Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lis 2007, 12:36

hej
ja dopiero dotarłam z kawusia :-D

Mordeczka a mi dzis w nocy sie Ty śniłas ze Kacpiego do pilnowania mi podrzuciłas, bo szłaś na jakas imprezke (chyba tiktakowa) a ja mowiłam ze spoko to sie chłopaki pobawia :-D

caro niewiem ile dokładnie cos koło 9 kiloskow-miesiac temu mial 8700-jutro Go zwaze i zapytamoto spanie to napisze :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 lis 2007, 12:37

Fajna strona na tej naszej klasie, nawet nie wiedziałam że coś takiego jest

Mordko skorzystałam z tej stronki co podawałaś do zdjęcia

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lis 2007, 12:38

Delicja to super :ico_brawa_01: Ale ulga-buziaki :ico_buziaczki_big:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 lis 2007, 12:38

Mróweczka ja jeszcze mam dziubkę kawy to się z tobą napije!!!!!!!!!

Daj znać jak się wyjaśni z tym spaniem

[ Dodano: 2007-11-14, 11:42 ]
Wiecie co ostatnio młody się zrobił straszny maminsynek jak tylko mnie nie widzi to w ryk, może sobie coś robić, ale ja musze być w tym samym pomieszczeniu, bo inaczej jest zły, chyba jakiś etap przechodzi co, tylko z mamusią :-D

[ Dodano: 2007-11-14, 11:43 ]
Kari chyba metafizycznie wiedziała co piszę, bo pada śnieg :-D :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lis 2007, 12:45

caro chyba taki etap bo u nas to samo :ico_olaboga:

ja tez skorzystałam

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-14, 11:49 ]
chociaz tak śnieg w tej kulce mamy :-D

caro u nas to nawet jak sie rusze jest uuuuuaaaaaa!!! Wczoraj Go M kapał, a ja weszlam do łazienki na chwilke po cos i juz ryk( a taktojak sie zabawil imnie niewidzial to spoko)-M pyta coja mu robie,że on jak mnie tylko widzi to krzyczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-14, 11:56 ]
A wiecie jak sie moj M przejoł jakmu powiedzialam ze to co Mordeczka powiedziala i teraz wypytuje swoich znajomych jak ich dzieci spia i dzwoni do mnie :-)

[ Dodano: 2007-11-14, 11:58 ]
A mnie Mordeczka na naszej klasie nieznalazła :ico_placzek:

Wszyscy uciekli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lis 2007, 13:01

Mróweczka, ja chetnie moge podrzucic Kacpra i isc na imprezke :-D ale jak na tik-takowa to idziemy razem a z dziecmi babcie zostana :-D :-D :-D ...fajne zdjecie :ico_brawa_01: caro, :ico_brawa_01: Tobie tez fajnie wyszlo zdjecie :-D
Moj kacpi tez ryczy jak mnie nie widzi :ico_olaboga: :-D

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

14 lis 2007, 13:01

Witam i składam wszystkim dzieciaczkom najlepsze zyczenia z okazji ukonczenia swoich 6 i 7 miesiecy przez czas naszej nieobecnosci
Delicja brawo za urodzenie kamyczka mam nadzieje ze Olenia sie nie rozchorowała.
Katrin brawo za wage Antosia ktory jest na mleczku mamusi fajne zdjecia z basenu
Syla , caro, mroweczko fajnie wasze dzieciaczki stoja tak samo jak moj
Mroweczko fajny sen mialas fajny Kacper
Iw rybko fajnie ze Andrzejek jest zdrowy
Tyle napisalyscie ze juz nic nie pamietam i prosze o wybaczenie
Zaatakowaly mnie zatoki i glowa mnie boli jestem 2 dzien na urlopie.
Z Julka mam problemy natury psychicznej i ma infekcje wirusowa.
Ubzurała sobie ze nie bedzie jadła bo jej wszystkie zeby wypadna i walczymy z nia aby cokolwiek jadla
Jak zje to jest problem bo jest za gruba , lub problem ze nastepny zab sie rusza.
Mateuszowi 11,11 wyszedl 2 dolny ząbek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Zdjecie Julii jest zrobione przed wypadaniem zębów

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

14 lis 2007, 13:11

Hey! Jestem z kawką i ciachem dla Was :-)
Ładnie, żeście naklikały- co to? Akcja pt wykończyć Kolkę? :-D
Mordko, ja ostatnio ciężko jarzę, faktycznie, to nie jest skrapek :ico_puknij: :-) Ja chodzę na blingee, to jest coś jakby corel dla tumanów :-D
Caro- masz rację, ciężko dogodzić jeśli chodzi o umiejętności naszych dzieci. Najlepiej, jakby umiały czytać i pisać i skakać na skakance :-D
Delicja to super, że wysiusiałaś kamienia. Mam nadzieję, że nie bolało... A mnie dziś tak brzuch bolał, że do 3 w nocy nie spałam, tylko chodziłam, bo leżeć się nie dało. Normalnie miałam skurcze macicy, jakbym rodziła, apotem kanał rodny mnie bolał.. i przypomniałam sobie, że na porodówce kazali mi siedzieć na kibelku, to siedziałam z pół godziny w środku nocy i przeszło:ico_olaboga: No i nospę łykałam jak cukierki... A teraz spać się chce :ico_spanko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lis 2007, 13:11

nie znalazlam Cie bo pewnie albo nie podalas swojego num gg na naszej klasie albo masz za malo wpisane w profil :ico_placzek: ale szukam Cie :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lis 2007, 13:12

tylko,że jak Eryk mnie niewidzi i jest z Tata to zapomina,ale jak tylko mnie zobaczy to płacze,żeby na rączki albosiedziec przy nim np

IM :ico_brawa_01: dla Meteuszka i dla Ciebie zdrówka życzymy :-)

[ Dodano: 2007-11-14, 12:12 ]
tylko,że jak Eryk mnie niewidzi i jest z Tata to zapomina,ale jak tylko mnie zobaczy to płacze,żeby na rączki albosiedziec przy nim np

IM :ico_brawa_01: dla Meteuszka i Tobie zdrówka życzymy :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości