madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 lis 2007, 20:05

Hej dziewczynki!!!!
Kochane jestescie ze myślałyscie o mnie :ico_buziaczki_big: Bardzo mi z tego powodu miło. Nie mogłam wczesniej nic napisac bo do piętnastej byłam u swojej mamy, przyjechał po nas Maciek i tak dopiero udało mi sie usiąść spokojnie przed komputerem.
Jeśli chodzi o rozmowę to odpowiedz czy dostane to umowe na dłuzej będe miała w poniedziałek. Ja mam dwóch szefów i był tylko jeden i on musi skonsultowac to z drugim. W zasadzie on nie widzi w tym zadnej przeszkody zebym jej nie dostała na okres urlopu wychowawczego ale dobrze by było zebym zrezygnowała wtedy z urlopu wypoczynkowego. Dla mnie to chyba i tak korzystna propozycja. Zyskam dwa lata urlopu płatnego a w kazdej chwili do pracy będę mogła wrócić więc wydaje mi sie ze sie zgodzę. O ile oczywiście ta umowa będzie.

Ale macie piękną zimę za oknem :ico_szoking: U nas zimno ale nie ma śladu śniegu. A szkoda bo uwielbiam takie klimaty.

Patryk własnie zasnął, troche wczesnie ale był tak padnięty ze nie miałam sumienia przetrzymywac go na siłe. Dzisiaj byłam z nim bez wózka.Pierwszy raz taka wyprawa i był b grzeczny.Wszedł nawet ze mna do lekarza po zwolnienie i zainteresował sie fotelem ginekologicznym hihi. :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

16 lis 2007, 21:07

mary pisze:Dziś byłam u lekarza, wszytsko jest dobrze. Wynik badań na przeciwciała też dobry.

no to super - tak trzymać!


madziarka81, super ze nie bylo tak starsznie! Mysle ze jak tak z Tobą rozmawiał jeden z nich i złożył jakaś konkretną opcje przedłużenia tej umowy to pewnie ją dostaniesz!!!

Ja uciekam do łóżka - nie dam rady siedziec bo tak mnie ten bok boli. musze sie położyć - wtedy moze maluch sie przesunie gdzieindziej!

Dobrej nocki wszystkim zycze!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 lis 2007, 21:18

marcia_pod, kładz się i odpoczywaj. Ja tez jestem padnięta i pewnie niedługo pójde spac. :-)
Mary dobrze ze wyniki badan w porządku. :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

16 lis 2007, 21:35

To miłych snów wam wszystkim :-)
to ja też się kładę.

Ależ mnie ta siara denerwuje, wcześniej to tylko rano widziałam plamy na bluzce po nocy a teraz wystarczy poleżeć :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

16 lis 2007, 21:43

Renia0601, ja jeszcze jestem :-) Ja zauważyłam dzisiaj na koszulce kilka kropel siary z prawej piersi :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

16 lis 2007, 23:05

Hej!

Nie moglam sie wczesniej dostac na tt :ico_zly:

Madzia, to chyba optymistyczne wiadomosci, ja mysle, ze dostaniesz ta umowe i trzymam kciuki w poniedzialek!

Mary, dobrze ze masz wyniki w porzadku, ja odbieram w poniedzialek!

Ja tez juz uciekam lulu, jutro dlugo spimy :ico_haha_01: .. pewnie jeszcze przed snem czeka mnie seria kopniaczkow itp.... :ico_oczko:

DOBRANOC!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

16 lis 2007, 23:29

No tak - jak ja na forum to Wy wszystkie do łóżek uciekacie :ico_nienie: :ico_placzek:

A tak na powazniej. Popołudniu tak mnie zmuliło że połozylam sie na kanapie i usnęłam. Spałam jakies 3 godziny więc teraz jestem prawie jak młody Bog :ico_haha_01:

Kurcze ale ja Wam azdroszcze tego pięknego wdoku za oknem i śniegu. U mnie dzis był mróż więc tez się troche zabieliło ale to nie to co śnieżek.

Gosia odbijesz sobie te narty za roczek :-) Malego sprzedaz dziadkom a Ty na stok :-D

Madzia trzymam kciuki żeby decyzja szefów była pozytywna.

A co sie dzieje z Monią... :ico_noniewiem: Dośc długo sie nie pokazuje :ico_nienie:

No dobra, nikogo nie ma to ja lecę poczytac co tam na grudniówkach słychac i do łózeczka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

16 lis 2007, 23:33

No to jeszcze ja na dobranoc :-D śpijcie słodko Misie :-D
Madziu jestem dobrej myśli, pewnie będzie ok, bo jak jeden z Tobą rozmawiał i nie było źle, to pewnie przekona tamtego. Przecież wiedzieli, że przyjdziesz, więc musieli coś konsultować. I ta rozmowa dobrze rokuje moim zdaniem.
Mary super, że masz ok wyniki :ico_brawa_01:
Marcia może jednak pogadaj z lekarzem.
Też sie kładę. Nasze Maluchy dają nam coraz bardziej popalić. Ja już jestem tak ukopana, że mam dosyć na dziś. A od rana miałam nogi jak baloniki :ico_zly: Kupiłam żel dla naszych nóżek i pomaga na szczęście.
Słodkich snów.

[ Dodano: 2007-11-17, 09:27 ]
Dzień Dobry Wszystkim!!!
Widzę, że śpiochy spią jeszcze :-D Ja już na chodzie, bo jedziemy dziś do moich rodziców. Miłego dzionka życzę! pa! :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 lis 2007, 10:35

Dzien dobry.

Ja tylko sie zameldowac wpadłam bo własnie jedziemy do miasta po zakupy.

Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 lis 2007, 10:38

No dzień dobry, widzę że nie tylko ja już nie śpię, już w szkole od pół godziny siedzę, zresztą jak codzień nudy straszne :-)


Ale coś mnie ten brzuch niepokoi, znowu jest twrdy jak kamień, i duszno mi tak jakoś a do lekarza dopiero za dwa tygodnie :ico_noniewiem: teraz no-spę łykam i nic nie daje :(
ale bryka cały czas więc jeszcze nie jest źle chyba tak

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość