basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

15 lis 2007, 18:14

Dzień dobry, Kochane!!

Nie nadganiam, nie nadążę.

U nas wszystko dobrze. Jaś dziś był szczepiony, ale był bardzo dzielny jak na chłopa przystało! Rośnie nam pociecha podobnie jak i wasze Dzieciaczki... Cudowne są wszystkie bez wyjątku !!!

Co by napisać?? :ico_noniewiem:

Jaś sobie cudnie gaworzy, łapie za nóżki, ale do siadania jeszcze mu nieprędko :ico_noniewiem: Tak czy inaczej kiedyś się doczekamy!

Piekna zima sie zrobiła, czekamy na święta :ico_brawa_01:

Oj, mały koncertuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 lis 2007, 20:15

Witaj Basik :ico_brawa_01: dawno cię nie było...
buziaczki dla Jasia za odwagę! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

15 lis 2007, 21:10

Heloł babeczki

dziewczyny trudno funkcjonowac jak sie czyta takie okropne rzeczy o tych biednych dzieciątkach:ico_zly: :ico_zly:



Basiu brawa dla Jasia i dobrze ze wreszcie zagladnelas

[ Dodano: 2007-11-15, 20:12 ]
Kinga zadroszcze tych dwoch pięknych słów :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 lis 2007, 23:21

chciałyśmy zimę i ją mamy, u nas za oknem cudny śnieg pada i pada, aż chyba jutro ciężko będzie jeździć po ulicach, bo znając życie drogowcy znów obudzą się z ręką w nocniku
basiu fajnie, że zaglądasz od czasu do czasu i gratulacje dla dzielnego Jasia

co do gadulstwa Tadzia, to od miesiąca woła do mnie jak nie przychodzę na gaworzenie "meme" lub "mama" i ja wtedy lecę w podskokach
za to rozbraja mnie zupełnie swoim śmiechem, ma tak rewelacyjny chichot, że sami się przy nim nie możemy opanować, dziś aż nagrałam na telefon jego śmiech (jak będę miała zły humor to sobie puszczę :-D )
no zmykam spać, bo jutro pewnie od rana z łopatą będę odśnieżać

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 lis 2007, 10:45

Hej,hej a ja pierwsza :ico_szoking:
Basiu fajnie ze wpadlas :ico_brawa_01: Brawa dla Jasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa tez dla Elizy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja wczoraj cos zjadlam i Juli wyskoczylo uczulenie. :ico_noniewiem: Wydaje mi sie ze kapusta czerwona

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 lis 2007, 11:26

I ja się witam :-D

Basiu witaj z powrotem :ico_oczko: I brawa dla Jasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu ja jak usłyszę "mamu" to też lece w podskokach :-D :ico_brawa_01:

Asiu biedna Juli :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 lis 2007, 11:35

Witajcie...
my dzis pospałyśmy z Milenką do 9,40!!! :ico_szoking: i nocka super ! także jestm wypana... :-D Milena spałaby jeszcze dłużej, ale Marcel ją obudził....

joanna1111 pisze:A ja wczoraj cos zjadlam i Juli wyskoczylo uczulenie. Wydaje mi sie ze kapusta czerwona
oj to nie dobrze... :ico_olaboga:
mam nadzieję, że dzis krostki znikną...

a u nas dziś za oknem wreszcie trochę śniegu...ale bałwana jeszcze sie nie ulepi... :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-11-16, 10:37 ]
Kinga dopatrzyłam się na Twoim suwaczku, że za miesiąc bierzecie ślub....tak? w święta?
to super!!Gratulacje!!!!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 lis 2007, 11:55

i ja się witam z zasypanego śniegiem Krakowa
dziś nie dość, że z dwójką sama, to jeszcze mój tata chory leży w łóżku, a ja muszę być w pracy, oj będzie wesoło, a i Wiki pewnie dziś w dzień nie będzie przez to spała
miłego dnia

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 lis 2007, 12:40

witamy i my maly spi mi na rekach jak zwykle..niedlugo musze jechac do szkloy..nie wiem czy wiecie ale jestem w klasie maturanej ;-) i jade na polski mam tylko przedioty maturakne szkola mi poszl na reke ..a mature zdaje z wosu polskiego i rosyjskiego hehe
buziaki ..
basik bravo dla synka moj tez dzielny byl na szczepieniu za 2 razem zobaczymy jak pojdzie za 3 czy tez bedzie sie smiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 lis 2007, 16:08

Hello, ja w koncu tu dotarłam :-D bo ostatnio strasznie zabiegana byłam :-D
wczoraj odwiedziła nas kolezanka ze szkoły rodzenia z małym Rafałkiem, starszym tylko o 7 dni od Pawełka a wazy juz 9 kilo :ico_szoking: wiec taki mały olbrzymek :-D
ale fajnie było pogadalismy sobie o kupkach, zupkach i takich innych :-D

a dzis bylismy na szczepiniu i maluszek praktycznie nie płakał wiec :ico_brawa_01: dla niego i wazy juz 7 kilo wiec jestesmy zadowoleni, bo fajnie przybiera :-D i jeszcze tylko jedno szczepinie pod koniec grudnia i pozniej dopieo w 13 misiacu :-D

Violu Milenki czapeczka super, prawdziwa gwiazda z niej :-D i trzymam kciuki za szybki przebieg ospy :-D

Basiu no mam ten komplecik z Makro, najlpesze ze tam pisze rozmiar noworodek a ja wiekszośc rzeczy dopiero teraz zakłądam :-D

No nasze maluszki to się już super roziwjają mój już tez bez problemu przewraca się z plecków na brzuszek :-D i wychodzi nam z maty :-D ani się obejrze a bedzie za mną chodził :-D

Kinguś :ico_brawa_01: dla Elizki za mama :-D mojemu tez czasmi się to zdarzy ale raczej nieświadomie, czekam na takie świadome zawołąnie :-D

[ Dodano: 2007-11-16, 15:11 ]
Sylwia trzymam kciuki za 5 z matury :-D juz niedługo to Kubusiek bedzie ci pomagał w nauce :-D

Basiu zazdroszcze ci tego śniegu bo u nas to jak na razie tylko mroźne powietrze, ale śniegu za bardzo nie widać, a coś zapowiadaja na weekend ocieplenie,

A w biedronce sa podobno fajne drewniane saneczki z podparciem w sam raz dla naszych maluszków :-D na zimowe przejażdżki i to niezbyt drogie 50 zł wiec musze sie dzis wybrać na zakupy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość