Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 lis 2007, 12:40

Nellu wieczór spędziłam sama, mąz wrócił jak już spałam :ico_oczko: A dziśmiły od rana, przed chwilą znów wszedł...
U nas pogoda taka, że az przez okno patrze się nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

25 lis 2007, 12:41

Iwciu zapomniałam zauważyć, że udało Ci się wkleić zdjęcie :-D Jakoś te chłopaki do Ciebie nie podobne :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

25 lis 2007, 12:49

tak jakoś smętnie na podwórku dziś.

Asiu jak miło,że mąż się postarał.Chciałoby się tak częściej co?
Chciałam wczoraj sprawdzić jak długo mój mąż potrafi siedzieć na necie.I :ico_szoking: poszłam spać po 2.Chyba zakupów nie robi ma allegro do późnej nocy :ico_noniewiem: ?????

Davidkowi DUŻO,DUŻO ZDRÓWKA!!!!

I buziaki Zuzi Sosenkowej z okazji Roczku i Miesiąca!!! :ico_buziaczki_big:

Joachim śpi więc i ja idę się zdrzemnąć.Do potem.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

25 lis 2007, 13:10

Hej! Ja znów tylko na chwilkę. Nie odzywałam się, bo... sama się pochorowałam i Łukasz też. Dostaliśmy antybiotyki, na szczęście wszyscy dochodzimy do zdrowia. Maciuś to jednak twardziel, najszybciej mu przeszło.
A jak Dawidek??Zdrówka kochanie...
Dziś już się nie odezwę, bo idziemy do moich rodziców, dziś mają 35tą rocznicę ślubu :-) Nie robią żadnej imprezki, idziemy tylko na obiad, ciekawe czy spodoba im się prezent - aparat cyfrowy :-)
mery, gratuluję nowego domku. A kiedy będą fotki?? Paa

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

25 lis 2007, 15:37

dziś dostanie się na stronę nasza-klasa jest poprostu niemożliwe :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

25 lis 2007, 15:41

Witajcie :-D

Ja na chwilunię, bo u rodziców jestem :-D

Anetko, własnie tez się wkurzam na naszą-klasę :ico_zly: A widziałam, że Elunia mi cos napisała i za cholerkę nie moge odczytać :ico_placzek: :ico_zly:

Dawidku, dużo, dużo zdrówka i buziaki :ico_buziaczki_big: Strrrraszneeeee :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 lis 2007, 16:06

Kurcze a mnie wyjątkowo dobrze chodzi stronka :-D odlicza się moja klasa, znajomi, byli faceci :ico_oczko: Żałuję tylko że nie jest tak że treś wiadomości przychodzi na skrzynkę, dziennie dostaję mnóstwo wiadomości i odczytywanie ich i odpisywanie jest trudne, chociaż już z większością gadam na gg :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 lis 2007, 18:28

rozmawiałam z Agatką
z Dawidkiem już lepiej, może jutro wyjdą, na szczęście biegunka i wymioty już się skończyły, ale malutki jest pod kroplówką, przybrał już 1 kg, za to Agatka mówi, ze od 3 nocy nie śpi, waży już 43 kg, ale zadowolona jest z opieki i ze szpitala.
Mówiła też, że dużo dzieci jest bez matek, normalnie je zostawiają i po tygodniu odbierają
a i jeszcze Agatka mówiła, że byli u 2 lekarzy i każdy mówił, że to 3-dniówka, jak Dawid zaczął ginąc w oczach pojechali na ostry dyżur i tam jej powiedzieli, że jakby jeszcze 3 dni poczekała to mogłoby się to skończyć tragicznie i bidulka zemdlała.
normalnie masakra

no i dla naszej Kasiulki 100 lat z okazji imienin :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 lis 2007, 19:34

Karolinko przekaż Agatce nasze życzonka dla Dawidka, mocno bardzo mocno ich ściskamy i czekamy na ich powrót. I niech ona tak nie chudnie :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-11-25, 18:35 ]
I dla Kasiulki rzecz jasna moc uścisków

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 lis 2007, 20:10

Asiu przekazałam Agatce Wasze życzenia i wsparcie
kochane prześlijcie mi Wasze fotki dzieci z roczku bo mi coś ostatnio się z pocztą dzieje i prawie wszystkie maile mi wcięło, a te co zdążyłam zrobić to są a reszty brak
sorki za smęcenie, ale oczywiście jak ktoś chce to bardzo proszę :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości