Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

14 lis 2007, 21:09

gozdzik, NO TO JULI MA TRZYDNIóWKę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Spokojnie nic nie rób :ico_nienie:Się doczekałaś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 lis 2007, 21:35

tak myslisz w sumie na to wyglada najpierw miała goraczke a na czwarty dzien jej te plamki wyskoczyły -powiem Ci ze sie przeraziłam :553: bo Jula ma tendencje do alergii :ico_olaboga: i już sobie pomyslałam ze cos zjadłam albo ze ja coś uczuliło w jedzonku

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

14 lis 2007, 22:40

witajcie z wieczora a raczej poznego wieczora
u mnie dzis szalony dzien rano byla moja mama z tata po poludniu byli tesciowie no rewelacja tylko ze maly przez caly dzien spal tylko 2,5godziny i padl o 20,20 i wlasnie sie przebudzil i musialam go pobujac w lozeczku i zasnal :)
a wlasnie jakie wy macie lozeczka bo ja mam takie normalne lozeczko na nozkach ale teraz ma takie podstawki i jest jako kolyska mozna bujac ale macio sie tak wiertoli ze ja ksie przekreci na jedna storne to cale wozeczko przewraca sie na ta strone i chyba zablokuje albo zdejme juz, ide chyba polezec w wannie a mezulek jak wroci to pozmywa :) moze i jutro nowy dzien :( i znowu bede musiala sie z mackiem droczyc zeby zjadl boszeeeee juz nie mam sily niekeidy :( kolororwych snow i spokojnej nocki zycze buziaki

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

15 lis 2007, 00:05

Gosiu-Michas miał tak samo :-) :ico_chory: spadła i jakby nic sie nie stało, a na czwarty dzień wyszły mu czerwone plamki(bo to nie są chrostki),tylko takie placki czerwone!!! Nic spadam,bo jutro trzeba wcześnie wstać, bo meżuś z Maksiem musza wcześniej wyjechać :ico_olaboga: Dobrej nocki i do jutyrka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 lis 2007, 08:58

Witam z rana!
Ja dziś pierwsza??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Coś nie za dużo wczoraj naklikałyście :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

A u nas nocka .....

Wypad do znajomych bardzo się udał, pogadaliśmy , pośmialiśmy się trochę. Dobrze tak czasem zrobić sobie chociaż tak króciutką odskocznię od rzeczywistości.

A co do wczorajszego obiadku...nie powiem żeby Majeczce smakowało, ale przynajmniej nie krzyczała jak ona to potrafi i dziś ponowię próbę, a co. Może się przyzwyczai.

gozdzik to na 99% trzydniówka. Wysypka może pojawić się jeszcze na twarzy. Ogólnie wszędzie oszczędzając kończyny.

A u nas dziś śliczna pogoda, 0 stopni, słoneczko, nie ma wiatru.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 lis 2007, 09:31

witajcie ja dzis druga????? :-D :-D :-D zartuje oczywiscie
u na nocka koszmarna Macieja budzil sie ze sto tysiecy razy, i prawie caly` czas bujalismy lozeczko jak nie ja to moj P, Macieja wstal o 7 zjadl kaszke i wlasnie lezy w lozeczku i sie kitroli moze zasnie i chyba ja tez pojde spac bo dzis ide z moja mama do kina na 21 na film pt "Nie mow nikomu" Harlana Cobena ja ma mksiazke i ja czytalam ciekawe jaki bedzie film pewno do d.... niebedzie sie rownal ksiazce zobaczymy
ide sie zdrzemnac chyba dozobaczenia buziaki

[ Dodano: 2007-11-15, 08:43 ]
a ta trzydniowka to straszna choroba??? kazde dziecko ja przechodzi???

[ Dodano: 2007-11-15, 08:57 ]
a tak wogole to Macius dzis pierwszy raz stanal w lozeczku wszak z moja pomoca ale wstal bo siadac to juz umie:)zlapal sie za szczebelki i podniosl pupke do gory fajnie to wygladalo alle troche boje sie jak on to kiedys sam zrobi czy niewypadnie bo duzy jest

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 lis 2007, 10:32

No Karolina chyba powinnaś obniżyć łóżeczko. A na pewno powinnaś zablokować.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 lis 2007, 10:56

Witajcie u nas nocka spokojna z dwiema przerwami na cycolka Julka wstała o 7 zjadła ładnie kaszki 150 mltroszke sie pobawiłysmy i teraz poszła spać a ja szykuje sobie sniadańko
u was tez taka zima wkleje wam zdjecie z mojego okna
Obrazek
karolina24, tak jak Ci razdzi urmajo, powinnaś obnizyć łóżeczko noi zablokowac bo jak macius postanowi tym razem sam wstac bez niczyjej pomocy a nikogo w pokoju nie bedzie to łózeczko moze sie przechylic i nieszczescie gotowe

co do Trzydniówki to jest choroba wirusowa objawia sie silna goraczką 39-40 temp.zbija sie paracetamolem ogólnie trwa tak 2 trzy dni a na czwarty pojawiaja sie takie plamki na brzuszku pleckach to nie jest nic groznego tylko trzeba dziecku zbijac temp i wszystko potem jest ok

[ Dodano: 2007-11-15, 10:14 ]
:ico_zly: :ico_zly: wam tez za kazdym razem czyszcza sie nieprzeczytane posty i wyskakuje ten komunikat :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: znowu cos na tt pozmieniali
niekoniecznie na dobre
Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 lis 2007, 11:24

gozdzik piękna zima u Was. U nas też niby śnieg jest, ale nie mam takich widoków z okna.

Byłam dziś z Mikim w przedszkolu na zdjęciu do kartki świątecznej. Zobaczymy jak wyjdzie.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 lis 2007, 11:30

lozeczko mam juz dawno opuszczone najnizej jak mozna juz wiecej nie moge i zablokowane tez mam w ciagu dnia a na noc jak bujamy to zwalniamy blokade a i tak wydaje mi sie ze jak stanie to nie bezpiecznie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości