madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 lis 2007, 10:18

CleoShe pisze:Ja w zeszły poniedziałek miałam usg i mój mały ważył 1,922kg -to dosyć sporo patrząc na Wasze wyniki.

to rzeczywiście chyba duze dzieciaczki wam sie szykują

A powiedzcie mi? Robicie jakies porządki w domu typu mycie okien, wieszanie firanek czy ktos Wam w tym pomoze?

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 lis 2007, 10:26

Witajcie !!! Moja torba do szpitala spakowana i powiem szczerze że jest ogromna , a w dodatku ciuszki dla maluszka nie zmieściły się do torby więc mam jeszcze siatke , a pakowałam się według ściągi :ico_szoking: no ale nic wymyślnego nie pakowałam. Co do wagi naszych maluszków ja w 32 tyg byłam na USG i wtedy moje maleństwo ważyło juz 2000g a teraz ja byłam 19.11 według USG jest to 35tyd to ważyło już 2600g i lekarz powiedziała że rosnie jak na drożdzach i że zagrozenie mineło!!!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 lis 2007, 10:34

madziarka81 pisze:A powiedzcie mi? Robicie jakies porządki w domu typu mycie okien, wieszanie firanek czy ktos Wam w tym pomoze?

Ja mam okna gotowe - umyte, nowe żaluzje i czyste zasłony. Niedawno się przeprowadziliśmy i trzeba było się zająć w pierwszej kolejności.
A Tobie to niech ktoś pomoże z tymi oknami bo mycie okien i wieszanie firanek łatwe ani bezpieczne z brzuszkiem już nie jest :)

Ogólnie to zazdroszczę Wam tego całego przygotowywania Waszych domów, mieszkań.. My wynajmujemy jedynie pokój i trzeba będzie nam trochę poczekać nim sami coś wynajmiemy. Na szczęście warunki w domu i atmosfera są na plus więc mam nadzieję, że będzie nam tu dobrze..

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 lis 2007, 10:38

madziarka81, ja bym chciała sama bo wiadomo jak sam zrobisz to wiesz że jest zrobione ale niestety mój mąż w żadnym wypadku mi nie pozwoli i pewnie sam się weźnie za mycie okien , ja tylko popiore firanki a on potem powiesi, całe szczęście mam firanki na Taśmie wię marszczenie z głowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 lis 2007, 10:39

madziarka81 pisze:Dzien dobry.

Marta wpadasz w nałóg kupowanie hehe :-) Ale podgrzewacz rzeczywiście tanio Ci sie udało wyrwac. A przydaje sie bardzo, ja podgrzewałam słoiczki w tym.


eee chyba nie! Tak po prostu okazja ze nikt sie ta aukcja nie interesował i pomyślałam ze nie zaszkodzi sprawdzis czy na pewno nikt sie nie interesuje - no i sie udało!

[ Dodano: 2007-11-21, 09:42 ]
A przyda sie na pewno - zawsze to juz mam dwie rzeczy kupione po niższej cenie wiec teoretycznie mogłabym cos kupic maluchowi wiecej

Jutro ide do lekarza i na usg wiec dowiem sie ile waży mój maluch i czy aby na pewno nadal to chłopak(-;
Ostatnio jak byłam w szpitalu to ważył około 1260g, zobaczymy ile jutro!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 lis 2007, 10:44

Asikk, super ze u Ciebie wszystko ok.Pamietam jak pisałas ze boisz sie ze nie dociągniesz do 30 tygodnia, na szczęscie jest inaczej :ico_brawa_01: A rzeczywiscie masz koloska w brzuchu :-) Ciekawe czy chłopiec czy dziewczynka :-) Juz niedługo sie okaze :ico_oczko:

CleoShe, najwazniejsze ze jest Wam tam dobrze razem. to sie najbardziej liczy.marcia_pod, ja musze zapolowac na laktator ale ciągle to odkładam :ico_noniewiem:

Gosia gdzie jestes?????? :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 lis 2007, 10:45

madziarka81 pisze:A powiedzcie mi? Robicie jakies porządki w domu typu mycie okien, wieszanie firanek czy ktos Wam w tym pomoze?


Ja zatrudnie teściową, a co, niech odpracuje te moje nerwy stracone przez nich. Ona nie pracuje wiec nie ma nic konkretnego do roboty to mi umyje!


zaglądam teraz przez okno i jest tak pięknie!
Śniegu dość troche i pięknie słoneczko świeci - od razu człowiek energie do życia ma jak słonko świeci

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 lis 2007, 10:46

marcia_pod, no to tzrymamy kciuki za wizyte!!! I oczywiscie aby się nie okazało że z chłopca nie zrobiła się dziewczynka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 lis 2007, 10:47

marcia_pod pisze:od razu człowiek energie do życia ma jak słonko świeci

u nas bardzo ponuro i do tego jeszcze mgła jest :cry:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

21 lis 2007, 10:52

madziarka81 pisze:marcia_pod, ja musze zapolowac na laktator ale ciągle to odkładam :ico_noniewiem:

jak cos zobacze to podesle Ci linka- Pamietam tylko ze Ty koniecznie chcesz medela czy jakos tak. a chcesz elektryczny czy reczny?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość