Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 lis 2007, 14:32

spinka, , nie wiem czy tylko ty masz, przy pierwszej ciąży może mnie bardziej ciągneło do gina, choc ja nie lubie tych wizyt i badań, tylko usg jest fajne. A teraz jakos tak nie mysle mam wizyte to mam.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 lis 2007, 15:04

Spinka, och Ty!, znowu o jedzeniu, teraz to nie bedę o niczym innym myslała tylko o pierogach :ico_olaboga: :ico_haha_01: Na mnie w domu czekaja łazaneczki :-) . Tylko kiedy ja sie ich doczekam, prosto po pracy wybieram się do fryzjera więc obiadek się opóźni :ico_placzek: Na razie muszę sie zadowolić malinową Jogobelką.

U mnie za oknem szaro i ponuro, po śniegu juz ani śladu, za to zaczął padać deszcz :(
Niecierpię tej pory roku, już czuje niedobór światła i słońca. Za to mogę pomarzyć. Marzy mi się cudowny cieplutki czerwiec i ja na ogródku z maleństwem :-D :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-14, 14:12 ]
Ogarnął mnie niepokój, chciałabym zobaczyć znowu bijące serduszko na USG, byłabym spokojniejsza. Zaraz wyślę mojego m po stetoskop i będę słuchała, podobno już można usłyszeć bicie serduszka. A do wizyty został tydzień, 20 o 17.15, ja chcę, żeby już był wtorek!!!![/quote]

Spinka ja też często miewam takie takie czarne myśli i ogarnia mnie niepokój o maleństwo. Przed wizyta u gina również bardzo sie denerwuję, mój m. zawsze mi mówi, że bedzie dobrze, a ja dopiero po wizycie oddycham z ulgą.
Ja mam wizytę w przyszłą srodę, czyli dzień po Tobie, równiez nie mogę się doczekać, żeby znów zobaczyć moje Słoneczko :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 lis 2007, 15:18

A co z imionami??????

U mnie po rozmowach chyba jednak Lena a chłopiec tak jak pisałam Julian :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 lis 2007, 15:56

Ja Was juz dzisiaj dziewczynki żegnam. Czas zmykać
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 lis 2007, 16:03

spinka, ja narazie obstawiam dziewczynke na Maja Gabriela ( swoma imionami chce nazwac ).
A jak narazie chłopiec to Sebasian, choc nie mam zadnego pomyslu na chlopca, Milana to 2 tyg przed porodem wymyśliłam

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

14 lis 2007, 16:18

Cześć dziewczyny!
Dzięki za miłe powitanie i gratulacje! Wam oczywiście również GRATULUJĘ!!

Widzę że nie tylko ja nie mogę się doczekać na USG :-)
Co do szkodliwości badania, to niczego do tej pory nie udowodniono, a od wielu lat już jest rutynowo stosowane, więc nie ma się czym martwić. Ponoć więcej ultradźwięków jest emitowanych w czasie jednej jazdy metrem niż w trakcie badania.

Spinka, ja jeszcze nie doszłam do porozumienia z moim Ł. co do imion. Dla dziewczynki wybrałam Helenka, ale Ł. zdecydowanie woli Rozalia lub Kornelia. Dla chłopca nie mamy żadnego pomysłu.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 lis 2007, 17:27

Dziewczyny właśnie wygrałam 100 zł w promocji wody Żywiec Zdrój, a w niedzielę biorę uział w losowaniu 10 000zł. :ico_brawa_01:

To chyba pierwsza wygrana w moim życiu. :-D

oleczka23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 lis 2007, 17:49

14 lis 2007, 17:54

Często piszecie na temat imion i że imię wam się podoba ale osobę która je nosi nie lubicie Bo to jest tak, że nadając dziecku imię przypisujemy mu pewne cechy charakteru

http://www.imiennik.pl/index.php?ids=1

Sprawdziłam na sobie rodzince i znajomych no i w dużej mierze się zgadza Może to wam pomoże w doborze imienia a może raczej utrudni No bo skoro mamy wybór... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

14 lis 2007, 17:55

WItaj lulu :-D

Ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie, tez chcialabym juz :-D Ale najbadziej chcialabym zeby te wstretne mdlosci minely :ico_placzek: dzis znowu dzien nad wc spedzilam :ico_zly:
jak pojde na wizte to bedzie 12 tydzien, a gin nie badala mnie w ogole ginekologicznie, tylko usg, czy to normalne?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 lis 2007, 18:35

Tuska szczerze, to trochę dziwne, że gin nie badał cię. Ale w sumie, jakby było coś nie tak, to w USG to zauważy, a w badaniu może pominąć, więc myślę, że nie masz powodów do zmartwień. Ja bym się chyba bardziej martwiła gdyby to była odwrotna sytuacja.
Uszy do góry, będzie ok!

I współczuję Ci tych mdłości.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość