Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 lis 2007, 18:54

karolina24 pisze:witajcie
Kamilko a ta zabawka jest fajna??? moge kupic mojemu Maciusiowi????
sluchaj a co do tej splaszczonej glowki to moj Macius tez upatrzyl sobie tylko ze prawa storne i caly czas na niej spal i splaszczyl sobie ale teraz sie juz wsyztsko wyrownalo wiec nie masz sie cyzm przejmowac to z czasem zaniknie jak zacznie byc wiertolinski :) buziaki dla Tomcia :):):)


Fajna jest ta zabaweczka. Tak jak tam w opisie jest wyszczególnione są dwie strony. Jedna dla młodszych dzieci a druga dla starszych. Dla takich maluchów jakieś przyciski brzęczące, piszczące, grające itd...

Co do główki to sie nie martwie bo widze, że jest coraz lepiej. Kładę nacisk aby zwracać jego uwage na tą druga strone a jak śpi to mu przekręcam. wprawdzie on za jakiś czas znów swoje, ale zawsze chociaż troszke poleży.

dzieki za pozdrowienia i wzajemnie :-D

Juli faktycznie podobne gusty mamy, bo juz tyle takich samych rzeczy mamy hihi...
Jak dorwę cos fajnego na allegro po bliźniakach to dam ci znać :-D

Ja tylko na chwilke bo ide sie szykować na imprezkę.
Też dzis miałam pracowity dzień. Wreszcie pomyłam okna po tym ocieplaniu bloku. No a jak okna to wiadomo... wszystko dookoła tez.

Buziole dla Oliego :ico_tort:

No i dla was wszystkich.
Madziorka udanej imprezki.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 lis 2007, 21:23

Witajcie kochane

dziękuję za słowa otuchy, zobaczymy co będzie dalej. Dziś np. musiałam iść do pracy posprzątać. To już lekka przesada, jestem zatrudniona na stanowisko pracownik biurowy a nie sprzątaczka.Ale nie będę was zamęczać opowieściami o pracy.

przyznaję się że wasze p;osty przeczytałam pobieżnie.

Co do zasypianai to u nas bywa różnie raz Emi zaśnie ze smoczkiem, a raz bez, czasami przy cycu który już pomału pustoszeje i jest bardziej do zabawy aniżeli do pojedzenia, a czasami przy butelce. No i czasmi musi sobie popłakać w łóżeczku żeby potem zasnąć. Także nie ma regóły. Na rekach usypiać jej nie trzeba. No i śpi w łóżeczku i nie zabieram jej do łóżka ale mężulek czasami tak.

Jutro niedziela :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i cały dzidń będę z Emisią :-D :-D :-D a teraz ide spać bo muszę nadrobić cały tydzień bo Emi dzień w dzień budzi się wyspana przed 6 rano a w nocy to ze dwa razy budzi sie na amciu z cyca :ico_olaboga: kiedy ona prześpi w k ońcu całą noc

to dobranoc wszystkim

no i byłabym zapomniała

STO LATEK DLA OLIVERKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


I DLA DLA ŁUCJI CÓRCI JAŚNIE PANI KTÓRA MIESIĘCZNICĘ MA JUTRO TEŻ 100 LATEK BO JUTRO DO WAS NIE ZAGLĄDNĘ
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tor

to reaz już papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lis 2007, 21:54

hejka mamuski

hej ja na szybko.. chaotycznie napisze.. sorki ale powinnam teraz robi mnostwo innych rzeczy za wyjatkiem siedzenia na tt.. ale rozumiecie.. wy nalogowe tiktakowiczanki mnie rozumiecie prawda kochane??
-indigo- pisze:Madziorka udanej imprezki.

dzieki i wzajemnie kamilko hihi

agniecha kiedy u was wybija 13, tutaj mamy 12.. co i tak jest pozna pora na sniadanie. ale jak sie wstaje o tej godzinie to o takiej godzinie sie je heheheh

a teraz zostalam sama.. az dziwnie... na 2 godziny totalnie sama... adas zabral leosi i tate na mecz.. a ja mam czas zeby sie wyszykowac . bo jak wroca to dziadek zostaje z leonem a my wychodzimy na imprezke hehe

a ja zamiast sie kapac. i robic jedzonko dla jutrzejszych gosci.. to siedze z wami.. a co..

bylismy dzis w parku na spacerku polaczonym z jesienna sesja zdjeciowa

slonca nie bylo ale jesienne kolorki dodaja uroku i kolorow hehe
jak weszlismy do parku to leos zasnal hihi wiec sami sobie pstrykalismy fotki. poraktowala wozek jako statyw hihi tzn ustawilam aparat na budzie od gondoli i bawilismy sie samowyzwalaczem
uwielbiam takie akcje hihi
adas sie smial ze zamiast postawic wozej blizej to uzylam mega zooma i biegalam co chwile do aparatu zeby ustawiac kolejne fotki hihi
ale wolalam tak sie poruszac i siegnac tylko reka hehe

jak rzuce na fotosik to wkleje
hehe
potem leos dolaczyl do zdjec hehe

po powrocie szybko na basen. pojechalismy sobie indywidulanie tym razem. tam gdzie byl mniejszy dla maluchow i taki do plywania wiec moglam sie troche rozruszac a tatus ktory lubi moczyc tylko dupsko w wodzie byl happy
a po basenie.. juz dziadek przyjechal
na skypie pogadalismy z rodzinka.. i nastal wieczor
szybki dzionek na maxa hihi
tak jak lubie
adas tylko woli przystopowac i odpoczac.. no ale coz... czasu brak hihi
teraz tez pewnie znerwicowany bo nasi graja hehe ale wierzymy w nich i trzymamy kciuki
POLSKA GOLAAAAAAAA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

musze uciekac...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lis 2007, 22:52

POLSKA 2:0 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 lis 2007, 23:22

POLSKA 2:0
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzieki za zyczenia :-D t poszedl na mecz do kolegi ,a maly na kolanach he he wlasnie sie obudzil

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lis 2007, 23:24

frydza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

super jeszcze kilka minut do konca hehe
adas dzwonil ze leos zamiastr spac ostro dyskutuje ze wszystkimi hhi
pewnie skarzy sie na matke niedobra hehehe

ja dopiero co spod prysznica wyszlam hehe
a wlasciwie nic nie zrobilam konkretnego
stwierdzilam ze te salatki co planuje sa lepsze na swiezo hihi
a szaszlyki za duzo czasu mi dzis pochlona hehe
jutro nadrobie hehe
jedynie sernik na zimno z truskawkami zrobilam. z torebki oczywiscie hehe hehe

serio sie zegnam paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
I love youuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

[ Dodano: 2007-11-17, 22:26 ]
lucy z mojego leosia adas robi juz fana pilki i meczu mu nie odpusci hihi
nasz biedny maluszek
z mama musi chodzic na zkaupki a z ojcem na mecze hehe
ach ale starzy mu sie trafili hihi
jak by powiedziala julie- czubki!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 lis 2007, 23:36

asiula26 pisze:I DLA DLA ŁUCJI CÓRCI JAŚNIE PANI KTÓRA MIESIĘCZNICĘ MA JUTRO TEŻ 100 LATEK

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki!!! a myslalam, ze tu juz w zapomnienie poszlysmy :-D :-D
asiula26 pisze:Dziś np. musiałam iść do pracy posprzątać.

a placa chociaz za to ekstra??? przegiecie lekkie jak dla mnie :ico_noniewiem: obys inna znalazla szybko, bo jak juz sie zaczynaja ekstra zajecia to co bedzie pozniej?
wogole dla mnie o abstrakcja 4 miesiace macierzynskiego... i co ta biedna matka ma zrobic z 4 miesiecznym dziecieciem??? ja mam 9 miesiecy macierzynskiego i jeszcze mi malo :-D :-D :-D
Kamila i Madziorka - udanych imprezek
Asia milych snow i udanego calego dzionka z corą

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 lis 2007, 12:03

Witam ja tylko na chwile po ciuchy do domku wpadlam Dzisiaj odlaczaja Pawla od aparatury i bedzie mial zacisk na plucu 24 h potem obserwacja i dodomku u tesciowej bede prawdopodobnie do srody moze czwartku przyjade wszystko opowiem dodam tylko ze babcia pawla miala jeszscze zawal a moja mama wczoraj stracilka przytomnosc ludzie jkaies fatum w tej rodzinie :ico_placzek: papapa dziewczynki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 lis 2007, 12:32

[size=150]ANIU KOCHANA[/size] [size=150]Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię - tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji urodzin życzy Aga z rodzinka [/size]Obrazek

[ Dodano: 2007-11-18, 11:34 ]
[size=150]DLA KOCHANEJ LUSI[/size] Obrazek

[ Dodano: 2007-11-18, 11:36 ]
Madziu wspolczucia suytuacji :ico_olaboga: tyle przykrych rzeczy musialiscie doswiadczyc na raz :ico_placzek: :ico_placzek: ,ale trzeba byc dobrej mysli napewno sie wszystko ulozy :ico_oczko: ,my dzis po poludniu smigamy do brata na kawusie :-D wytarmosze ARUSIA bo go dawno nie widzialam :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

18 lis 2007, 15:03

magda26, przykro mi, że masz takie kłopoty.życzę Ci żeby wszystko dobrze się poukładało...
Mój mąż już poszedł do pracy, kupił dziś karnet dla Tomka na basen, na 40 wejść,tylko że trzeba co tydzień chodzić, bo jak nie to przepada :ico_zly:
Kurcze a troche się podrapaliśmy, och ten mój Artur, oczywiście zawsze jest moja wina, o co by nie poszło, zawsze to ja jestem zła,,, :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Od wczoraj kłócimy się o telewizje... :ico_oczko: :-D :ico_haha_02: :ico_haha_02: zaczęło się od pilota... :ico_szoking: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i oczywiście mój mąż już wielce obrażony...ach... :ico_placzek: :ico_zly:
W sumie dobrze że poszedł do pracy, troche ochłoniemy,tzn pewnie ja bo on dalej będzie swoje twierdził... :ico_zly: :ico_zly: Oj te chłopy! :ico_puknij: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-18, 14:04 ]
dobra ide na telewizje... jak go nie ma!!!! :ico_sorki: :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość