mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 lis 2007, 11:43

jestem jestem od rana zabiegana już sobie posprzątałam pranie wstawiłam zupke kończe gotować aha wcześniej z martynką w przedszkolu byłam i zakupki zrobiłam :ico_haha_02: ASIU z jedzenim to też mam problem właśnie dopiero teraz wziełam sobie parówke bo jeszcze dziś nic nie jadłam tylko kawe, wczoraj byłam u mamy to najpierw kazała mi sie zważyć a potem nie wypuściła z domu dopuki nie zjadłam z nimi obiadu :-) i tak cały dzień prawie tam byłam. Ale ja mam cos takiego że nie jem tego co ugotuje jakoś nie lubie więc bardzo mało jem :-) ale naprzykład czekoladke to zjem niepogardze całą na poczekaniu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-21, 10:44 ]
Elu moja matyldzia bardzo ładnie spała, nie budziła mi się w nocy ale teraz myśle że przyczyną są też ząbki bo dopiero ma 4 i może w końcu zaczną wychodzić :-D

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

21 lis 2007, 11:50

Ja też jestem podczytywaczem :)

Maritko my też zaczynaliśmy od 30 ml :)

My się pochorowalismy, najpierw mąż, od niedzieli Ernest i ja. Erni dostaje antybiotyk, pani doktor zauważyła zaczerwienione uszko i w poniedziałek rano miał 38 stopni gorączki, od samego kataru by tyle nie było.
Najgorsze były pierwsze dwa dni teraz jest trochę lepiej.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 lis 2007, 12:14

Erni dużo zdrówka :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 lis 2007, 12:23

Erni zdrowiej ty mamie popatrz jaka ładna pogoda :ico_brawa_01: REENI moja matyldzia w tam tym tygodniy miała przy katarku 38 stopni i to tylko jeden dzień a teraz biega zdrowa.Dziś ostatni dzień podaje jej bactrim :-)

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

21 lis 2007, 14:06

Cześć! dawno pisałam bo nie maiłam neta, a teraz mam nadzieje ze zagoszcze u was na dłuzej:)przypomne sie troszke:Edyta - mama Tymoteuszka

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 lis 2007, 14:08

Renii zdrówka dla całej rodzinki,i nie chorować hurtowo proszę :ico_nienie: Bartek ma już dłuższy czas kaszelek ale tylko wieczorkiem i nie codziennie i czasem katarek :ico_noniewiem: ,nie wiem co to znaczy.Miałam iść z nim na szczepienie,ale nie wien czy można a boję się ,że lekarka w przychodni może źle ocenić stan zdrowia,nie wiem co mam zrobić :ico_szoking:

My już po spacerku,teraz Bartek śpi a ja.... :ico_wstydzioch: zasiadłam z kawusia do kompa :ico_puknij: zamiast poprasować.Prasowanie nie zając nie ucieknie :ico_oczko: .
Ależ u nas dziś piekne słoneczko ,ślicznie jest wcale nie chciało mi się wrcać do domu,ale obowiązki wzywają.Dominik wróił ze szkoły ,trzeba było obiadek naszykować i musieliśmy wrócić.Teraz poleciał do kolegi a ja mam wolnego kompa :ico_brawa_01:

Elu ja tez z takiego założenia wychodzę,że nie wazny bałagan ,ważne żeby dziecko się dobrze bawiło.Bartek zrobił nieziemski bałagan ,nie było gdzie nogi postawić ,ale zabawę miał super.Diś troszke lepiej nie marudzi tak jak w pn i wt ,oj juz siły nie miałam :ico_placzek: Zebów więcej nie wyszło a troszke sie wyciszył,to jednak chyba nie były zęby :ico_noniewiem:

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

21 lis 2007, 14:08

Czy Wasze dzieciaczki jedza pełne obiadki, bo moj mały czesto zje zupke i troche tylko drugiego, w ogole to jakis niejadek mi chyba rosnie, czasami zamartwiam sie ze za mało zje i est głodny, a on nigdy sie o jedzenie nie upomina ...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

21 lis 2007, 14:10

Witaj Edi ,ale Ty bardzo dawno nie pisałaś,ale miło że nie zapomniałaś o nas :ico_sorki: .Pisz co u Was,bo zaległości mamy duże,jak Tymoteuszek rośnie,czy pracujesz itd.Poprosimy o dokładną relację z tych zaległych miesięcy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-21, 13:13 ]
Edi myślę,że krzywda mu się nie dzieje.Dzieci jedzą ile potzrebują,mój też nie bardzo chce jeść,a obiadek z dwóch dań to nawet nie próbuję ,bo napewno nie zje.Zjada jedno danie i to mini porcja i bardzo dobrze wygląda.Niemartw się maluszki czasem coś przegryzą i już głod zaspokoją :ico_oczko:

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

21 lis 2007, 14:16

a moje zdjecie i Tymusia pokaże sie chyba dopiero po 10 poście, tak?

[ Dodano: 2007-11-21, 13:22 ]
Tymuś kochany, 05.11 skonczył 13 miesiecy, duzy smok z niego juz- chociaz nalezy raczej do drobnych dzieciaczkow- po mamusi i tatusiu to ma :) ja jeszcze przez rok posiedze z małym w domku, skonczyłam polski, a same wiecie ze z praca u nauczycieli ciezko, koncze teraz drugi kierunek i mam nadzieje ze w nastepnym roku juz bede kobieta pracujaca :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 lis 2007, 14:22

Edi podpisie możesz już wstawić :D fotkę
Iwciu jak ma katarek to ja bym odpuściął szczepienie, ja czekałam długo tez ze szczepieniem, dziś mija 8 dni od szczepionka i jest luzik, Wiki czasem pokasłuje ale to chyba od śliny.
Ach aEdi pytałaś o obiadki, moja je tylko zupkę, ona dużo je, tak mi się zdaje dlatego narazie z drugim daniem poczekam. Dziś tez już zjadła sporo. Kiedyś było dwa razy mleczko, dwa razy kasza i owocki, zupa. A teraz do tego doszły parówki, szynka, owocki świeże i warzywka i wszystko co się znajdzie :ico_oczko:
Idę po kawę...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość