Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 lis 2007, 19:49

sam jak ma cidziec to leci do przodu i postep,bo juz nie lec na buzke tylko sie podtrzymuje :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lis 2007, 19:53

no ... nie zwiala jednak :-D Dorunia20, nie masz sie czym martwic, siedziec jeszcze nie musi a skoro juz sobie raczkuje znaczy ze jest ok :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 lis 2007, 20:18

Dorunia20, jak milo, ze do nas wrocilas, witajcie serdecznie z powrotem

Ja wrocilam wlasnie od lekarki-bylam na bilansie 6 miesieczniaka i pani doktor spojrzala na mnie jak na wariatke jak sie jej poskarzylam , ze sam nie umie usiasc.Powiedziala, ze 6 miesieczne dziecko powinno tylko jak jest posadzone umiec sie chwilunie utrzymac a na siadanie przyjdzie czas jak bedzie mial 7 lub 8 miesiecy.No to mnie uspokoila.I maly dostal szczepionki znowu- :ico_placzek: :ico_placzek: troszke poplakal ale byl dzielny.Teraz pewnie bedzie troszke goraczkowal :ico_olaboga: na szczescie nastepna szczepionka dopiero za pol roku

Iw rybka
-brawa dla Jedrusia-pieknie potrafi sie sam bawic-moj sie bawi tylko 5 minut a potem wzywa towarzystwo :ico_olaboga:

Delicja
-ja bym zrobila tak jak Ty-byle blizej dziecka

Mordeczko-dla Ciebie wszystko jest takie proste w tym wirtualnym swiecie :ico_haha_02: , ja wczoraj probowalam jak sie szuka znajomych na naszejklasie i nie doszlam do tego :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-11-13, 19:19 ]
No i Antonio ma 76 cm i wazy 9500.

Awatar użytkownika
Dorunia20
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:29

13 lis 2007, 20:23

No Kornelek raczkuje i to jeszcze jak!!! Juz mu nie wystarcza nasz pokoj,teraz zwiedza przedpokoj,kuchnie,lazienke.... a zeby go przewinac to go musze gonic :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 lis 2007, 20:25

Dorunia20, to gratuluje takiego zwinnego synka

Hektorka-widze super zabawa z tymi pileczkami i Kamilekwyglada slodziutko

Kamelek-dla Lenki z okazji imienin samych radosci

Koleczko-dobrze, ze z Julcia lepiej, a z tymi prezentami to fajnie, ze juz wiesz co komu, ja jeszcze nic nie wykombinowalalm :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 lis 2007, 20:37

Kto to do nas zawitał :-D :-D :-D :-D Dorunia nieładnie tak znikać, oj nieładnie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: , no ale jak znami już teraz zostaniesz to Ci wybaczymy :-D :-D :-D , tym siedzeniem to się nie przejmuj, ja gdziesz czytałam że najpierw dziecko powinno raczkować, no i prawidłowe siadanie to jest właśne z raczkowania!!!!!!!!!

Kochana ale od zdjeć to się nie wywiniesz, dawaj tu pare zaraz!!!!!!!!!!!!!!

Katrin powtórze się, ale naprawde z tym siedzeniem to nie ma co się przejmować, wogóle mnie się wydaje że człowiek za bardzo się nakręca, jeśli inny dzieciaczek coś robi a nasz nie, każde dziecko jest inne, rozwija się we własnym indywidualnym tempie, nie ma nic strasznego jeśli czegoś nie robi a inne robi, przecież tak nudno by było jak by wszystkie były takie same, nawet sobie tego nie wyobrażam!!!!!!!!

Kamelek[/b wszystkiego naj naj najlepszego z okazji pierwszych imieninek [b]Lenki

Delicja jezu to naprawdę dobrze że nie zgodziłaś się zostać, co oni by jeszcze wyprawiali z córcią :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Moja teściowa to nawet na ręce małego nie chce wziąść bo się boi i nawet lepiej, tylko kiedy on ją widział, teściu chyba przyjechał 3 tygodnie temu, mały się zaraz rozpłakał na jego widok i głupio mu się zrobiło i pojechał!!!!!!!!! I mam święty spokój, tylko mój dostaje zjeby od matki że nie przyjeżdżamy, bo oni oczywiście nie mają czasu, a teściowa to wiecznie chora, ale do picia to jest zdrowa :ico_zly:

Kolka to już niezłe masz zamówienia na prezenty :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Teraz to już krótko powtórze, zebyś się nie przejmowała, niunia rozwija się prawidłowo, a czytałam że za prawidłowe chodzenie uważa się jakoś do 18 miesiąca, więc jeszcze kupa czasu

[ Dodano: 2007-11-13, 19:41 ]
Katrin to Antonio już duży chłop, w wadze zbliża sę do dyszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dorunia to fajnie że mały tak dużo raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-13, 19:44 ]
ach zapomniałam napisać że z Jędrulki przystojniacha :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-13, 19:46 ]
Jak przyszłam to wszyscy uciekli :ico_placzek: :ico_placzek:

Idę się położyć i chyba oglądne jeszcze M jak miłość i lulu.................

To dobranoc kobitki i ucałujcie wasze szkraby na dobranoc od ciotki Karoliny

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lis 2007, 20:49

katrin, :ico_brawa_01: dla Antosia za wage i odwage :ico_brawa_01: no to sobie popisalam ,,,kacpi marudzi :ico_olaboga: pozniej popisze

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 lis 2007, 21:17

Mój Kamyk już chrapie ra chwilke tu wpadłam, a zaraz wedruje na allegro licytowac sweterek bo się aukcja kończy.

katrin, za wage dla Antosia, moja kruszyna zaledwie 7 klosów waży, ale za to dzisiaj miał taki humor przed kąpaniem tak się wygłupiał, że az się ze śmiechu popłakałam. moje dziecko jest chyba szalone.
Dzisiaj nauczył pokazywac główką ''nie'' co ja do niego coś powiedziałam on kręcił główą i tak cały czas, a nadal wytyka jęzor jak cos go interesuje lub jak mu wyjdzie.

a oto wynalazek który daje mi chwilke wytchnienia od mojego słonka
Obrazek

no a piłeczkach to ma taką frajde, na początku się ich bał ale teraz to je uwielbia, choc musze je co chwila zbiera c bo mały wyrzuca z wanienki ale mam wtedy czas na zrobieniu czegos w domciu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorunia20
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:29

13 lis 2007, 21:18

Alez bardzo prosze-to najswiezsze fotki mojego bombelka:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lis 2007, 21:20

hektorka, mam identyczna bujaczke dla Kacpiego jeszcze po Natalce :-D tylko material ma inny wzorek..jutro wkleje fotke i pokaze wam co kacpi na niej wyprawia :-D

[ Dodano: 2007-11-13, 20:24 ]
Dorunia20, Kornelek slodki i jaki juz duzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości