Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 lis 2007, 16:06

NOWA jutro rano czekamy na relację!

Powodzenia u gina i na zakupach :-D [/b]

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lis 2007, 09:26

Cześć dziewczynki, melduję się z rana z dobrymi wiadomościami :-)
Wczorańsza wizyta przebiegła pomyślnie, wprawdzie nie oglądałam dzidziusia na USG, ale słuchałysmy z panią dr bicia sedruszka, byłam również badana ginekolog. Gin stwierdziła, że nie ma sensu robić USG, bo wszystko jest w porządku (zwłaszcza, ze miałam robione 2 tyg. temu). Wyniki badań są w porządku, przytyło mi się tylko 0,3 kg (śmieję się, ze wszystko to poszło w piersi). Dostałam pozwolenie na przytulanki i mogę również zacząć ćwiczyć (jak chęci będą).
Ale co dziwnego ja już dziś zaczynam 2 trymestr-13tydz. :ico_szoking: , ten suwaczek zmylił mnie cały o tydzień (właśnie go poprawiłam, ale musiałam przekłamać o tydzień z datą porodu).Dałam sie zmylić :ico_olaboga:

Siunia o dentyste też pytałam, a wiec można spokojnie brac znieczulenie, tylko musisz poinformować, ze jestes w ciaży. Wtedy dostajesz znieczulenie bez jednego składnika ( niestety nazwy nie pamietam, ale o działaniu rozkurczzającym). Teoretycznie możesz pójść wczesniej, ale ginek. zalecają od 2 trym. tak dla bezpieczeństwa. :-)

A co tam u Was dziewczyny, jak sie dziś czujecie?Czekam na Was, bo nie mam z kim poplotkować :-D

[ Dodano: 2007-11-22, 08:32 ]
Aha, zapomniałam wspomniec, że zakupy przebiegły równie pomyslnie. Kupiłam śliczną czarno-fioletową bluzeczkę, a la tunika z wielkim dekoltem (teraz to przynjamniej mam się czym pochwalić :-D ). Zaszalałm jeszcze i kupilam do tego śliczne kolczyki i wisiorek :-D

[ Dodano: 2007-11-22, 09:24 ]
A tutaj dalej pustki :ico_placzek:
Dziewczyny pobudka :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 lis 2007, 10:57

Cześć Nowa cieszę się niezmiernie, że wszystko ok :ico_brawa_01: Ja jeszcze serduszka nie słyszałam, ale mam Usg na każdej wizycie, więc oglądam dzidzię systematycznie :ico_haha_02: ale jestem ciekawa odgłosu bijącego serduszka naszej dzidzi, może następnym razem :ico_noniewiem:

A na kiedy Ty masz termin, bo ja właśnie zaczęłam 13 tydzień, a termin mam na 4.06 a z USG już kolejny raz miałam 13.06.

Acha zazdroszczę Ci troszkę tego przytulanka, ja nadal nie mogę :ico_placzek: Juz 3 miesiące. Dzisiaj aż miałam sen o lekkim zabarwieniu erotycznym :ico_wstydzioch: i taki skurcz macicy mnie złapał, że aż się obudziłam.

Siunia mqm nadzieję, że już Ci troszkę przeszło :ico_chory:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 lis 2007, 11:03

Nowa super że wieści dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My z M. ostatnio się troszkę poseksiliśmy bo skoro na po USG lekarz powiedział że z dzidzią wszystko w jak najlepszym porządku to chcieliśmy to uczcić :ico_haha_02: Mam nadzieję że na wizycie w przyszłym tyg. usłysze od mojej gin. że seksik dozwolony :-D Dziś znów męczą mnie te wstrętne mdłości a bez nich było tak dobrze.Zmykam ,buziole!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 lis 2007, 11:13

Marta wytrwałości życzę, pocieszające jest, że niedługo po twoich mdłościach zostaną tylko wspomnienia :ico_haha_01:

Kasiulinka co u Ciebie dawno Cię nie było?

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

22 lis 2007, 12:06

cześć !
jestem,czytam was regularnie ale jakoś weny do pisania brak,ledwo coś skrobnę na moim "macierzystym" wątku.
u nas wszystko dobrze.tej chlamydii nie robiłam bo poczytałam że najlepszym materiałem do badania jest materiał z szyjki macicy i troche się boję na razie to robić bo wiecie...szyjka rozpulchniona,wrażliwa,zaraz się przyplącze jakieś plamienie i dopiero będę się martwić.póki co jest dobrze.
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 lis 2007, 12:11

Kasiulinka mój gin powiedział, że nie ma potrzeby robić tych badań, chlamydii, toxo i cytomegalii, więc nie robię, leżę sobie spokojnie i leniuchuję.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lis 2007, 12:17

Witaj Spinka i Kasiulinka jak sie macie?

[ Dodano: 2007-11-22, 11:21 ]
Oj Kasiulinki już nie ma :ico_placzek:

Spinka ja mam termin na 6.06.08 , gin mi pokazywała na takim kółku papierowym, podobno najlepsze (otrzymałam tez takie), a z USG chyba ten sam :ico_noniewiem: , w każdym razie w karcie przebiegu ciąży mam 6.06 (a Ty jaki masz wpisany w karę)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 lis 2007, 12:26

Mam termin na 4.06. U mnie jest dokładnie 12 tydz. 2 dzień, czyli zaczął się 13 tydzień (pełny 12), ja dopiero dzięki Kasiulince zrobiłam to oszałamiające odkrycie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lis 2007, 12:40

Cos mnie wyrzuca dziś z tt.

Hmm! Ja chyba trosze inaczej myślę. Dla mnie 13 tydzien zaczyna się jak skończy się 12. a jesli masz termin dwa dni weczesniej ode mnie to powinnas być w 13 tyg. 2 dzień. Ja już sama nie wiem :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość