Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 lis 2007, 21:54

a ja nie mam nawet czasu z wami popisać. Ola chyba ma katar :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a to świadczy tylko o jednym. ZABIJę TEśCIóW :ico_zly: :502: :502: :502: bo to oni ją zarazili. kurcze jeśli mi się rozchoruje to będą mieli zakaz kontaktu z Olą do końca zimy!!!! dzięki Bogu że wróciłam.
dorunia witaj w klubie małych alergików :(

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

13 lis 2007, 22:40

delicja, zdrówka zyczymy dla Oleńki i dla Ciebie

No to Zyczymy również dobrej nocki.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 lis 2007, 23:23

O rany dziewczyny! was to nie można na chwilę zostawić bo momentalnie stron natrzaskacie :ico_olaboga: :-D Odpiszę pobieżnie, sorrki, ale nie mam takiej pamięci jak kiedyś (tylko czy ja kiedyś pamięć miałam? :-) )

Delicja, widzę, że Twoi teście przechodzą samych siebie w mądrości... Podziwiam Cie dziewczyno, mi chyba by coś trzasło. Pewnie żyłka nonono... :ico_wstydzioch:

Dorunia no witaj w końcu!! Gdzieś ty się kobieto podziewała :-) Zaległości masz na własne życzenie :ico_oczko: Kornelek fajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak go karmisz? Pierś czy butla?

Katrin- brawa dla Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Duży z niego facet :ico_brawa_01: My w czwartek się dowiemy ile Julka waży.

Ciekawe czy ją zaszczepią po tej gorączce? AA- i też przyuważyłam drobną wysypkę na karku.. no to pewnie Julka od Erysia się zaraziła :-)

No i zapomniałam co miałam jeszcze napisać... Zdjęcia fajne, zabawki też, ja siedzę i kombinuję co by tu mojej pannie podpasowało i pomysłu nie mam- nie nadążam za nią :-)

kari
- dzięki za śnieg. U nas już pada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kocham śnieg a zwłaszcza pierwszy- dziecko ze mnie wychodzi :ico_wstydzioch: Ty kochana może go tak nie rozsyłaj, bo tak wyjdzie, że w całej Polsce będzie a na Podhalu zielono :-)

Awatar użytkownika
Dorunia20
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:29

13 lis 2007, 23:48

Moj Korni to na butli jedzie od 3 miesiaca zycia niestety... ;)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

14 lis 2007, 00:42

Dorunia20, Julka od 4.

A Mordko, widzę, że za skrapki się wzięłaś? Faaajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-)
A jeśli chodzi o te siedzenie, to ja myślałam, że wasze dzieciaczki wszystkie siedzą już same, pewnie i sztywno, jak ja przed kompem teraz :-D Tzn mnie już do przodu gnie ze zmęczenia. A tak to i Julka tez potrafi :-D Czyli spoko jest. :-D A jeśli chodzi o rozwój dzieciaczków, to pewnie, że nie ma co patrzeć, bo każde jest inne, ale jak patrze na te zdjęcia to chciałabym, żeby i ona tak stała :-) Ale jak to moja gangrena mówi: jeszcze się nastoi w życiu. Kiedyś, kiedy byłam w ciąży i patrzyłam na brzuszki innych kobitek z wcześniejszym terminem to też chciałam mieć większy :-) Widać apetyt mi rośnie w miarę jedzenia :-)

Idę psiać, moja dziecko śpi znów niespokojnie... i schudnie mi przez tą gorączkę i zamiast Pudziana będzie Małysz :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lis 2007, 00:54

Kolka pisze: i schudnie mi przez tą gorączkę i zamiast Pudziana będzie Małysz
malyszy z naszych dzieci to juz nie bedzie Kolka :-D spokojnie jak schudnie to w ciagu 2-3 dni nadrobi straty tak jak kacpi :ico_oczko: delicja, :ico_olaboga: mam nadzieje ze Ola nie bedzie chora :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-13, 23:56 ]
Kolka, zapomnialam ... to nie jest skrapek...to ze stronki..kliknij na to zdjecie a otworzy Ci sie i mozesz zrobic taki sam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lis 2007, 01:23

łojejej ale miałam czytania, ale sobie zapisałam i wiem co i jak heh :-D

na poczatku: witaj Dorunia kiedys pytalam o Ciebie wlasnie mimo, że w sumie sie nieznamy :-D Miło ze jestes :-D

Kolka ups to rzeczywiscie moze Erys zaraził-ale to kabelkiem chyba :-D i inne dzieciaczki tez temp maja ups Zdrówka dla Juleńki :-D

caro super Oskarek stoi :ico_brawa_01: -Erysiolek tak samo,a mimo to do chudzinek nienależy-ma raczej normalną wage :-D
syla Martynka tez pieknie stoi :ico_brawa_01:

katrin :ico_brawa_01: dla Antonia za wage i super pływak z niego :-D

kari :ico_sorki: za snieg,ale niestety niedotarł :ico_placzek: pada...ale deszcz :ico_placzek:

rybka Andrzejek sliczny :ico_brawa_01: pieknie sie bawi :-D

hektorka Kamilek super wyglada w piłeczkach :-D

kamelek :ico_prezent: na imieninki

Mordeczka ja juz kiedys pisalam ze ta zabaweczka zwana u nas door bouncer jest do 11 czy 12 kilo!!! Ze Kacpi taki pudzianek to sprawdz Kochana czy sie jeszcze nada!!! Sliczne foteczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-14, 00:32 ]
juzkiedys wklejałam jak stoi ale sie jeszcze pochwale:):):
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-14, 00:41 ]
to mój Misio pysio:

Obrazek

A tu sie włóczyli z Tatą po nocach:

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-14, 00:43 ]
a tak Erysiolek kocha Mamusie :-D :-D :-D :-D :

Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 lis 2007, 08:43

Mróweczka twój synus pięknie stoi, a ile on waży, chy pisałaś ale zapomniałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Delicja jeśli teście zarazili małą to jesteś usprawiedliwiona, jeśli popełnisz morderstwo w afekcie :ico_oczko:

Kolka widzisz ty bś chciała żeby córcia stała, a ja bym chciała żeby mój brzdąc miał taki apetyt jak twoja księżniczka, jeszcze się nienarodził taki co by wszystkim dogodził!!!!!!! Kiedyś mojej koleżanki córeczka szybko poszła na nogi, ale za to bardzo pózno zaczęła mówić, więc nieraz jest coś za coś!!!!!!!!!!!

Hektorka ale fajnie mały wygląda w tych piłeczkach, a chętnie siedzi w tej huśtawce?

Dorunia to Kornelek już duży chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój synuś na butli jest całkowicie od momentu jak miał niecałe 1,5 miesiąca, a od urodzenia był karmiony mieszanie więc głowa do góry nie jesteś sama z tym!

Zapraszam na kawusię :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

I życzę wszystkim miłęgo dnia, choć u nas pada deszcz, Kari da się coś z tym zrobić?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lis 2007, 10:03

Cześć :-D :ico_kawa:
co to ja mialam napisac :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Dorunia20
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:29

14 lis 2007, 10:33

Helouuu :) Mord3czka jak Ty mnie znalazlas na Naszej Klasie?? :-D

[ Dodano: 2007-11-14, 09:34 ]
A i mam pytanie-czy ktoras z obecnych tutaj mam byla z dzidziusiem u dermatologa z powodu alergii??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość