Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 lis 2007, 22:47

jestem sie pochwalić,a mój geniusz no cóż-wrócił i mówi"wiesz mama chyba łatwiejsze było niz ostatnio".Zobaczymy jak się punktowo sytuacja przedstawi :ico_noniewiem: .Bardzo dziękiję za gratki,oby mu sie nie zmieniło,to ma super głowę ,szybko sie uczy ,ma dobrą pamięć.Chciałabym ,żeby Bartuś też był taki zdolniacha :ico_oczko: :-D .Tylko niestety jest leniwcem,wszystko odkałada na ostatnią chwilę :ico_nienie:

Elu i jak Jas -zdążył się wyspać i jakie wieści u lekarza???Czytałam dziś opinie o różnych zabawkach i o tym warsztacie same superlatywy.Pewnie Jaś też będzie zadowolony... :ico_haha_02:

Asiu widzę ,że ty masz charaktrrek,już sobie wyobrażam jak rozstawiasz pracowników po kątach :ico_oczko:

Chloe-zdrówka,taka pora roku,kazdy kicha,kaszle :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-14, 21:49 ]
oczywiście Dominiś jest leniwcem :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

14 lis 2007, 23:20

Witajcie

przepraszalm ale nie jestem w stanie nadrobić 10 stron, wiem tylko tyle że Maritka urodziła :ico_brawa_01: bardzo, bardzo się ciesze że poszło gładko

Chloe buziaki dla Maciusia z okazji roczku

A u nas jest wmiare dobrze, Ola biega, rozrabia okrutnie, interesuje ją to co zakazane np.gniazdka elektryczne
Jak jestem w pracy to mame teroryzuje, chce wchodzić do szafy,bawić się garkami a jak ja jej czegoś zabronie to zaczyna rzucać się na podłoge :ico_olaboga:
Na śnieg zareagowała jak na wodę, rzuciła się do niego spacer trwał 15 min bo była mokra, czapka też !!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 lis 2007, 23:45

Mosob ale masz iskierkę w domciu :-D lubię takie maluchy :ico_brawa_01: juz ją widze jak biega po tym śniegu, Oleńka taka mała ataka rozbójniczka :ico_brawa_01:
Iwciu gratuluję :ico_brawa_01: zdolnego syna
A wiesz ja zła nie jestem, po prostu nie lubię jak ktoś nic nie robi a potem chce to nadgonić w 5 minut i nic z tego nie wychodzi. Trzeba mnie porządnie wkurzyć by wszystko latało, raz tak mnie wybróbowali, myśleli że jak blondynka i młoda to można sobie na wszystko pozwolić :ico_olaboga: no to się pomylili, a ja niestety jestem nerwus i choleryczka, a w pracy kawę sobie robię sama :-D wolę jak oni wykonuja swoje obowiązki.

Słuchajcie czy w szczepionce tej na różyczkę itp jest redbull :ico_szoking: bo Wiki dziś coś opętało. Czekam aż zaśnie teraz, a potem ide na relaks wannowy.

[ Dodano: 2007-11-14, 22:46 ]
wam tez się wyświetla ta ostrowska, w pierwszej chwili to się wystraszyłam jak to zobaczyłam :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 lis 2007, 10:28

witajcie!!!!!!!!! :ico_haha_02: Popudk wstawać śpiochy :-D IWCIU gratuluje syna naprawde zdolny chłopak, ciekawe jak tam moja makusia się popisze za rok w tej zerówce. :ico_noniewiem: ASIU moja maiała tą szczepionke tydzień temu ale była spokojna po wyjściu od lekarza, :ico_olaboga: bo jak tylko zobaczy panią doktor to taki ryk że hej. Ale od tej pory ma taki katar, i nawet zaczęła kaszleć chyba pójde z nią do lekarza bo coś mi się nie podoba :ico_noniewiem: ileż można katar leczyć.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 lis 2007, 11:00

Maziu my katar leczyliśmy tydzień, potem na trzy dni minął i potem znów chyba kilka dni.
Szok moje dziecko wstało przed 10, ja poszłam spać po 1, właśnie piję kawkę i jak spojrzałam na mieszkanie do nie wiem czy dziś usiądę, przez tą moją pracę narobiłam sobie zaległości :ico_zly: Ale wpier kawa :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

15 lis 2007, 11:14

Hej.

Iwciu a powiedz jak się tworzy takich zdolnych chłopców?Jest jakaś specjalna recepta? :-D Gratuluje Ci takiego Syna :ico_oczko:

A Joachimek zrobił mi dziś fajną niespodziankę.Zresztą wczoraj też :ico_oczko: Spał od 21 do prawie 5 a potem napił się i lulkał do 8.Może wreszcie zacznie sypiać tak cały czas?
Zdaje mi się,że powoili żegna się z ssaniem piersi.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

15 lis 2007, 11:20

hej :)

IWciu, gratuluję zdolnego syna :) czy to dar wrodzony czy trzeba jakoś specjalnie umysł w młodości pobudzać specjalnymi zabawami żeby mieć takiego zdolniaszkę? Zdradź przepis :)

Maziu, mówisz że po tej szczepionie córcię choróbsko wzieło, to zaczynam się trochę bać co u nas będzie?

Asiu, ale fajnie mieć taką swiadomość, że się na siebie zarabia a nie jest się utzrymywanym, trochę zazdroszczę :ico_wstydzioch:

Mosobciu, ale super,że Ola taka żywa, kurcze, kiedy ten mój Jaś zacznie chodzić, za jedną rączkę trzymany biega a puścić się nie chce za nic w świecie!
Wpadaj do nas częściej, bo ja tęskniocham!
I już do pracy wróciłaś, myślałam, że to jeszcze troszkę czasu...

Nellu, a ten kurs ciekawy? W razie czego jak już sfiksuję od siedzenia w domu to może przymiesz mnie po promocyjnej cenie na wizytę ;)

Dermatolog powiedziała, że ładnie skóra Jasia wygląda, smarować tyn samym co wcześniej, on ma taką delikatną jasną skórę po mnie i stąd skłonność do różnych świństw, ja też tak mam :( A teraz jest zimno i wilgotno i to nie służy skórze łojotokowej takiej jak JAsia, pooć w lato są najkorzystniejsze warunki.

Kupiliśmy Jasiowi warsztat z narzędziemi - taniej niż na allegro - bo za 90 zł w E'Leclerc.

[ Dodano: 2007-11-15, 10:21 ]
Anetko o to samo Iwcię spytałam :-D Super, że synuś pospał, mój do 6 ostatnio śpi, lepiej tak niż do 5 jak wcześniej :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 lis 2007, 11:38

No tak to jest z tymi naszymi dziećmi, ASIU tylko jak teraz z nią nie pójde to w poniedziałek napewno bedzie antybiotyk bo jej nic nie przechodzi ten katar a spływa na dół i powoduje brzydki kaszel :ico_olaboga: oj już nie mam siły martyna już 2tydz.po zabiegu i tez ten kaszel niemija skąd mam wiedzieć czy to juz nie jakieś przeziśbienie :ico_szoking: ELU a o skórce naszych maluszków nawet się nie wypowiadam moje dziewuchy mają tak suche siało że nawet tydzien moczenia w oliwce nie dało by temu rady i tak maja od urodzenia. matyldzi znowu sie robią czerwone policzki takie zapalone i nie wiem czy to dalej alergia ale mleko zmieniłam juz dawno i było oki.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 lis 2007, 13:02

My problem skóry mamy za sobą, kąpana jest w żelu nivea i niczym nie smaruje i to już od ho ho bardzo dawna.
Eluś wiesz jak ja tak siedziałam w domu to myślałam że oszaleje, a teraz juz wrociłam do pracy (jeszcze nie fiz) siedzę nad papierkami i już mi lepiej, z mężem też jakoś zaczyna się klarować. Maziu spróbuj jakiegos dobrze nawilżającego kremu, ja moją wyleczyłam topialyse, drogi ale pozbawił Wiki sypiącej się dosłownie skóry. Wracam do sprzątania. Tak patrzę i nie wiem kiedy skończę,a mam jeszcze kupe roboty :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-15, 12:32 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=UGsPDLOEtvU

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 lis 2007, 14:18

Witam!!!

Wreszcie dotarłam ,rano mnie znów wywaliłoz TT,potem Bartuś miał wisielczy humor,myślałam ,że oszaleję.Strasznie bhył śpiący,a spać ni w ząb,jak Go położyłam ,to on na równe nogi i juz go nie ma.Na szczęście rteraz śpi :ico_sorki:

Dziewczyny dzięki za miłe słowa ,ale przepisu zdradzić nie mogę.Postanowiliśmy z mężem rozpocząć produkcję masową i po co nam konkurencja :ico_oczko: Szczerze powiem ,że straaaasznie duuuużo gadam z chłopakami,zabawek jakiś specjalnych niet :ico_oczko: .Widocznie tak ma być :-D

Coś jeszcze chciałam,ale Dominik mi trzeszczy za uszami.
Fajnie Elu ,że Jasiowi lepiej,pewnie wyrośnie z czasem z tych skórnych problemów.

Brawa dla Oleńki-mała rozbójniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i juz nie wiem co chciałam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość