenia jak sa to miękkie
wiecie co ,,, a ja Kacprowi juz musialam kozaczki kupic...nr.20 :ico_szoking: Kapcie ma 19 :ico_olaboga: mysle ze to duzy rozmiar jak na polroczniaka :ico_olaboga:
Rybko nie przejmuj sie tym co mowia inni...ja jak dawid mial zastrzyki(a robila mu je moja mama-pielegniarka) ryczalam jak glupia :ico_puknij: ale teraz juz mi przeszlo...wiem ze dzidzie to boli ale to dla jego zdrowia,a skoro placzesz to lepiej jak ktos inny z nim chodzi bo dziecko wyczuje ze mama sie boi i jest bardziej spiete a tak nie mozna :ico_nienie: Mróweczka, :ico_brawa_01: super ze juz po wszystkim i w sumie to ciesz sie ze mial 3 dniowke , podobno taka 3 dniowka vbardzo uodparnia organizm a na zime mu sie przyda :-)
Kacpi dziekuje za pochwaly :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 lis 2007, 23:53

A jeszcze mam Kochane pytanko: jak wasze dzieci śpia?? znaczy sie chodzi mi o pozycje!!! Eryk śpi taki w tył wygięty jakby sie połamał-tak głowke w tył wygina:ico_noniewiem: niewiem czy dobrze opisałam i czy zrozumiałyscie!!! jak nie to wkleje fotke!!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 lis 2007, 00:15

MRÓWECZKO martynka tez tak śpi głowe ma do tyłu wygiętą pamiętam ze nicolka też tak spała do dzisiaj czasami tak śpi.Ale to raczej nic poważnego ale można sie lekarki zapytać ja tez to zrobie jak pójdę ale na razie nie mam poco

[ Dodano: 2007-11-10, 23:16 ]
MORDKO to nie masz problemu z butkami a takich małych to rzadkośc nawet naturino nie ma tylko miekkie

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lis 2007, 00:51

Mróweczka, wklej to zdjecie ....
syla75, no wlasnie mam bo niby numer jest ale za ciasne bo moj Pudzianek ma strasznie wysokie podbicie i wszystkie buciki za szczuple sa :ico_puknij:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 lis 2007, 03:48

Oj, ciagle brak mi czsu nawet na ukochane TT :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Na moje szczescie nie naklikalyscie znowu tak duzo, wiec nadrobilam-ale czy wszystko zapamietalam-na pewno nie.
Delicja-biedactwo, przyplatalo Ci sie swinstwo :ico_placzek: :ico_placzek: Podobno to strasznie bolesne-moja kolezanka obok z klatki na pare dni przed porodem dostala kolki nerkowej-podobno koszmar-myslala, ze rodzi dziecko.Zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia, zebyscie nie musialy dlugo byc osobno bo to Cie pewnie boli rownie mocno jak te nerki :ico_placzek:
Iw Rybciu-dobrze, ze masz kogo wyslac z Jedrulka na te zastrzyki.Na pewno to jest dla niego nieprzyjemne, ale jak sama piszesz juz widzisz poprawe a to najwazniejsze-chwilke poczuje bol przy zstrzyku ale jaka to ulga dla niego, ze nie ma zatkanego noska i czuje sie coraz lepiej.Caluski dla dzielnego Jedrusia-niech tez szybko wraca do calkowitego zdrowia
Mordeczka.masz przeslodkiego Pudziana.Kochaniutki.Jego ciut starszy kolega Antonio ma juz rozmiar 21 :ico_szoking: Kozaki wzielam mu 22.Ja nie wiem jak dorosnie to chyba bedzie mial 50.
Mroweczko-ciesze sie , ze Erys juz zdrowy i gratuluje trafnej diagnozy.jestes chyba pierwsza kwietnioweczka z takim doswiadczeniem i swietnie sobie poradzilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Syla-ja mialam problem calkem odwrotny od Twojego-chcialam dla niego miekkie buciki niemowlece a w tym WIELKIM rozmiarze nie znalazlam i musial miec juz takie dla "starszakow"Ja jako niemowle tez nie mialam faldek za to teraz...ech, szkoda gadac :ico_zly:

Kolka-co z Toba i Julcia, mam nadzieje, ze sie nie rozlozylyscie obydwie.Odezwijcie sie, bo sie martwie.I spoznione buziaki dla Juleczki z okazji ukonczenia 7 miesiecy.
Caro-dzieki tobie tez sobie kupie taki sliniaczek z rekawkami, bo karmie malego marchewka, jablkiem dopiero od dwoch tagodni i za kazdym razem uda mi sie ubrudzic rekawki jgo bluzeczki :ico_zly: Brawo dla Oskarka za jedzenie calego sloiczka obiadku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-11, 02:56 ]
Gabrysiu-starsznie smutno mi sie zrobilo jak przeczytalam, ze planujecie wyjazd meza do Norwegi.Boze, jakie to okropne, ze dwoje pracujacych ludzi z jednym dzieckiem musi sie na taki krok zdecydowac bo nawet z dwoch pensji jest ciezko zwiazac koniec z koncem :ico_zly: :ico_zly: Nie martw sie jak rzeczywiscie wyladujecie kiedys razem w tej Norwegi to tez namowie meza na Norwegie(bo tam ciagle szukaja ludzi z jego fachu-i juz sie nawet kiedys na tym zastanawial) i nie bedziemy tam takie same. :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-11, 03:01 ]
Kasik-czy Ty ciagle pierzesz te rzeczy z podrozy, chociaz jak sie glebiej zastanowie to wyobrazam sobie ile masz roboty w takim domu, w ktorym przez praie trzy miesiace rzadzil sam facet, ja gdybym zostawila meza na tak dlugo to musialabym utorowac sobie sciezki pomiedzy porozrzucanymi skarpetami i innymi czesciami garderoby po calym mieszkaniu :ico_olaboga: Odezwij sie co u Was
Agi-jak tam Twoja zabkujaca Mayeczka, bardzo malo Cie tu ostanio widac :ico_placzek: Pochwal nam sie jak Wyglada polroczna Twoaj lalunia

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 lis 2007, 10:58

witam niedzielnie...
Dziewczyny co sie dzieje? :ico_noniewiem: polowa z nas w ogole tu nie zaglada... druga polowa sporadycznie...
a ja sie zastanawialam czemu Kasi nie ma , a ona do domku wrocila i mezusiem musi sie nacieszyc :ico_oczko: no ale zajrzec troszke by mogla:-( jakos mi tak .. smutno dzis :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 lis 2007, 11:14

mordko nie smuć się bedzie dobrze głowa do góry na dworze ponuro to i nam się udziela

[ Dodano: 2007-11-11, 10:14 ]
faktycznie jak jest wysokie podbicie to też problem tylko na przylepce najlepiej

[ Dodano: 2007-11-11, 10:16 ]
kasik napewno sprzata
i co zrobiłyscie te albumy?????????

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 lis 2007, 11:46

Hey! ja tylko na sekundkę

Nie rozłożyłyśmy się na szczęście. Wczoraj w dzień nie miałam czasu wejść, wieczorem miałam zlot rodziny R, popili sobie ja na zmianę ich uciszałam zwłaszcza dzieci i usypiałam Julkę :ico_olaboga: Potem jak już poszli to poszłam do łózka nie sprzątając syfu, który zostawili, bo mnie tak głowa bolała, że szok. Nie nawykłam do takiego rozgardiaszu. Lubię spokojne życie :-) Dostałam propozycję nie do odrzucenia. A właściwie dwie: 1 to pomalować i okleić szafki u Tej kuzynki- to raptem dwa dni roboty... Druga, to kupić na Mikołaja jej dwuletniej córeczce laptopa, który kosztuje całkiem niedrogo- 80 zł. Bo mieliśmy kupić już na jej urodziny, ale chyba zapomnieliśmy. Bez komentarza to zostawię.

Delicja
- kuruj się kochana :ico_olaboga: I Wracaj szybko do nas. Trzymam kciuki za zdrówko.
Mordko- normalnie Kacpi jest tak słodki, że jak go dorwę to zacałuję na śmierć :-) A Julke też zaczęli wczoraj PUdzian nazywać- chociaż nic im nie podpowiadałam :-D Butki kupujemy na taki sam rozmiar.

Musze zmykać, bo mała płacze a R skacowany i nie radzi sobie :ico_zly:

Potem jedziemy do teściów.. O rany :ico_olaboga:
Papapa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 lis 2007, 11:48

dziewczyny ja wpadłam się pożegnać. :ico_placzek: dziś o 14 muszę stawić się w szpitalu. Normalnie coś mi się robi, na myśl, że muszę zostawić Oleńkę :ico_placzek: a to wszytko moja i tylko moja wina, bo zamiast ubierać się ciepło, to ja ciągle z gołym brzuchem chodziłam i przeziębiłam nerki. wszyscy mi to powtarzają,a mnie wstyd przyznać się do błędu :ico_placzek: no i teraz masz los, dziecko w domu a ja w szpitalu :ico_placzek: Ola jak wróciłam wczoraj to się na mnie obraziła, w ogóle na mnie nie patrzyła, odwracała się w drugą stronę :ico_placzek: natychmiast zarządała jeść i zaczęła się normalnie zachowywać.
Mam nadzieję, że porobią mi badania dadzą leki i wypuszczą do domu, bo na operację się nie zgodzę :ico_nienie:
Mróweczko, to też miałaś przeżycia, współczuję, ale dzięki Bogu wszytko dobrze się skończyło :-) Bardzo się cieszę, że Eryczek już nie ma gorączki :ico_brawa_01:
katrin, bo to właśnie taki ból podobny do porodowego, mnie przy kolce boli cały dół brzucha tak jakby mnie ktoś krajał żywcem. w przypadku porodowego, są skurcze, które ustają na kilka chwil, atu boli cały czas :ico_olaboga:
a dziś boli mnie nerka :ico_placzek:
najlepiej by było, gdybym wysikała ten kamyk, ale nie wyobrażacie sobie jak bardzo boję się sikać :ico_szoking:
dobrze zmykam, bo zanim pojadę muszę jeszcze sporo rzeczy zrobić w domu,
życzę Wam i waszym dzieciaczkom dużo dużo dużo zdrówka!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość