Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lis 2007, 10:03

avisek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: witaj w gronie Chustomam :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 lis 2007, 10:12

Witam :-D zjadlo mi posta :ico_zly: :ico_zly: DLA PANA BULY :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: JASNIE PANI Lusia superowa i fajny ma pucki jak moja Wikusia :-D MADZIORKA to niezle niezle jak od malego Leosia :532: :532: :532: :532: :532: :532: wszystkie kobitki obcalowywuja :-D ,niunia pospala do 8 takze spoko,wczoraj bylismy u kuzynki mezulka ktora ma termin porodu za 2 tygodnie bidulka ledwo sie toczy :ico_noniewiem: zachwycali sie Wikusia a ona to odwdzieczala i sie smiala i gadala z nimi bylo czadowo i sympatycznie,niunia dostala do kolekcji maskotke jakis owad chyba ale coz to to niewiem jest zielone ma 6 nog i rozowe skrzydelka smieszny stworek mala go juz martretuje :-D

[ Dodano: 2007-11-12, 09:15 ]
Rozgladamy sie za nowy fotelikiem takim od 9 do 18kg bo ten sie robi za maly moze taki kupimy http://www.allegro.pl/item263028042_zoo ... ladka.html

[ Dodano: 2007-11-12, 09:17 ]
KARLA fajne to nosidelko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lis 2007, 10:21

Karla, wszystcy wiedza jakie mam podejscie do nosidel, a cokolwiek w czym dziecko nosisz, czy wozisz nie ma byc dla ciebie wygodne tylko odpowiednie dla dziecka. Zadne nosidlo z twardymi czesciami nie jest odpowiednie dla dziecka, ktore jeszcze nie chodzi, w zwiazku z czym powinno utrzymywa w pozycji pionowej wygiete plecki w luk, a to akurat nosidlo uniemozliwia. I nozki musza byc w pozycji zabki, czyli kolana prawie na wysokosci pepeka, a w nosidle dziecko nie na podkolanach sie opiera tylko na genitaliach, a nozki zwiasja.... poza tym nosidlo ktore mozna tylko przodem do siebie stosowac bedzie noiewygodne dla ciebie, bo ograniczy twoje ruchy i tylko na spacer sie bedzie nadawalo, a nic nie zrobisz w nim. Po raz tysieczny polecam chuste, alebo jak na nosidlo sie uparlas to miekkie nosidlao mai tai jest bardzo dobre i kosztuje ok 140 zl. http://tullimy.blox.pl/html, lub /www.tulikowo.fotolog.pl

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 lis 2007, 10:30

K@tK@ jest normalnie wspaniala i niesamowita patrzcie jakie ma zdjecie w podpisie http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... tart=25390

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

12 lis 2007, 10:47

witajcie,
czytam Was , ale nie mam kiedy pisać.
Z szukaniem opiekunki idzie mi pod górkę a do pracy wracam juz za dwa tyg.Nie tracę jednak nadziei , dzisiaj przychodzą 3 babki na spotkanie a jutro znów ukaże się ogłoszenie.
znależliśmy sobie mieszkanko bez pośrednika, to zawsze jakieś 5 tys do przodu.Teraz tylko musiamy o kredyt się postarać , ale jesteśmy dzisiaj umówieni z doradcą m więc wierzę że się uda.Kurczę , ale się cieszę 3 pokoje a nie jedn jak teraz i na wiosnę moglibyśmy już tam zamieszkać.

Całuję Was serdecznie i zmukam bo na 10:00 przychodzi pierwsza pani.

Asiulka głowa do góry słonko

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 lis 2007, 11:47

cześć dziewczyny, wpadłam na chwilke, musze złożyć zamówienie, niestety nie poczytałam co naklikałyście, tak troche wzrokiem przeleciałam.
Wczoraj Tomuń pływał, tzn byliśmy na basenie,na to wygląda że mój Tomuń to mały leniuch,była dziewczynka w jego wieku i machała rączkami nóżkami, a mój Tomek był tylko noszony przez tate... :ico_oczko: :ico_haha_02: mały łobuz!
Niestety nie mam żadnych zdjęć no miałam baterie nie naładowane...trudno. pozdrawiam.najlepszego.

[ Dodano: 2007-11-12, 11:04 ]
Jasnie Pani :), widzę że jesteś przeciwniczką nosideł. A my mamy takie...
http://www.allegro.pl/item267100790_red ... kg_cd.html
I chyba Tomuniowi odpowiadało, bo zasypiał, chodziliśmy na spacery nad morze...Pytaliśmy lekarza ortopedy,powiedział że można, bo gdyby powiedział że nie to byśmy wogóle nie kupowali/
Tomek się obudził i już zczyna marudzić...narazie...

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 lis 2007, 13:19

Witam!
Obiecane fotki Kalinki :ico_buziaczki_big:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-12, 12:26 ]
I jeszcze...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 lis 2007, 13:30

bewu jaka sliczna.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 lis 2007, 13:35

BeWu, super foteczki...
Powiedzcie mi dziewczyny jak Wasze maluchy mają z kupkami? Bo mój Tomek znowu z dnia na dzień zaczął robić kupkę prawie jak na początku, co każde karmienie, w nocy raczej nie robi...i nawet teraz ma taką pupcie odparzoną, może za rzadko go przebieram, ale przecież nie będe go budzić na przebranie i troszkę się martwie... teraz stosowałam mąkie ziemniaczaną, ale tak jakby go jeszcze podrażniało, więc zastosowałam linomag, kiedyś go tak wyleczyłam, poskutkowało...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 lis 2007, 14:01

hej hej my jeszcze lezakujemy hihi leos obok gada z zabawkami i porbuje wykopac mnie z lozka.. ale minelo poludnie zatem objaw zrozumialy hihi


aciu powodzenia w poszukiwaniu opiekunki.. mam nadzieje ze trafisz na wlasciwa osobe...

frydza fajna foteczka k@tk@ z wikusia hihi mam nadzieje ze przyniesie jej szczescie w postaci wyczekiwanej fasoleczki

agniecha a ty karmisz tylko piersia?
z qpkami u nas sie pozmienialo.. ostatnio leos robil raz dziennie. czasem zdarzyla sie druga ale rzadko. a teraz mial tydzien przerwy, czytalam na necie ze dzieci na piersi moga robic tak rzadko. dopoki on nie placze, nie meczy sie i nie napina jest ok
a on wlasnie taki jest spokojny i wesoly.no ale ta kupka poszla po tygodniu. a teraz znow 3 dzien cisza....
dzieci na piersi moga robic co kilka dni.. mam nadzieje ze nie bedzie znow ponad tygodniowej przerwy bo to tak dlugoooo

nie wiem jak to jest z kilkoma dziennie...
poczytaj na necie..
ale chyba lepiej ze jest niz zeby mialo jej nie byc tyle czasu jak u nas..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość