ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 lis 2007, 23:14

ja tez sie zegnam juz..zdazyłam, w trakcie filmu :ico_prasowanko: wiekszosc prania, ale jutro czeka mnie jeszcze jedna tura suszacego sie na kaloryferach i nawilzajacego powietrze...

lece :516:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

16 lis 2007, 23:18

Cześć babeczki :-D

Oj padam na twarz!!!
Na pewno dużo w relacji z naszymi najbliższymi zależy od nas !!!
I popieram w 100% Sikorkę , że trzeba dbać, sznować i pielęgnować to co się ma !!! A czasem zagryźć wargę... przeczekać... wyciszyć napięcie...
ja próbuję się stosować :ico_oczko: od 11 lat :-) i wydaje mi się, ze nie jest tak źle :-) Ale marzyłam, jak pewnie nie jedna z nas... o ciepłym , spokojnym, szczęśliwym, pełnym domu :-) i będę broniła swoich marzeń :-)

Do "usłyszenia" :-) Kochane Majóweczki !!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 lis 2007, 23:25

Ja też już tylko dobranoc Wam napiszę, bo Sikor czeka :-D

[ Dodano: 2007-11-16, 22:33 ]
:ico_pocieszyciel: Zbora będzie jeszcze nie jedna piękna niedziela, ale możesz pomyśleć o tym poniedziałku.

GLIZDUNIA napewno by mi się podobało na tym targu, u nas ludziska zwożą używane rzeczy z Niemiec i też są takie targi, kiedyś jeździłam z Sikorem, teraz on sam jeździ. A po lumpeksach chodzę już od dawna, lubię mieć coś innego niż wszyscy, a jak kupię nowe w małych moich Kozienicach to połowa ludzi ma takie samo :-D No i cena też się liczy, nie zawsze stać mnie na nową rzecz.

A Wiktorek fajny facecik, a Jagodka ma superową lalę :-D

AAAAAAAAAAAAAAAA Sikor czeka :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 lis 2007, 23:47

wpadlam powiedziec dobranoc, tzn ja nie ide spac tylko mam dzisiaj randke z filozofię :-D ale Wy pewnie pojdziecie slodko spac do swoich lozeczek...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 lis 2007, 08:46

No witam witam :ico_haha_01:

Całuski dla Kingusi z okazji ukończenia 6 miesiaca :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lis 2007, 10:53

i ja przylączam sie do zyczonek dla Kingusi...rosnij zdrowo!! :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

a u nas noc raczej marna...bo juz przyzwyczajona bylam do 1 pobudki nad ranem tylko a dzis w sumie 3 :ico_szoking: ...i to po godzinie nie spala...a my nieprzytomni...ale juz jest dobrze bo dopiero o 8.00 wstala....a moj A. w tej nocy wymyslij ze nie oplaca mu sie dalej usypiac i pojechel na 6.00 do pracy zrobic troche nadgodzin...kasa milewidziana...ale nawet nie wiem o ktorej chce wrocic do domku...hmmmm....Maya bawi sie w lozeczku...ja jeszcze w pidzamie siedzie na tt...jakos tak ponuro dzisiaj i mialam glupie sny....musze chyba kawe zmontowac zeby sie obudzic :ico_noniewiem: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 lis 2007, 11:44

Ja też się witam w sobotni poranek :-) z uśmiechem oczywiście. Obrobiłam się z rana, pranie odwaliłam, bo Karolus tak się wiercił w nocy, że pampers na bok się przesuwał, a siusiu bokiem wylatywało i dwa pajace mokre.Ale teraz już zaliczył pierwszą drzemkę więc obiadek naszykowałam :ico_pranko: . Jeszcze tylko :ico_odkurzanie: , a :ico_prasowanko: wieczorkiem.
Wieczorkiem też przychodzi siostra i szwagier będziemy razem kibicować naszym.

A teraz wysłałam Kacpra na zakupy, ma kupić też balony i zrobimy zabawkę Karolowi, balonik tak lekko napompujemy i wsypiemy grochu, pokazywali w programie "Mamo to ja" zobaczymy jak się sprawdzi.

Życzę wszystkim miłego weekendu :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lis 2007, 12:02

Sikorko...takie zabawki jak bylam mala to robilam z piaskiem w srodku...super sprawa!!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 lis 2007, 13:16

Ja już posprzątałam - babcia w tym czasie ululała małego więc teraz delektuję się herbatką :ico_haha_01:

Mój mąż wczoraj stwierdził, że on nie ma cierpliwości bo po 20 minutach zajmowania sie marudzącym Wiktorkiem miał już dość :ico_szoking: Co ja mam powiedzieć - cały dzień z nim spędzam i żyję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lis 2007, 14:07

Kamizela...hmmmm...u nas jest chyba odwrotnie-fakt faktem ja jestem z Maya caly dzien ale cierpliwosci wiecej ma A.-moze w tym caly sek.....ze ma ja mniej i mniej sie nia meczy...a kto wie.....wszystko sie wyrowna jak pojde do pracy i bedzie kupa obowiazkow do podzialu!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość