Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lis 2007, 20:19

justynat., ja w sumie czuję się dobrze, nie mam gorączki itp... Tylko te gardło tak bardzo boli, wzięłam już flegaminę i jakiś tam syrop- zobaczymy. Ale pewnie to krtań się odzywa... Już basem mówię :ico_olaboga:
A Julka lubi się tak samo śmiać jak i mi dokuczać :ico_oczko:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

18 lis 2007, 20:56

Witajcie po wekendzie ja odpoczęłam ,wyspałam się cała noc do 9 rano szwagierka spała z martynką.wargulki już ok ,wysypka zniknęła ale maruda została.tylko na rączkach jak mnie nie było w poblizu to wszystko jedno jakie raczki ale jak się pojawiłam na horyzoncie to tylko mami
:ico_tort: STO LATE JEDRUSIU ZDRÓWKA I SZCZEŚCIA CI ŻYCZYMY :ico_tort:

[ Dodano: 2007-11-18, 20:00 ]
CARO wszystkiego dobrego dla ciebie i mężulka a co do winka to ja tez sobie popiłam w sobotę
24 w piatek idę na koncert VELVET siostrzenica wygrała bilety i ide na balety tylko nie wiem w co sie ubrać bo tam same młode laski żebym nie wygladała jak stara baba a poza tym to nie wiem jak się teraz tańczy ale obciach

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 lis 2007, 00:34

Dobry wieczór :-D
No widze ze wczoraj pobalowaliscie :ico_brawa_01: ja tez...ale nie w domu :ico_haha_01: Bylam w barze na dyskotece :ico_szoking: fajnie bylo...wypilismy po kilka drinkow i sie super wybawilam :ico_brawa_01: syla75, dasz rade ja starsza a bawilam sie swietnie..teraz sie tanczy tak jak sie umie :ico_oczko: :-D
No i ...poznalam kogos ...mily nawet i bardzo szarmancki...ale ...mlodszy :ico_noniewiem: :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 lis 2007, 00:59

No i ...poznalam kogos ...mily nawet i bardzo szarmancki...ale ...mlodszy
_________________

Mordeczka co za ale-jak mlodszy to jeszcz lepiej :ico_haha_02:

Jedrulce z okazji skonczenia 7 miesiaca samego slonka!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-11-19, 00:08 ]
Dla Caro i jej meza buziaki z okazji imieninek i wszystkiego najpiekniejszego

syla75,super, ze masz taka fajna szwagierke-tacy ludzie wokol nas to prawdziwy skarb, a tancami sie nie przejmuj-posluchaj Mordeczki(w koncu nie idziesz na Taniec z Gwiazdami :ico_haha_01: I gratulacje dla Martynki,ktora juz chce chodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A swoja droga to ciekawe ile takich rozwalonych warg naszych malenstw przed nami :ico_placzek: :ico_placzek:
Kolka-gratuluje, ze moglas dzisisj nie spelniac obowiazku malzenskiego i odwiedzac tesciow, uff, Ty to masz farta-Twoj R. rozchorowal sie w najlepszym momencie :ico_haha_01: A Julka z tymi rogami wyglada przezabawnie :-D I super zabawki wybralas na prezenty dla corenki.Mysle, ze lepiej jak kupisz jej tak jak myslalas-cos jednego i drozszego bo pewnie reszta rodzinki tez cos kupi pod choinke i pewnie to beda te drobniejksze rzeczy-takie moje zdanie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-19, 00:19 ]
kamelek-u nas na Slasku wesela zwykle tez zaczynaja sie od 12,13(tzn slub jest o takich porach w kosciele)a potem zabawa.Jak kiedys bylam w Nowym Saczu na slub zaproszona na 16 to myslalam , ze pewnie tyle mieli slubow w tym dniu, ze kosciola wczesniej nie dostali a okazuje sie, ze tam sluby sa standardowo poznym popoludniem.Widac co region to obyczaj :ico_olaboga: A troszke chlapnac sobie moglas-Lence by sie na pewno spodobalo :ico_haha_01: Jak ja wczoraj czytalam, ze kazda kurka kwietniowka pila to tez wyslalam meza po moje ulubione Martini Rose i odrobinke sobie pozwolilam-a co bede dziecku zalowac :ico_oczko:

Justynat-mam nadzieje, ze u Cyprianka to nie bedzie alergia, a podawalas mu moze jakies kaszki na mleku modyfikowanym?Ale zrobilas mi ochote na poczytanie naszych ciazowych pogaduszek a tu nie mam czasu :ico_placzek:

Delicja-nie martw sie Olenka pozna wszystkie smaki, a ze troche wolniej to zaden problem.Ja widzisz tez dopiero wprowadzam nowosci i dzis sie okazalo, ze maly ma wysypke-i teraz zastanawiam sie czy mogla go uczulic brzoskwinka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 lis 2007, 01:23

Kolka, Julka swietnie wyszla na tych fotach :-D :ico_brawa_01:
Dla Jędrusia duzo słonka :ico_tort:
carowszystkiego naj :ico_tort: :-D
katrin, no wlasnie sporo...wyglada na powazniejszego i myslalam ze jest w moim wieku a jest ....6 lat mlodszy :ico_szoking: :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 lis 2007, 01:29

Mroweczka-ja tez nie rozumiem co znaczy, ze Cie nie widac :ico_noniewiem:

Iw Rybka-jak tam praca-dostalas ja???

Kasik-ale tupet miala ta Twoja pseudo przyjaciolka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A musze sie poskarzyc, ze Twoj przyszly ziec nie jest taki sprytny jak Twoja Wikulka , kupilismy skoczka a on nie bardzo wie co ma w nim robic. :ico_placzek: :ico_placzek: A moze ten skoczek jest do d...
cos podobnego do tego:
http://cgi.ebay.de/Hauck-Babyhopser-Jum ... dZViewItem
Aha, na moim skoczku pisze, ze od 5 do 15 miesiecy i do 15 kilo.(to dla tych dziewczyn, ktore zastanawialy sie nad kupieniem skoczka)

[ Dodano: 2007-11-19, 00:31 ]
M0rD3CzKa, co to 6 lat w obliczu wiecznosci :-D A jak jeszcze powaznie wyglada to nie zawracaj sobie glowy metrykami .

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 lis 2007, 01:33

katrin pisze:M0rD3CzKa, co to 6 lat w obliczu wiecznosci A jak jeszcze powaznie wyglada to nie zawracaj sobie glowy metrykami .
:-D :-D :-D w sumie...na kawe czy piwko zawsze mozna wyskoczyc i z małolatem :ico_oczko: :-D :-D :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 lis 2007, 01:34

Moja kolezanka miala meza 18lat mlodszego-takiego ukladu bym Ci nie polecala, ale 6 to naprawde niewiele a jak ciekawy to nie dyskwalifikuj go tylko dlatego, ze mama go troche pozniej urodzila

[ Dodano: 2007-11-19, 00:35 ]
No to zmykam, niech Ci sie przysni ten "malolat"papatki

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 lis 2007, 01:36

jesooo juz po 24 :ico_szoking: lece spac bo rao musze wstac :ico_placzek:
Dobrej nocki :ico_spanko:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 lis 2007, 08:24

Witam z rana kochane moje przyjaciólki :-D :-D :-D

Na początek najserdeczniejsze życzenia dla naszego kochanego Jędrulki, dużo miłości i zdrówka zyczy ciotka Karolina z Oskarkiem :-) :-)

Wczoraj mnie nie było, bo trochę zakręcony dzień miałam, najpierw robiłam gołąbki, a potem mama mi włosy farbowała i jakoś tak mi zleciał ten dzień migusiem!

Ale widzę, że sobota była u wszystkich wesoła :ico_oczko: i tak trzymać!!!!!!

Mordko ja bym się nie przejmowała róznica wieku i to taką, dla mnie to żadna różnica, z resztą lepiej brać młodszego, no bo wiesz faceci statystycznie szybciej umierają :ico_oczko:

Syla a ty się nie przejmuj, na pewno będzie super, nie bój się, a kto by sie patrzał na młode siksy teraz w modzie są kobiety bardziej dojrzałe :ico_oczko:

Kamelek u nas jak by śluby były o 12-tej to o 4-tej całe towarzystwo leżało by już pod stołem :-D

Katrin nie przejmuj się tym skoczkiem, może jeszcze mały potrzebuje trochę czasu, spróbuj za parę dni

A tak wogóle to ja nie mam numerów GG do paru dziewczyn :ico_wstydzioch: , nie wiem jak to możliwe :ico_noniewiem:

I tak poproszę numery do: Delicji, Kamelka, Hektorki, Justynat,Jogusi,Agi, Kari, IM

boże to połowy numerów nie miałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: , ale jestem zakręcona, a stwierdziłam,że nie mam dopiero jak zaczęłam szperać na naszej klasie :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości