madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 lis 2007, 23:07

Hej zajrzałam tylko na chwilkę bo własnie wrócił mój Maciek.

Monia super ze juz jestes :ico_brawa_01:

Dobranoc Wam wszystkim :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 lis 2007, 01:53

ja właśnie skończyłam pracę i lecę spać! oczywiście musiałam obejrzeć chirurgów, a to co wtorek sprawia, że i tak sie późno kładę :ico_oczko:

wiecie co... od 3 dni bolał mnie mięsień brzucha-tak wzdłuż nad pępkiem, a dzisiaj to mnie aż pali-taki ból podobny do zwykłych zakwasów... wizytę u lekarza mam dopiero w poniedziałek, bo jest na urlopie :ico_noniewiem: zobaczę jak jutro będzie z tym brzucholem...
dobranoc

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 lis 2007, 02:26

Cześć Wam..
Choć rzadko się udzielam to stale Was podczytuję. Ostatnio zaczęłyście pakowanie do szpitala. Ja sama także przeglądałam różne stronki, forumy, artykuły odnośnie torby do szpitala w celu wstępnego "spakowania" swojej, tzn ułożenia chociaż listy :-D Trochę się już naczytałam :570: torby wypchane po brzegi.. A powiedzcie mi jak długi w Polsce jest pobyt w szpitalu po porodzie? Tu wychodzi się już następnego dnia wobec czego mam nadzieję mieć torbę tak o połowę lżejszą niż te o których czytałam :601:
Qrcze, im bliżej terminu tym większe przerażenie. Tym bardziej, że ja z całą wyprawką to praktycznie w lesie jestem :galy: Totalny bezład i jak na razie brak czasu na wszystko. Jeszcze 3 tygodnie pracy przede mną. No i niebawem trzeba się będzie wybrać na wielkie zakupy :ico_brawa_01: ale radocha.

Do miłego :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 lis 2007, 09:13

Witam z rana!
Wstalam choc moglam jeszcze pospac troche ale znow okazja na allegro i nie chcialam przegapic konca aukcji i zadzwonil budzik. ale sie przynajmniej udalo. Wygralam mysle ze za malo pieniażkow podgrzewacz. same zobaczcie

http://www.allegro.pl/item268076603__po ... nowy_.html

Jak patrzylam na allegro to najmniej tzreba dac koło50 zl wiec chyba mi sie znów udalo?

ide spowrotem do łóżka jeszcze na chwilke, później na sniadanko!

[ Dodano: 2007-11-21, 08:14 ]
Fintifluszka, CleoShe,
czy Wy nie chodzicie zbyt późno spać? Musicie dbac teraz o swoje maluszki!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 lis 2007, 09:23

Dzien dobry.

Marta wpadasz w nałóg kupowanie hehe :-) Ale podgrzewacz rzeczywiście tanio Ci sie udało wyrwac. A przydaje sie bardzo, ja podgrzewałam słoiczki w tym.

No rzeczywiście dziewczyny chodzą późno spac. :ico_nienie:

A u nas w szpitalu trzymają dwie doby, przynajmniej u mnie tak jest.

Pozdrawiam, własnie Patryk sie obudził i uciekam na razie.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

21 lis 2007, 09:24

marcia tylko żeby ten podgrzewacz spełniał funkcje i był przydatny :-) ale cana rzeczywiście atrakcyjna.

mariola napisz jak tam wizyta i co nowego u dzieciaczka

a wiecie już może ile wasze pociechy ważą? mój mały jak ostatnio byłam u gin (5 XI) to ważył około 1200-1600 g :ico_haha_02: kawał chłopa już z niego

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 lis 2007, 09:26

Dzien doberek Wszystkim!

Monia,

No nareszcie "wrocilas" do nas :ico_brawa_01: Bedziesz miala troche lektury do nadrobienia :ico_oczko: i napisz koniecznie co tam u Ciebie!!

Marcia,

Ty to masz szczescie na tych aukcjach! Zawsze cos fajnego w atrakcyjnej cenie upolujesz! :ico_brawa_01: Oplacalo sie wstac wczesniej dzisiaj :ico_oczko:

marcia_pod pisze:czy Wy nie chodzicie zbyt późno spać? Musicie dbac teraz o swoje maluszki!


... no wlasnie?? Boze, ja bym teraz w zyciu nie dociagnela do tej godziny :ico_szoking: o 22.00 oczy mi sie same zamykaja.

CleoShe pisze:A powiedzcie mi jak długi w Polsce jest pobyt w szpitalu po porodzie?


Z tego co wiem, to jak wszystko jest OK, to max. 3 doby, ale napewno nie wychodzi sie raczej nastepnego dnia!

Justyna,

Mam nadzieje, ze to nic powaznego z tymi bolami brzucha... Mnie wczoraj wieczorem jakos tak dziwnie bolalo z lewej strony za kazdym razem jak sie Maly poruszyl, nigdy wczesniej tak nie mialam :ico_noniewiem:

Mariola,
Powodzenia na badanich!!

Zycze milego dzionka

Buziaczki

[ Dodano: 2007-11-21, 08:31 ]
Czesc Madziu,

madziarka81 pisze:Marta wpadasz w nałóg kupowanie hehe :-)


.. ja chyba też :ico_oczko: zaraz skladam wieksze zamowienie na allegro :-) w wiekszosci ciuszki dla Malego, ktorych jeszcze nie mam no i .....rozek. Ale szalec nie bede, obiecuje :ico_oczko:

Buzka

[ Dodano: 2007-11-21, 08:33 ]
Renia0601 pisze:a wiecie już może ile wasze pociechy ważą? mój mały jak ostatnio byłam u gin (5 XI) to ważył około 1200-1600 g :ico_haha_02: kawał chłopa już z niego


Renia,

Ja mam dane sprzed ok. miesiaca (19.10), wtedy mialam usg, wtedy Pawelek wazyl 1070g, sama jestem ciekawa ile teraz wazy, pewnie sporo urosl, bo brzuch tez mi rosnie.... :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 lis 2007, 09:37

Hej Gosia.

Z tymi bólami brzucha to chyba jest teraz normalne bo mnie tez często cos tam pobolewa. Mysle ze teraz jak dzieci mają mniej miejsca to istnieje ewentualność ze mogą nas pokopac w rózne narządy wewnętrzne :-D
Ja ostatnio mam wrazenie ze tam w srodku wszytsko mi się rozciąga i boli w podbrzuszu albo po bokach :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-21, 08:38 ]
Moja tydzien temu ważyła 1300g :-) a jak patzyłam ile ważył Patryk na tym etapie to miał juz 2 kg :ico_szoking: także z niego to był juz kawał chłopa :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 lis 2007, 10:08

Hej Kobietki!!!!
Monia...nareszcie jesteś!!! :ico_brawa_01: :-D
Marcia Ty fuksiaro, znowu Ci sie udało. A mnie chyba też, bo kumpela mi chce za 150 zł sprzeedać Aventu podgrzewacz, laktator i fotelik dla takich małych brzdąców jak nasze :-D
Mariola powodzenia na badaniach!
madziarka81 pisze:Z tymi bólami brzucha to chyba jest teraz normalne

madziarka81 pisze:Ja ostatnio mam wrazenie ze tam w srodku wszytsko mi się rozciąga i boli w podbrzuszu albo po bokach
ja mam doskładnio to samo, zwłaszcza wieczorem, albo jak dużo pochodzę.
Renia mój Synuś ważył tydzień temu 2 kg :-D :ico_brawa_01:
Cleo nie martw się, ja tez mam bałagan w głowie z tymi zakupami :-)
Dobra Misie, znikam, bo dziś nie jestem zatrzaśnięta i idę zanieść ten mocz wreszcie...a i dziś mam też wizytę.
pa!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 lis 2007, 10:13

Morning :)
Ja w zeszły poniedziałek miałam usg i mój mały ważył 1,922kg -to dosyć sporo patrząc na Wasze wyniki. Zwłaszcza, że jestem osobą bardzo szczupłą i jak na 33 tydzień (w porównaniu np do Waszych bo oglądałam zdjęcia) mam niezbyt duży brzuch.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2007, 10:19 przez CleoShe, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość