Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

11 lis 2007, 20:18

CZESC LUTOWECZKImi jednak dzis rano po przebudzeniu Amelki oddech bardzo sie nie podobał, chodz ilam i sie zadręczałam do 11.00 co tu zrobić i w koncu sie ubralismy i pojechalismy na pomoc dorażną no i ja lekarz osłuchał i od razu diagnoza-ZAP. OSKRZELI :(,przepisany ma antybiotyk,leki na rozszerzenie oskrzeli i do inhalacji,więc lekarz powiedzłą ze całe szczescie ze nie czekalismy do jutra bo mogłoby juz byc za pózno i zeszło by na zap. płuc a tak nie ma tragedii powiedział ze antybiotyk rozpedzi wszystko i mozemy leczyc sie w domku no rewelacji nie ma ale nie musimy isc do szpitala.
takze widzicie tak to u nas jest obecnie.
KATELAJDKA przykro mi bardzo z powodu mamy :( ale dobrze ze ona jakoś dobrze to znosi psychicznie naprawde pełan podziwu jestem dla niej.
No Amelcia łapie choróbska ale wiesz co mnie pociesza to ze i tak choruje mniej od Kacpiego gdy był taki malutki. On do wieku 10 miesięcy był 4 razy w szpitalu więc zobacz ona niby tez łapie ale jak juz to jakies przeziebienia albo choróbska ktore jeszcze da sie leczyć w domku bo kacpi to juz tak zawsze był zawalony ze tylko szpitalem sie wszystko konczyło.
STO LAT DLA KOLEJNYCH 9-MIESIECZNIACZKOW JOASI,AGATKI :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
DOROTA.M. moja droga jak bedziesz miec chilke to daj sie znac na GG oki? mam pytanie ale musze sie więcej rozpiac hi hi hi a teraz tutaj nie mam czasu za bardzo juz bo musze startowac z wieczornym rytuałem kładzenia spać dzieci, inhalacje, podanie lekarstw ach lece juz bo pozniej chce usiąść spokojnie i jakis program w tv obejrzeć papaski

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 lis 2007, 21:19

No jejku :ico_olaboga: biedulka Amelka
ale Karolas, dobrze ze nie zwliekalas i poszliscie do lekarza.
Duzo zdrowka dla kruszynki

[ Dodano: 2007-11-11, 20:24 ]
A gdzie sie podzialy MamaKasi i Asiam
och, no jeszcze bardzo duzo dziewczyn :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 lis 2007, 21:25

Qunick
Tak, od razu rozpoznałam że to podobizna marszałka hihi!!

Karolas
Dla Amelki by szybiutko wyzdrowiała:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 lis 2007, 21:30

Ja tylko tak na chwilkę, mamy gości, niespodziewanie przyjechali (dziś w nocy) ciocia z wujkiem z Gdańska...trochę zakłopotania ale jest nam bardzo miło!
Dziękuje za życzenia, kochane jesteście!
Ja również składam solenizantom zdrówka na kolejne miesiace!!!!

karolas jejku co za szczęście że pojechaliscie do lekarza, Boże aż strach pomysleć co by było gdyby....Życzę Melci zdrówka!!! Co do GG to napisz teraz jak możesz a ja zaglądne co jakiś czas....
katelajdka również Twojej mamie dużo zdrowia życzę! Jesteś kochana że tak ją wspierasz, teraz bardzo jej potrzebna twoja obecnośc. To dobrze że ma taką wspaniałą córkę!

No niestety to tyle na dzis, poczytam i popiszę jutro
buziaki dla WAS
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 lis 2007, 22:38

karolastak mi przykro ze Amelka taka chora,no ale dobrze ze wczesnie zaalarmowalas i poszlyscie do lekarza,teraz juz tylko lepiej bedzie.

A my bylismy na zaleglej rocznicy slubu u meza siostry, juz na poczatku cos Patrykowi niestety nie pasowalo,nie jestem pewna ale chyba widok męza szwagierki cos doprowadza go do placzu, potem troche sie pobawil kolo nas na kanapie a jak chcialam go zostawic na podlodze z dzicmi to po jakims czasie sie rozbeczal i potem juz byl placz i smiech na przemian, potem dolaczylo sie zmeczenie i wsumie skonczylo sie szybszym powrotem do domciu, a w domciu usmiechniety,wesoły,ja nie wiem :ico_olaboga: ale to moje dziecko chyba w gosciach nie lubi bywac. Bo tam rzadko bywamy,na palcach zliczyc,moze dlatego bo u kuzynki czy u mamy to nie ma takich jakis wyskokow, jak marudzi to go usypiamy i spi a tu nie chcial spac,wypluwal smoka ach... czy wasze dizeci tez sobie wybieraja miejsca gdzie lubia przebywac a gdzie nie?

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 lis 2007, 22:47

Iwona77 pisze:czy wasze dizeci tez sobie wybieraja miejsca gdzie lubia przebywac a gdzie nie?

Jeśli chodzi o Milenkę to ona jest raczej bardzo towarzyska i lubi jak jeździmy w gości lub ktoś nas odwiedza. Jest wtedy ciągle uśmiechnięta, zaczepia, gaworzy, wariuje na całego i nie ma dla niej różnicy czy kogoś widuje często czy raczej nie. No chyba że jest zmęczona to wtedy marudzi troszkę :ico_haha_02:
Jak była młodsza to reagowała tylko płaczem na swojego pradziadka, ale już jej przeszło.
Ale chyba szczególnie wita uśmiechem moją mamę :ico_haha_02: Ostatnio nawet jak wyjeżdżaliśmy to się do niej przytuliła i dała buziaczka. Babcia miała łezki szczęścia w oczkach :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 lis 2007, 22:47

karolas duuuużo drówka dla Amelki - jesteś lepsza niż lekarze - najlepsza mama na świecie!

[ Dodano: 2007-11-11, 21:49 ]
A my dziś też sie gościliśmy - -dziewczynki bawiły się super - pokepałysmy po zadach koniki - ciekawe czy Ninusia odreaguje jakoś wrażenia w nocy???

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

12 lis 2007, 00:36

Do lulu81: Jestem, tzn, czytam Was na bieżąco, ale ... czuję się tu coraz mniej potrzebna i ... akceptowana. Nie jestem przebojowa, wygadana... czasem widzę że piszę monologi w stylu :gadał dziad do obrazu...a oraz do niego ni razu... Nie umiem dawać rad, a jeśli już coś poradzę to i tak nikt tego nie pamięta. Nawet nikt o mnie nie pamięta(oprócz Ciebie Lulu, Ty zawsze o wszystkich pamiętasz...)... nie wspomnę że niektóre z Was zapomniały o małym święcie mojej Ali...
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Uzależniłam się od Was i pewnie będę Was "podczytywała", ale... chyba na tym poprzestanę...
Przepraszam, ostatnio mam wielkiego doła i tak smęcę... Uściski dla wszystkich małych równieśników Aluśki...

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

12 lis 2007, 08:53

witam po weekendzie

Najpierw wielkie dzięki za życzonka dla Asinki. Stara baba już jest, dziewięc miesięcy to już coś :ico_haha_01:

Magdzinka ale masz superowego męża. Że tez tak sobie pięknie wymyślił z tymi 9 miesiącami. Mój by nigdy tak sobie nie wydedukował. A kwiaty to też ostatni raz dostałam po urodzeniu Asiuńki.
Też mam taką matę piankową i jest super. Cieplutko i mięciutko. Już kiedyś wklejalam zdjęcie Asi w kojcu i tam ma ją podłożoną.

mama Kasia, pisz wszystko to na co masz ochote i co ci leży na sercu. Każdy coś wnosi do tego forum więc nie pisz, że jesteś niepotrzebna, bo to NIEPRAWDA!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A zaraz wkleję wam kilka zdjęć jak Asia pływa, bo byliśmy w sobote rano na pływalni.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 lis 2007, 09:05

ostatnio długo nie zaglądałam więc spóżnione jedak szczere i z całego serca życzenia dla:
Amelki, Julie, Oliwiera, Roberta,Dominiśia,Kubusia,Mirelki, Kacperka, Tymka, Wojtusia,Milenki, Agatki,Ali,Joasia oraz dzisiejszego solenizanta Patryka
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Lulubardzo się cieszę, że o mnie pamiętasz buziaczki :ico_buziaczki_big: . W dniu chrztu Filipka modliłam się oby wszystko poszło super - cieszę się, że tak pięknie przyjął Boga do serduszka. Ale napracowałaś się nad przyjęciem tyle napiekłaś że ho ho :ico_szoking: ja a łatwiznę poszłam i w restauracji zrobiłam ( ale ja piekę tylko zakalce :ico_wstydzioch:
Jak Tam Twój szkrabek się miewa?
mamkasia co Ty dziewczyno ja tam nie zapomniałam o tobie, jak widać ja też przebojowa nie jestem bo Tylko lulu pamiętała jeszcze o mnie. A jak z kamerką kupiłaś? no i napisz jak tam Twoje maleństwa się mają. Czy Aruś zdrowy i jak Ala (co u niej nowego).
KarolaAle Ty biedna jesteś te twoje maleństwa tak często chorują trzymam kciuki aby jak najszybciej Amelka wyzdrowiała.
EvaKojec Dominika podoba mi się bardzo ale mężowi nic nie powiem że też bym taki chciała bo cały czas namawiał mnie na takie a ja przy tradycyjnym obstawałam, teraz niestety żałuję, bo Łukasz często się w szczebelki uderza.
KellyAle Tymek super stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Małgosiajak się czujesz kochana? i jak tam Wojutś i kruszynka ile już waży?
Hekkateja na Sylwka może się wybiorę do lokalu ze znajomymi pod warunkiem, że to moje dziecko w końcu zacznie pić z czegoś innego niż cyc :ico_zly: fajnie, że masz wymarzoną sukienkę. Zdjęcie w podpisie Danielka superaśne jakby się z każdym chciał przywitać i cześć dać. :ico_brawa_01:
IwonaJa to normalnie za bardzo nigdzie wyjść nie mogę z Łukaszem chyba ,że do rodziców i teściów - w każdym nowym miejscu histeria bo zasnąć nie może :ico_zly:
Magdzinkaczy Joasia też jeszcze w nocy je cyca? Bo lukasz to normalnie cały czas wisi a ja mam dość jak diabli cale cycki mam pogryzione i marzę by pospać.

[ Dodano: 2007-11-12, 08:21 ]
MagdzinkaAle Ci zazdroszczę męża, aż się popłakałam normalnie :ico_placzek: Ja w sobotę miałam urodziny a mój nawet życzeń mi nie złożył nie mówiąc już o czymś innym dostałam tylko awanturę i podkreślenie jaka beznadziejna jestem.Ale już nie użalam się przepraszam, że przynudzam.
Zdjęcia Joasi jak zwykle piękne :ico_brawa_01: Kombinezonik superaśny szkoda że u nie nie ma takiego sklepu mata też super ale ona cala jest czy z czegoś takiego jak niby puzzle czy układanka?
mamciaZdjęcia z Turcji bomba fajnie, że wyjazd się udal.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość