Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lis 2007, 15:58

kasi.k, ojej... :ico_olaboga: to też biedne jesteście :ico_placzek: współczuję... faktycznie: niech te zębiska jej wyjdą, bo sie umęczycie do granic niemożliwości :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 lis 2007, 17:33

wszystkiego najlepszego dla Oskarka :ico_brawa_01:
Kurcze czytalam Was po kawalku na raty i nic nie pamietam :ico_placzek:
Kolka zdrowiejcie szybko i kurujcie sie :ico_olaboga: Kacpiemu juz lepiej i trzyma kciuki za narzeczona :-)
Kasikojojoj biedna Vikula i Ty razem z nia :ico_olaboga: Zycze zeby Viki jak najszybciej zostala zębolkiem...
no i wiecej nic nie pamietam :ico_puknij: :ico_olaboga:
Kacpo dzis juz zdrowszy za to caly dzien nie chce nawet na chwile zostawic mnie samej i caly dzien na moich rekach...owszem do Natalki sie smieje i bawi sie z nia ale isc do niej nie chce :ico_nienie: a ja ... padam na ryj juz :-D ...No i juz łapki do mnie wyciaga i skielczy :ico_placzek: iodeee :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 lis 2007, 17:54

dziewczyny witajcie. mam olę na kolanach która co rusz mi coś łapką klika więc mam nadzieję że się doczytacie :-D brokuł chyba nie przejdzie. ola jak tylko spróbuje od razu ma odruch wymiotny :ico_szoking: nie cierpi go. a moze i mnie niedlugo znienaweidzi zę go jej wciskam :-D
wszystkiego najlepszego dla Oskarka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
katrin a Twój mąż jak reaguje na zachowanie matki????
kolka nie obwiniaj się, nie twoja wina, że Julcia chora :ico_nienie:
kasi.k biedulki wy moje, życzę Vikusi, żeby szybko wyszły jej przepiękne ząbeczki
Mordeczko to super że kacperkowi juz lepiej :ico_brawa_01:
kurcze dziewczyny nie moge pisac

[ Dodano: 2007-11-24, 16:56 ]
a dziś przyszła do nas jakaś tam ciotka :-D ola na nią spojrzała i w płacz :ico_szoking: co prawda kobita urodą nie grzeszy ale żeby od razu się rozpłakać :-D

[ Dodano: 2007-11-24, 16:58 ]
kolka jeszcze raz napiszę porąbanyvh masz teściów!!!! matko :ico_olaboga: dziecko chore, babcia musi się nacieszyć :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-24, 17:00 ]
a ja też mam smutne wieści. ze wsi której pochodzę dziewczyna kilka dni temu urodziła zdrowego dzidziusia. dzidzia bardzo bardzo wyczekiwana. dziś mieli wypis do domu ze szpitala. I dziś w nocy dziecko zmarło :ico_placzek: niewiadomo dlaczego :ico_placzek: Boże co ona musi przeżywać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lis 2007, 18:08

M0rD3CzKa, no to super, że Kacpiemu lepiej :ico_sorki: Julka też już jakby zdrowsza, katar schodzi więc lepiej śpi a dzięki temu ma lepszy humorek i apetyt :ico_brawa_01: A co Kacpi dziś taka przylepa? A Ty niedługo będziesz chciała, żeby do Ciebie się przytulał a on Ci powie jak Dawid- mamo ja już teraz do Julki mogę się przytulać a nie do Ciebie :ico_oczko:
I nie padaj na "ryj" :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D

Delicja może zmieszaj jej tego brokuła z czymś co jej smakuje, i np stopniowo zwiększaj ilość tego brokuła aż się przyzwyczai? :ico_noniewiem: A o teściach to ja już od dawna wiem, że porąbani :-D

[ Dodano: 2007-11-24 ]
delicja pisze:I dziś w nocy dziecko zmarło :ico_placzek: niewiadomo dlaczego :ico_placzek: Boże co ona musi przeżywać :ico_placzek:

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: o jeju... nie znam ich, ale serdecznie współczuję... Serce aż się kraja jak słyszę o takich wieściach.... :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 lis 2007, 20:58

A co tak mało piszemy, jakoś smutno na forum się robi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , kilka dziewczyn wogóle się nie pojawia :ico_placzek: :ico_placzek:
A dzisiaj w gazecie chyba w "Twoje dziecko", przeczytałam o babce, co ma rocznego synka i też tak pisze na jakimś forum i sie niedawno spotkały wszystkie z dzieciaczkami, tak sobie pomyślałam że fajnie by było, jak byśmy tak my się spotkały :-) :-) :-) :-) :-)

Kolka pisze:moja mama ze mną mieszka


kurcze to faktycznie jestem tępa, że to przeoczyłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Kolka pisze:Julka też już jakby zdrowsza, katar schodzi więc lepiej śpi a dzięki temu ma lepszy humorek i apetyt


no to super, dobra wiadomość

Kasi.k kurcze, to mała się strasznie musi męczyć :ico_placzek: , a wy razem z nią, ale czy to na pewno na ząbki?

Mordko widać taki okres przeżywa teraz, nic nie zostaje jak to przetrzymać.....

Delicja aż mi ciarki przeszły, straszne po prostu, jak oni muszą teraz cierpieć :ico_placzek: :ico_placzek: , po prostu brak słow............

Kochana a jak twoja siostra sobie radzi, chociaż trochę lepiej?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lis 2007, 22:05

caro pisze:kurcze to faktycznie jestem tępa, że to przeoczyłam

skoro przeoczyłaś to nie jesteś tępa :-D :-D
Faktycznie, pustki tu... dziewczynom TT chyba się nudzi :ico_placzek: :ico_nienie:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 lis 2007, 23:43

kochany Oskarku Ty jak zwykle pierwszy wsrod naszych kwietniowych dzieciaczkow konczysz 8 miesiecy.Wszystkiego najlepszego z tej okazji.Juz wiem czemu tak wszystko juz potrafisz -musisz pokazywac swoim mlodszym kolegom co i jak sie robi.Buziaczki

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2007, 00:18

Hej...

U nas cięzki dzień :ico_placzek: Viki nadal gorączkuje :ico_placzek: Martwię się bardzo, bo wyczytałam że tak wysoka temperatura na ząbkowanie nie jest normalna :ico_olaboga: :ico_noniewiem: A żadnych objawów chorobowych u Viki nie ma, kupkę zrobiła normalną, ciałko czyste i nic nowego jej ostatnio nie dawałam :ico_olaboga: Do szpitala czy Out of Hours nie mam co iśc, bo pewnie ją obejrzą i każą dawać Calpol - co i tak już robię. A gorączka wraca, Viki nie chce jeść, popłakuje, przysypia... Nawet w skoczku nie chciała się pobawić, a to przeciez jej ulubiona zabawka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A do tego ja mam zapalenie zatok :ico_placzek: No k...., dobrze, że chociaz mąz ma wolny weekend i może się nami opiekować...

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 lis 2007, 01:15

kasi.k, a moze to jest trzydniowka, ona tez wlasnie nie ma zadnych innych objawow oprocz goraczki a po trzech dniach wysypka-ale niekoniecznie.Boze, dobrze, ze Twoj maz ma akurat wolne-tylko szkoda, ze nie mozecie te wolne radosniej wykorzystac.Antosiowi gorne jedynki wyzynaja sie juz ponad miesiac-noce mamy koszmarne wiec dobrze Cie rozumiem.Naszego glupiego skoczka oddalismy do sklepu z powrotem i bede sie rozgladac za takim jak Wikulka ma-choc zastanawiam sie, czy nie mamy za waskich futryn
delicja-powiem tylko, ze zycie czasem doswadcza niektorych w sposob wiecej niz okrutny.nic tylko wyc z rozpaczy.
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Pytasz co moj maz na to?Otoz uwaza, ze nie powinnam sie przejmowac glupim gadaniem jego matki, ale jesli chodzi o Antosia to bardzo go to wkurzylo i pogada z nimi jak tylko wroca z tej Fatimy(nie umiem tego pojac jak mozna bedac takim czlowiekiem umiec ukleknac w wielkim sanktuarium Maryjnym i nie bac sie piekla za cala podlosc robiona najblizszym)

Koleczka-fajnie miec siostre, no nie?Ja mam tez kcchane siostry-tyle, ze daleko,daleko.Jakiegos mega wrednego bakcyla podlapaliscie skoro u Ciebie juz wrocil.Kurujcie sie
Mordeczko-no widzisz moze rzeczywiscie obejdzie sie bez kuracji antybiotykami.
I rzeczywiscie korzystajz blogoslawionego czasu, kiedy Kacpi pozwala sie poprzytulac bo potem Julka juz Ci go poprzytualc nie pozwoli :ico_nienie: ..

[ Dodano: 2007-11-25, 00:28 ]
caro-jak sie dowiaduje co tesciowa o mnie opowiada to mowie mezowi-a co niech ma swiadomosc jaka mame Fantastke ma i Wredote.Tyle, ze on jest na nia pare dni zly a potem mu mija,bo ja kocha-mi nie mija bo jej ani nie kocham ani nie lubie. :ico_placzek: No i wklej Twojego osmiomieczniaka
Mroweczko-barszczyk wedlug Twojej recepty zrobie jak tylko kupie buraczka.Ciekawe czy bedzie malemu smakowac.I jak zebole Erysia-wyszly nowe?

Aha i wszystkim Kasiom(a jest nas sporo na kwietniowkowych dzieciaczkach-´ja,Kasik,Kamelek i Mroweczka) z okazji dzisiejszej Katarzyny wszystkiego najlepszego.Ja wiem, ze Katarzyn w kalendarzu od groma, ale ja akurat obchodze ta bo mama kiedys na PKP pracowala a ta dzisiejsza Kaska akurat patronka od kolejarzy jest.Wiec radosnego swietowania

[ Dodano: 2007-11-25, 00:43 ]
P.S.A tak na serio to ja obchodze urodziny(bo ze Slaska jestem a tam raczej urodziny sie obchodzi)ale czemu imienin przy okazji tez nie poswietowac :-) skoro maz z tej okazji chce mnie do chinskiej knajpy zaprosic.

Syla-pisz szybko relacje z imprezy i jak juz znajdziesz jakas fajna bielizne na internecie to sie nam pochwal

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 lis 2007, 09:22

Oskarkowi spóźnione ale szczere zyczonka z okazji 8 miesiecy od troszeńke młodszego kolegi ijego mamy :-D :ico_buziaczki_big:

katrin nic niewyszło :ico_placzek: :ico_olaboga:

Delicja jaki ten świat niesprawiedliwy :ico_placzek: :ico_placzek:

kasik własnie moze to 3 dniowka (3 dniowa jedynie znazwy-chociaz u nas 3 dnibyła) i tak samo tylko wyskoka temperaturka i zero innych objawow i tez-ogólnie to spał ale tak samo krótko jak Viki!!!!!!! No chyba ze dziąsełka spuchniete-a u lekarza to tak jak mowisz dadza paracetamol i tyle-poczekaj moze temp zejdzie i pojawi sie wysypka to bedziesz pewna ze to 3 dniowka no bo kabelkiem Eryczek kwietniaki pozarazał :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość