Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

15 lis 2007, 11:20

zania, proszę bardzo :-)

Centrum Medyczne BIMED
ul. Krasińskiego 24/7b
tel. 033 811-87-74
tel. 033 816-86-14
kom. 602-727-853

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

15 lis 2007, 13:33

aga dziekuje

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

15 lis 2007, 17:24

Witam Mamusie i Przyszłe Mamy:)

Nie odwiedzałam Was ostatnio bo nie miałam internetu.

U mnie po staremu. Niestety dopadło mnie jakieś paskudne przeziębienie, domowe sposooby nie pomogły i dostałam antybiotyk. Na szczęście mogę karmić piersią, ale boję się żeby nie zarazić Małego.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 lis 2007, 21:33

witam witam
wiem że was ostatnio zaniedbuję, ale każdą chwilę w domu staram sie spedzać z Emilką, bo ostatnio nie mam dla niej zbyt bużo czasu, są takie dni że wychodze o 7 i wracam o 21, wtedy chce mi się płakać bo tylko utulę Emisię do snu. Także jest mi ciężko, ale wierzę że będzie dobrze, jakoś się to moję życie wkoncu poukłada.

Maryyann nie bój się karmić jak jesteś przeziębiona bo w twoim mleku są przeciwciała które uodparniają maleństwo, ale jeśli masz wątpliwości to zapytaj lekarza.

Co do naszego spotkania to kurcze na pewno nie w tą sobotę bo ja na 90% bede pracować

A teraz zmykam , wykorzystam to że Emi już śpi i też położę się wcześniej

Dobranoc

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

16 lis 2007, 10:03

Asiula współczuję, że tak długo musisz pracować i masz mało czasu dla Maleństwa :(

Co do karmienia masz rację, radziłam się lekarki i kazała mi karmić. Powiedziała tylko, żeby karmić w masce :) Niestety takich maseczek jednorazowych nie było w aptece, więc zawiązuję pieluszkę albo staram się nie zbliżać twarzy do dziecka. Mam nadzieję, że się nie zarazi :)

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

16 lis 2007, 10:50

Asiula, goshhhhh, a czy ty czasem ze względu na karmienie nie powinnaś pracować 7h??? u mnie w pracy tak pracują dziewczyny, które karmią :ico_noniewiem:
U mnie nic nowego zima, zima, zima, i jeszcze raz zima....kupiłam lovelle i biorę się za pranko powoli, pokje już odmalowane, szykujemy się powoli i chyab zdecydowałam się już psychicznie na Szpital na Wyspiańskiego,,,no chyba, że mi się cosik jeszcze odwidzi...

Dziewczyny, czy wy będąc w ciąży chodziłyście do jednego lekarza, czy go np sprawdzałyście i chodziłyście czasem do innego?, bo ja chodzę do jednego .

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

16 lis 2007, 14:48

maryyan ja też przeziębiona. w prawdzie tylko katar ale i tak mnie to denerwuje. A mała znowu coś na nosie fuczy, pewnie się zaraziła :ico_zly: A gdzie zdjecia małego???? Wklejaj szybko!!!

Asiula to faktycznie jestes mama pracująca w pełni. No ale cóż czasem tak trzeba..

Marcysia ja całą ciąże chodziłam tylko do jednego lekarza :-)

A mój mąż mi oznajmił że dostał bilet do wojska :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ranyyyyyyyyyyyyyy, mam nadzieje że dostanie odroczenie, z racji małej i wogóle ja na wychowawczym i co to bedzie jak mi go zabiorą :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

17 lis 2007, 09:11

Cześć dziewczyny

Ja tylko na chwileczkę wpadłam bo chciałam złożyć życzenia :-D

Paulinka wszystkiego najlepszego kochana :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: dużo zdrówka i pociechy z Majeczki oraz męża :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 lis 2007, 20:54

witam pięknie.
Dziś byłam w pracy na szczęście tylko 3 godzinki. Co do godziny na karmienie to szef mi powiedział że takie pytania zadaje sie na samym początku no i zrezygnowałam z tej godziny, żeby nei drzeć z nim kotów, no i pracuje normalnie 8 godzin. A te dni kiedy wracam o 21 to poniedziałki i środy bo wtedy mam jeszcze tąaaa pracę dorywczą i angielski o 19ej
Ale będzie dobrze wszystko się jakoś ułoży, a moja niania cud kobieta szuka mi pracy w zawodzie, więc jestem dopbrej myśli
pozdrawiam was i ściskam wasze dzieciaczki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

17 lis 2007, 23:13

Asiula to faktycznie nie za wesoło masz w tej pracy. Ale może uda Ci się znaleźć coś lepszego. Będę trzymać kciuki

Ale tutaj strasznie pusto dzisiaj :ico_olaboga: Co się z Wami dziewczyny dzieje ?? Czyżby wszystkie zacięcie mecz oglądały :-D

Olcia co z poniedziałkiem, idziemy ??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość