joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 lis 2007, 14:44

Hej dziewczyny u nas wszystko ok.A za oknem piekne slonce i Juli na tarasiku sie wietrzy :-D A ja dzis torcika jakiegos musze zrobic bo jutro goscie.Narazie to pichcilam obiadek :ico_noniewiem:
Aagaa ale sernik brawa dla meza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu ty tez masz dobrze co niedziele wolne od kuchni :-D
Basiu ale :ico_olaboga: tesciowie.Az glowa boli.Historia jak z filmu :ico_oczko: To on naprawde tacy sa? :ico_szoking: Matko :ico_szoking: Ale Tadzio madry i nie da sie dziadkom wiec pokazal im polke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 lis 2007, 14:45

Hej dziewczyny :-D w końcu tu dotarłam :ico_oczko:

Aga wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: Widzę, że tu dominują skorpionki :-D

Basiu szkoda, że masz taką teściową :ico_puknij: co z syna robi mamisynka :ico_puknij: ehh takie to powinni w kosmos wysłać.
Ja na całe szczęście trafiłam na cudowną teściową :ico_sorki: No i mój Kuba też nie ma co narzekać :ico_brawa_01:

Sosim ja z Elizą wychodzę na godzinkę bo teraz to takie pogody że zaraz deszcz przegania. a mnie się marzy taka prawdziwa złota jesień ze słoneczkiem :ico_sorki:

Ula jak ja Ci zazdroszczę tarasiku, ja nawet nie mam balkonu :ico_olaboga: U rodziców to było co innego. Ale możliwe że będziemy szukać większego mieszkanka to może i trafi się balkonik :-D

Moja Eliza wczoraj zasnęła chwilę przed 22 i obudziła się na pierwsze jedzonko o 4:30 czyli można uznać że pierwszą nocke całą przespaną ma za sobą :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lis 2007, 14:50

hej Basiu no troszke nas tu ostatnio mało chyba wszytskie się gdzieś grzają przy kaloryferkach :-D i nie mają czasu tu do nas zajrzec :ico_noniewiem:

fajnie macie bałwanka :-D a u nas juz po sniegu ani śladu wszytsko się roztopiło :ico_noniewiem: wiec o bałwanku nie ma mowy :ico_noniewiem: ja to mam tylko nadzije ze na swieta bedzie duzo śniegu, najlpeiej tak po kolana :-D

[ Dodano: 2007-11-12, 13:53 ]
Kinguś to brawa dla Elizy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to teraz bezdzie juz coraz lepiej :-D

no ja tez sie ciesze ze mam ten tarasik bo przynajmniej maluszke 2 razy dziennie na świezym powietrzu :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 lis 2007, 14:58

Basiu to fajnie, że macie tyle śniegu :-D U mnie tak jak u Uli nie ma śladu po śnieżku :ico_olaboga: Już bym wolała ten śnieżek bo odrazu tak jaśniej by się zrobiło :ico_oczko:

Ula u małej z tym spaniem to tak różnie bywa dlatego staram się jej nie chwalić bo jak jedną nockę prześpi ładnie to na następną budzi się często :ico_olaboga: i wtedy tylko ugryźć w tego pupsioka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lis 2007, 15:21

Kinga_łódź pisze:Ula u małej z tym spaniem to tak różnie bywa dlatego staram się jej nie chwalić bo jak jedną nockę prześpi ładnie to na następną budzi się często i wtedy tylko ugryźć w tego pupsioka


no u mnie tak samo :-D lepiej nie chwalic za bardzo bo później maluch rozrube robi :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 lis 2007, 15:38

A no własnie z tymi Naszymi dzieciaszkami tak bywa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

12 lis 2007, 19:42

Basiu najgorszejest to ze on nie spi w lozeczku :/ nie znosi nawe :ico_noniewiem: t w nim lezec :(

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

12 lis 2007, 20:13

cześć. nie pokazywałam się bo nie miałam kiedy, najpierw święto zmarłych a ja mam ojca i męża brata na cmętarzu, później pogrzeb i szczepienie małego.
Waży już 8200 dobrze że tego po nim nie widać i 73cm. duży chłopisko z tego mego synka

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 lis 2007, 22:50

Witajcie kobitki!!!!

Basia nie przejmuj się teściówą, a Tadzio wie co robi obrykując ich na powitanie :-D
sandra16, brawa dla Szymonka!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kinga gratulacje z okazji pierwszej przespanej nocki!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Natala wczoraj dostała kataru, biedaczka męczyła się strasznie. Ale w ostateczności dostała kropelki Nasivin, wyciągnęłam jej kozy aplikatorkiem i zasnęła.... Ale nocka była niespokojna. A dziś siedziałyśmy w domciu. Choć właśnie dziś perzeczytałam w gazetkach dziecięcych że jak dzieci maja katar a nie maja temperatury to powinno się z nimi wychodzić..... Cóż, Polak mądry po szkodzie.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 lis 2007, 23:03

Witajcie...

my od kilku dni siedzimy w domku...
dziś Milena skończyła brać antybiotyk...teraz leczymy lakcidem kupkę, bo po tym antybiotyku jest rzadziutka...

zapisałam dziś Milenę na usg bioderek...jakimś cudem mi się udało...ale dopiero na 8 stycznia! :ico_szoking:

Basiu no teściową to masz nie ciekawą...ja bym z taką nie wytrzymała... :ico_olaboga:
wiem, że takie się zdarzają...dobrze, że często was nie nawiedza...i niepotrzebnie nerwów nie psuje!
Tadzio mądry chłopiec... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja nie mam już teściowej, ale moja była ok.
a teść też spokojny człowiek, nie wtrąca się.....jest w porządku. :-D

ciekawe jakimi my będziemy teściowymi....hihihi :-D
ja mam nadzieję...być dobrą teściową... :-D

Basiu podaj przepisik na twoje popisowe ciasta....
ja piękę jak mam dobre, sprawdzone przepisy....

[ Dodano: 2007-11-12, 23:03 ]
Milena jakoś nie lubi leżeć w wózeczku...a jak już w nim jest to wózek musi jeżdzić....więc werandowanie na balkonie odpada... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-12, 23:05 ]
Abegano tak, tak spacerowanie jak najbardziej... i nawet kąpiele są wskazane przy katarku...

[ Dodano: 2007-11-13, 00:13 ]
[size=150]z racji, że już zaczął się nowy dzień 13 listopada, więc jako pierwsza składam ci Joasiu moc najserdeczniejszych życzeń z okazji urodzinek [/size]
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-13, 00:16 ]
a teraz uciekam pod kołderkę... :ico_spanko: pa



[ Dodano: 2007-11-13, 10:03 ]
Ostatnia się żegnałam i pierwsza się dziś witam z wami...

dziewczyny mój Mikołaj ma ospe!!!
dziś rano pojawiła się wysypka.....

boję się, żeby Milena nie złapała!!
Ostatnio zmieniony 13 lis 2007, 00:00 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości