Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lis 2007, 19:39

A my juz po zakupach jestesmy :ico_oczko: A teraz moj kochany dziewczynek sobie spi :ico_szoking: to fakt byla marudna i zmeczona ale nie myslalam ze usnie.. tym bardziej ze spala juz dzisiaj 2 godzinki :ico_oczko: Kurde czasami mala usnie po polodniua a czasami niechce i woli byc zmeczona.. to musi tak byc zakrecenie z tymi bobaskami ale mimo wszystko pieknie jest byc mama :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Mama_Kingi pieknie wyszla Kingusia tak powaznie i zarazem dziewczeco :ico_brawa_01: i slodko :ico_brawa_01:

Maggie ja to sie bez mojego meza nigdzie nie ruszam :ico_wstydzioch: ale rozumiem twoja sytuacje i jak trzeba to trzeba.. ja to wogule jestem taki rodzinny czlowíek i starsznie zle znosze jakiekolwiek rozstania nawet chwilowe :ico_oczko: Ale szybko tydzien przeleci zobaczysz sie z rodzinka i bedzie fajnie :ico_brawa_01:

Pobede na TT troche a pozniej ide na moj film na Rtl :ico_oczko: "Alles was Zahlt"

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 lis 2007, 19:39

Mała tak właśnie ma: albo się śmieje, albo biegnie do aparatu zerknąć w ekranik i zapytać "kto to?" :D
Kristi, ale Nicole ma kucyczek piękny... Ślicznie wygląda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lis 2007, 19:46

Mama_Kingi dziekuje :ico_oczko: A co teraz robi Kingusia?? Bo moja Nicolinka sobie spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 lis 2007, 19:52

Kingę G. zabrał ze sobą do swoich rodziców, a ja mam troszkę odpoczynku. Mała pospała sobie 2 godzinki i wstała z takim okropnym płaczem :ico_olaboga: . Nie wiem, czy sie jej coś przyśnilo, czy co? Aż do obiadu musiałam ją nosić na rękach i mocno tulić. Moje kochane, małe biedactwo.
A Nicole długo sobie będzie teraz spała?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 lis 2007, 19:57

Moge ci mowic Ania ok :ico_oczko:
A wiec Ania wydaje mi sie ze mala Nicolinka pospi jeszcze tak do 19 30 i tak wstanie na kolacje :ico_oczko: mala popolodniami dlugo nie spi.. tak tylko zeby sobie odpoczac :ico_oczko: i to nie zawsze spi po polodniu no ale dzisiaj chyba potrzebowala spanka :ico_oczko:
Odpoczywaj sobie my teraz tego potrzebujemy :ico_ciezarowka: :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Ja teraz ide na moj serial ale wpadne pozniej papatki :ico_oczko: Milego odpoczynku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 lis 2007, 19:59

Dzięki Kristi, Ty też odpocznij. Oj, a moja Pyzunia śpi już tylko raz dziennie- ok dwóch godzinek...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lis 2007, 20:01

Mamy taką sytuację zwariowaną że nie da rady pojechać...d;atego jadę tylko na tydzień...poa tym mężu narazie oszczędza urlop bo może być mu potrzebny...
Kristi ja też nie znoszę ruszać się bez mojego B zawsze byliśmy i jesteśmy ze soba bardzo zzyci...ale mówi się trudno....jak trzeba to trzeba :ico_noniewiem:
Mama_Kingi pisze:Kingę G. zabrał ze sobą do swoich rodziców, a ja mam troszkę odpoczynku

fajowo że sobie odpoczniesz :ico_haha_02:
Kristi pisze:moja Nicolinka sobie spi :ico_oczko:

ojoj śpioszek mały :ico_oczko:
Antol rozrabia jak zwykle....zrobił mi niezły "porządeczek " w kuchni, wyjął wszystkie cebule i poobierał :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 lis 2007, 20:01

Dziś wspomniały mi się stare czasy - dokładnie sprzed roku - kiedy Malwinka ciągle spała na zimowych mroźnych spacerkach .... dziś za żadne skarby nie chciała iśc spać - i o 14 wzięłam ją na spacer ... pochodziła tylko chwilke i zaraz wyciągłam stary dobry głęboki wózek i Malwinka usnęła w 3 minuty i spała na polu 1,5 godzinki ... oto kilka zdjęć ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lis 2007, 20:04

Antoś też juz tylko raz dziennie pi, ale gdyby tak mi zasnął jak teraz mała nicosia....to by mi w nocy wariował zamiast spać.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 lis 2007, 20:08

Maggie, ja też nie wiem, jak by noc u nas wyglądała... Kingula zasypia między 13 a 15 a o 20 G. ją kąpie i przed 21 Mała już śpi. Chociaż pewnie gdyby była zmęczona bardzo, to spała by jak Nicole a później tylko kąpiel, trochę marudzenia i dalej spanko.
Aginka, a o spanku w wózku, na spacerku mogę zapomnieć. Wózek głęboki sprzedany, a zresztą Kinga woli się rozglądać, niż "marnować" czas na spanko :ico_haha_01: . Za to po spacerku małe jedzonko, przewijanie i spanko.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość