Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lis 2007, 12:59

ojej Avisku to was choróbska doapdły :ico_olaboga: Kurujcie się

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2007, 13:09

hej dziewczyny

jasnie pani jak juz wszystko jasne to pokaz luske princesse

julie
no niezle niezle... hihi dobrze ze wrocil caly.. choc smierdzacy bleee hehe

agniecha ja juz raz pisalam, ale nie wiem czy na tym watku, leos podobnie jak pisze asiula.. cala noc przespal moze 2 razy , a tak to buidzi sie zwykle 2 razy
ale znam dzieci na cycu ktore przesypialy.. choc potem tez im sie odmienilo. ale jednak jest to mozliwe... a od czego zalezy??

frydza
wspolczuje problemow z ojcem.. rozumiem,, i tym bardziej mi przykro..

julie dzieki ale nie musisz mnie pocieszac, bo ja tylko tak sie poczulam przez chwile.. zlapalam sekundowego dola
ale jak pisalam szybko przechodzi i juz o tym zapomnialam
a tak na marginesie mysle ze mozna byc pusta a kochajaca mama hehe

a ja jestem pelna podziwu na przyklad
dla asiuly pomimo tylu obowiazkow, pracy, kursu ang ma dla nas jeszcze czas. i pisze posty moze nidlugie ale tez do najkrotszych nie naleza...
nie wiem moze dlatego ze ja bez wiekszych obowiazkow nie moge sie zprganizowac wiec takie mamuski sa dla mnie wielkie

a martaje juz sobie przypominam.. ona chyba raz sie wkurzyla ze nikt nie zauwazyl jej nieobecnosci

a u nas ok
dzis dzien bez zakupow wiec nie mam o czym pisac

no ale mam jeszcze leoska..
od 8 "na nogach" z adasiem :ico_szoking:
a adam wariat od 6 gral w fife. :ico_szoking:
czasem dochodze do wniosku ze faceci do normalnych nie naleza :ico_nienie:

a co tam u ANi i ALINKI????

mam nadzieje ze Ania nie opuscila nas ze wzgledu na ten wyzej wymieniony problem..
a ALINKA pewnie nadal bidulka w łóżku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 lis 2007, 13:17

AVISKU kurujcie sie kurujcie bllllllllleeeeee chorobska sa okropne :ico_chory: :ico_chory: zycze powrotu do zdrowia :ico_oczko: MADZIORKA dzien bez zakupow :ico_szoking: ,to niezly twoj Adas kibic hi hi :-D ,ja juz posprzatalam ,klatka umyta a tak tego nie lubie :ico_zly: ,niunia wlasnie walnela smierdzace kupsko trzeba ja przebrac i dac zaupke na obiadek :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2007, 13:17

avisek zdrowka dla was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny ja jak czekam na wasza odpowiedz to ponawiam pytanie jak zrobilam wczoraj
a wy siedzicie cicho i dopiero teraz kazda sie do tej naszej powierzchownych odpowiedzi przyznaje
nie kumam

prawda jest tez ze w natlkoku mysli czasem zapomne ze o cos pytalam i nie zauwazam ze odpowiedzi brak hihi
i nie ma problemu


a ja widzialam lunete aniolka hihi dlatego o fotki sie nie upominalam

a co z acia????????? ciekawe czy przyznali jej kredyt
nic sie nie chwali :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-24, 12:19 ]
plusem calej tej wszczetej dyskusji jest wasza wzmozona aktywnosc na forum
co mnie cieszy
bo mozna poczytac o czyms ciekawszym niz moja sukienka w kolorowe kwadraciki hihi

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lis 2007, 13:21

Madziorka dzięki za komplementa. W tygodniu to ciężko wykroić mi trochę czasu dla TT ale staram się. A w weekendy z regóły mnie nie ma. Za to dziś nie dam wam od siebie odpocząć bo cały dzionek jestem w domu i klikam z wami.
Emi dalej śpi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ktoś podmienił mi dzieciaka, bo wczoraj to prawie wogóle nie spała. A ja zamiast wykorzystać to że śpi i posprzątać, zrobić obiad i ugotować Emisi zupkę to wiszę na kompie. Ale co tam, nie często teraz korzystam z kompa dla czystej przyjemności

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

24 lis 2007, 13:22

wlalam na moment jeszcze bo mi sie przypomnialo ze ja wiele razy pytalam agnieche 0 szczegoly miejsca jej pobytu w dg i za kazdym razem nie bylo odp... pewnie nawet nie pamieta... a ja nie wiem o co chodzi z jej watkiem zdrowotnym :-(

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lis 2007, 13:26

dobra
woda na makaron się gotuje, zupka też, to klikam dalej, potem musze jeszcze mięsko usmażyc.

A Emi śpi w tetrowej pieluszce :ico_szoking: przecież jak ona się obudzi to będzie cała mokra, łóżeczko pewnie też :ico_olaboga: :ico_olaboga: no i dołoży mi dziecko roboty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 lis 2007, 13:43

Kamilko co do prezentu dla mezulka to mysle ze od samego widoku by wyzdrowial g:D i zapewne chcialby zebym tak 24 h na dobe chodzila ale :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie ma tak dobrze :diabel2:
Kamilko przyznaje 100% racji za poruszenie tematu i tez zauwazylam ze jak napisalam posta to nastepne posty byly jak z innej bajki i odczuwalam ze mojego nie zauwazono lub ominieto :ico_placzek:
Jestesmy tu po to zeby sie wspierac pomagac i jedna druga wysłuchala czasami jest tak ze jedna ma problem z wysypka a druga z choroba dziecka ale dla kazdej z nas problem jest duzy nawet jak ktoras uwaza ze to blachostka :-)

Aga moj maly przesypia cale noce od 2 tyg zjada ostatni raz mleczko 19.30 z kaszka bananowa i dopiero o 6.00 rano je :ico_oczko:

Frydza dla Wikusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i przykro mi z powodu taty nie mamy wpływu na to jaka droge wybral :ico_noniewiem:

Juli ty to masz pomysły z mezulkiem ale ja tez jestem taka ze wymyslam sobie ciag dalszy imprezy hehehe

A my dzisiaj bylismy w przychodni Marcinek 2 dni mial katarek i sie meczyl kupilam roztwor fiziologicznej wody morskiej ale nie pomagalo a dzisiaj obudzil sie ze strasznym kaszlem suchym ale goraczki nie ma wiec siup do auta i do pani doktor przepisala syropek i mowila ze wszystko w srodku czyste ze wirus lekki tak mi go szkoda taki jest senny marudny i widac ze go katarek meczy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lis 2007, 13:50

Madziu Emile też męczył katar i to przez cały tydzień. Nic nie pomagało, czyściłam jej nos kupianym w aptece NOSE FRIDA chyba tak to się nazywa, bo gruszka nic nie wyciągała, a to naprawdę rewelacyjnie czyściło nochal. Emili nawet krople nie pomagały, katar sam p[rzeszedł po prawie 9 dniach. Mam nadzieję że Marcinkowi nie będzie tak długo dokuczać i ze szybciutko mu przejdzie to katarzysko i kaszel :-)

[ Dodano: 2007-11-24, 12:52 ]
Emi sie obódziła :-D lece

[ Dodano: 2007-11-24, 12:52 ]
nawet sie nie drze a powinna być głodna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 lis 2007, 13:53

Moj tez zastrajkowal z mleczkiem wczoraj na dobe tylko 4 razy zjadl i deserek i raz obiadek :ico_noniewiem: ale duzo pije wiec nie bede go meczyc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość