Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

24 lis 2007, 10:29

Ja wczoraj odpadłam, wybaczcie :ico_sorki:
Duzo nagadalysmy, moze troszke mniej miło niz zwykle, ale to wyjdzie na dobre, napewno. Madziorko - napewno nikt nie uwaza ze jestes pusta - pusty babsztyl nie miałby ani ksztyny milosci, czy uczucia macierzynstwa, i nie zachwycałby sie tak swoim Leosiem! A zakupy - nalog jak kazdy inny. Jesli w Anglii masz na to warunki i sprawia Ci to przyjemnosc- to kontynuuj.. W ostatecznosci - to mało szkodliwe uzaleznienie :): JEsli oczywiscie nadal macie co jesc hehe :-D
Kamilko - nie nie.. Nie odebrałam tego jak wrzucanie - ale tak wyolbrzymilam specjalnie.

A ja wczoraj poszlam spac o polnocy.. I Misiek zbudził mnie o 3 - podałam smoka, macam lozko- Duzego nie ma.. 4.. nie ma.. 5 nie ma.. 6 :ico_szoking: NIE MA! Telefon wylaczony, ludzi z jego pracy jeszcze nie znam..
Wiec wydedukowalam ze :
- zachlał pałe, zamkneli knajpe, wyrzuciligo i spi gdzies na lawce na starowce
-zachlał pałe, spał na starowce i sprzatneła go policja i jest na wytrzezwiałce..
- zachlał pałe, kumple go pobili, okradli i gdzies zostawili
- zachlał pałe, wymiotował i jakis kumpel przygarnał go do domu.

I siedzialam iryczałam i sie martwilam i wyzywałam.. I nagle mojskowroneczek zadzwonił... o 6:30. Ze radosnie jedzie dodomku. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I jak juz dotarł, z wielkim usmiechem na ustach, smierdzacy woda na kilometr, to sie okazalo, ze chodzili od knajpy do knajpy, pili pili i jeszcze raz pili. Az w koncu wszyscy zasneli po kebabie.. I spalitak w 8 chłopow przy jednym stole. Az sie zbudzili i stwierdzili ze jest jasno.. I pora do domu. :ico_zly:
Co za patałach jeden. Myslalam ze go wałkiem zaczne okładac.
Spałam 3 godziny, jak wrocil to sie zdrzemnelam... I wlasnie sie obudziłam! :ico_szoking: Spoznilam sie do szkoly, ten mnie nie odwiezie, a autobus z osiedla mam co 2 godziny. No iscie zajebiscie. Przeoraszam, ale sytuacja jest tak beznadziejna, ze az komiczna.
Wiec ide spokojnie na sniadanie.. Nic innego mi nie pozostalo. Jade na 11:30.
Ciao! :*

...Z dwojga zlego.. dobrze ze wrocil.. buc nie-buc - ale go kocham. :ico_haha_01: :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-11-24, 09:30 ]
Asiulka - gratuluje przespanej nocki!!! Pieknie :): Widzisz? A tak sie martwilas! :-D A z cyckiem.. nie martw sie- moj ciagnal tylko 6 tygodni.. wiec i tak odnioslas osobisty piekny sukces i mozesz byc z siebie dumna!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lis 2007, 10:36

No to dalyscie sobie po razie, a teraz spokoj ma mi tu byc, bo wam watek skasuje :ico_oczko: Chcialam tylko jeszcze napisac, dla oczyszczenia atmosfery z mojej strony i zeby w razie czego moc tutaj spokojnie wracac, ze bylo mi bardzo przykro jak napisalam o hrzcinach Lusi, a zadna z was nawet nie zwrocila na to uwagi(oprocz Madziorki, ale podejrzewam, ze ona i tak na Polonii to zauwazyla), a w nastepnych postach o pierdolach czytalam... :ico_noniewiem: dlatego nie wkleilam Wam zadnych zdjec z tej uroczystosci.
asiula26, no to sie wyspalas :ico_brawa_01: chyba nasz sen zabralas, bo ja pierwszy raz w zyciu Luski spalam tylko 5 godz :ico_noniewiem: . O drugiej w nocy stwierdzila, ze dla niej juz swit i impreze rozkrecila... :ico_noniewiem: przed 7.00 zasnela i o 9.00 od nowa :ico_noniewiem: Oczy na zapalkach....
Acha, ktos tam wczesniej sie pytal o co Martaja sie obrazila?.... Wlasnie o to o czym Kamilka napisala strone wczesniej...
asiula26 pisze:Zapomniałam wam napisać że żegnamy się z cycem.

powodzenia :ico_oczko: . slyszalam, ze dziecko to lepiej znosi jak mama nie ma duzych dekoltów.

[ Dodano: 2007-11-24, 09:39 ]
Juli pisze:- zachlał pałe, zamkneli knajpe, wyrzuciligo i spi gdzies na lawce na starowce
-zachlał pałe, spał na starowce i sprzatneła go policja i jest na wytrzezwiałce..
- zachlał pałe, kumple go pobili, okradli i gdzies zostawili
- zachlał pałe, wymiotował i jakis kumpel przygarnał go do domu.

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a jak ty dzis do szkoly idziesz to kto ci przy Misku zostanie jak Duzy zachlal pale?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lis 2007, 10:44

Jasnie Pani :) pisze:powodzenia :ico_oczko: . slyszalam, ze dziecko to lepiej znosi jak mama nie ma duzych dekoltów.

nie nosze dużych dekoldów to nie bedzie problemu :ico_haha_02:

Juli to cię mężulek urządził. A swoją drogą to ładnie zabalował.
Ja też muszę iść na jakąś imprezkę alkoholową oczywiście :ico_oczko: w końcu żegnam cyca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 lis 2007, 10:56

asiula26 pisze:Ja też muszę iść na jakąś imprezkę alkoholową oczywiście w końcu żegnam cyca

hehe teraz o ciebie sie bedzie maz martwil gdzie zachlalas pale i co z soba zrobilas :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lis 2007, 10:59

Jasnie Pani :) pisze:teraz o ciebie sie bedzie maz martwil gdzie zachlalas pale i co z soba zrobilas :-D :-D :-D

a niech sie trochę pomartwi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 lis 2007, 12:19

asiula to Cię mąż załatwił.Widzę że troche sobie dziewczyny wyjaśniały...I dobrze, kobiety lubią szczerość...Ja troszkę myślę tak jak Kamila, bo widzicie że wpadam tu czasem na chwile, bo jest mi ciężko, wiecie że mam problem zdrowotny, a trzeba coś zrobić w domu, przy Tomku i nie rzadko jestem ogronie zmęczona!
A jak już nie ignorujecie pytań!!! :ico_oczko: to o coś zapytam:
Czy dziecko na cycku przesypia całą noc!? bo też bardzo chciała...
A ja dziś mam impreze,Artura urodziny, i jeszcze troche muszę posprzątać, jedzenie mam zrobione przez Sebe... to jest złoto nie facet a nie może sobie znaleść dziewczyny... :ico_oczko: dobra pozdrawiam...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lis 2007, 12:28

Agniecha jak karmiłam tylko cycem to Emi może tylko 1 lub 2 noce całe przespała, a tak to zawsze się budziła raz czy dwa razy. Nawet teraz jak już prawie tylko butelke jej podawałam to 1 lub nawet 2 pobudki były. Dopiero dziś przespała całą noc od 21.30 do 7.40 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A to mężule Juli tak zabalował, a ja mam zamiar zabalować w najbliższym czasie.

A Emilka zrobiła sobie dziś już drugą drzemkę :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 lis 2007, 12:33

WITAM :-D ale tu bitwa nastala :ico_olaboga: nie kloccie sie bo ja klotni nie lubie :ico_zly: cale zycie zylam w klotniach itd bo nie wiecie ze niemam kontaktu z ojcem bo jest alkoholikiem :ico_placzek: :ico_placzek: i jak czytam te zale to jakos wracaja do mnie te straszne chwile :ico_placzek: :ico_placzek: tesknie za ojcem i strasznie mi go brakuje ale wybral alkohol i wyzywanie nas od najgorszych,o wlasnie becze fakkkkkkkkkkk PISZE OGOLEM DO WSZYSTKICH jesli chodzi o ignirowanie pytan to ja poprostu jak znam odpowiedz to odpisze na pytanie ajak nie to sie nie wypowiadam :ico_wstydzioch: JASNIE PANI ja jakos przeoczylam jak pisalas o chrzcinach LUSI sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: JULI I MADZIORKA jestescie the best uwielbiam czytac wasze posty zawsze mi humor poprawia wiec piszcie piszcie,ASIULKA szkoda ze niemasz juz pokarmu ale coz zrobic taka kolej rzeczy :ico_oczko: bedzie oki,AGNIECHA na cucu to chyba za bardzo dzieci nie przesypiaja nocy chociaz niewiem,reszte nie pamietam co kto napisal PRZEPRASZAM

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

24 lis 2007, 12:43

asiula26, ja wiem że złośliwość czasem się nie opłaca,,,musze spadać alarm cyckowy

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

24 lis 2007, 12:57

kamila i jasnie pani - brawo za odwage :-) mnie tez meczylo to ze wiele z nas opisuje tu tylko swoje historie, a malo skupia sie na innych... sama sie przyznaje ze malo sie staralam :-( a moze weszlam po prostu w pewna tendencyjnosc tego forum :-) ale na swoje usprawiedliwienie chcialam napisac ze byl okres kiedy nie mialam czasu czytac waszych postow wiec odpisywalam tylko na koncu

pisuje tez na innych forach stad tez czasem moja nieobecnosc tu gdyz na wszystkie fora nie starczalo czasu, a czasem (wstyd sie przyznac) wiecej odpowiedzi na moje pytania i uwagi znajdowalam tam... oczywiscie nie chce uogolniac ale mysleze powinnysmy nad pewnymi sprawami popracowac i wykazac sie wieksza empatia

jasnie pani - masz racje, pisalas ze wkleisz zdjecia, a potem cisza... jest mi wstyd : :ico_noniewiem: nikt nie przypomnial ci o tym ... daj nam druga szanse i prosze wklej zdjecia...

narazie reszcie nic nie napisze, wybaczcie, fatalnie sie czuje

oskar chory, mala chora i ja chora.... do srody mamy zakaz spacerow i kapieli.. mam nadzieje ze obejdzie sie bez antybiotyku

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości