Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 lis 2007, 17:42

agi pisze:znalazlam w nim (wreszcie) piwo Karmi, o ktorym tyle pisalyscie. Mniam....
:-D :-D :-D
delicja pisze:zaraz będzie chciała klikać :-D normalnie uzależniła się

ciekawe po kim? :ico_oczko: :-D
delicja pisze:jak dla mnie świństwo bez smaku, ola się zajadała tym, i była zdziwiona, że tak mało jej dałam.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej

A ja próbuję zainstalować sobie grę, ale coś mi pod górę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lis 2007, 18:02

od dziś zaczynam ćiwczyć, trzeba podreperować figurę, bo flak na brzuchu, płaski tyłek, początki cellulitu, w końcu zaczną mnie mylić z teściową :-D no to lecę, papaapapa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 lis 2007, 18:46

Delicja, życzę powodzenia :-D Ale laska teraz będziesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja nie mam tyle zapracia.

Odezwała sie w końcu Rybcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ello. Przepraszamy. Niestety padł nam internet i urządzenie jest w serwisie ;-/ U nas ok- Jędruś robi kosi, kosi i papa i cmoka jak pytamy co robi konik. Buziaki

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Jędruli :ico_brawa_01:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

26 lis 2007, 21:20

hejka panienki

dziekujemy z Laurą za zyczonka:)

MORDECZKA
w szoku jestem ze Dawid ma adhd...wygląda na bardzo spokojnego:)
a z kacpim to faktycznie lekarz pojechal , ja poczekam do piatku i pojde na kontrole , zreszta i tak musze oddac badania przesiewowe, ale mam nadzieje ze mi nic nie powie jak Tobie bo laura strasznie kaszlala troche to teraz ustąpilo i katarek tez ale kto wie czy cos w srodku nie zostalo lepiej chyba osluchac , no nie???

KAMELEK laura jest starsza i tez nie ma ząbków , to chyba bardzo indywidualne:) ciekawe która bedzie pierwsza:) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

26 lis 2007, 23:11

witam wieczorowa porą
no i co to ja mialam napisac?? :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: agi, dziekujemy za fluidki :ico_sorki: Ja karmi nie lubie :-D wole zdecydowanie dębowe mocne :ico_wstydzioch: :-D Pojazd superasny...a Maya jaka dumna siedzi :-D :ico_brawa_01:
Bardzo wspolczuje wszystkim maluszkom iktore maja alerie :ico_placzek: Nie wyobrazam sobie za bardzo co by bylo gdyby moj Kacpo nie mogl prawie nic jesc :ico_olaboga: Kolka, fajnie ze z Rybka sie wyjasnilo...szkoda tylko ze nie ma neta...Ja Kacpiemu dzis mialam okazje pokazac snieg na zywo...tzn...mogl go dotknąć i ...posmakowac...jak bylam z nim u lekarza padal straszny snieg... a w zasadzie tańczyl :-D i Kacpuś otwieral buziaka i sie smial jak mu płatek spadl na jezyk :-D ale bardzo sie dziwil kiedy chcial zlapac w lapke ...lapal..patrzyl...nic nie ma :-D A jak gra??zainstalowana?? :ico_haha_01: delicja, ja tez powinnam pocwiczyc :ico_sorki: ale ...checi brakuje jakos tak :ico_puknij: wiec podziwiam ...podziwiam i sukcesow zycze :-D jogobella, oczywiscie ze lepiej dla pewnosci osluchac Laure ....
Ząbkami sie nie przejmujcie... kazda dzidzia ma inaczej ... jedne maja 3 miesiace inne 12...i wszystko w granicach normy ,a podobno im pozniej tym lepiej :ico_noniewiem:
Jesli chodzi o mojego Dawida... wyglada na spokojnego... nawet czasem uda mu sie byc spokojnym :ico_oczko: a tak naprawde mysle ze powoli wyrasta z tego ( chociaz ADHD podobno ma sie do konca zycia :ico_noniewiem: ) ...On ma tak ze wycisza sie bardzo przy czytaniu ksiazek i pochłania je hurtem w ogromnych ilosciach ... potrafi w ciagu jednego dnia przeczytac ksiazke ktora ma 900 stron :-D ja tego nie potrafie :ico_wstydzioch: :-D jego nadpobudliwosc obiawia sie szczegolnie wtedy kiedy jest zly...na szczescie zdaza mu sie to coraz zadziej odkad ma ...koleżanke :-D :-D :-D Pani psycholog nic nowego jak narazie mi nie powiedziala.. w piatek ide z Dawidem wiec pewnie powie cos wiecej ... mam nadzieje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-26, 22:51 ]
[quote="Kolka"]Jeju... tyle na jedno dziecko spadło :ico_olaboga: Na szczęście mimo swej choroby jest cudownym człowiekiem. Znam jedno dziecko z ADHD i powiem szczerze, że jest to diabeł wcielony :ico_olaboga: Nie sposób z nim wytrzymać w jednym pomieszczeniu, jest postrachem wszystkich, nawet swych rodziców, ale oni nic z tym nie robią... Stwierdzili, że on ma ADHD i jest nietykalny i wszystko mu wolno, a każdy powinien mu ustąpić... ja się na tym nie znam, no bo skąd, ale to chyba jest błąd wychowawczy, co?
quote]
Kolka, ja mysle ... etam nie mysle ...WIEM!!!to napewno błąd wychowawczy i nie wyobrazam sobie zeby moj Dawid byl tak traktowany :ico_puknij: On jest normalnym dzieckiem ... a raczej jak juz zdążyłas zauwazyc prawie facet :ico_oczko: i jest traktowany normalnie ... ma takie same prawa...obowiazki... nakazy..zakazy...przywileje jak wszystkie moje dzieci :-D jedyna roznica to to ze Dawid inaczej sie uspokaja..dziewczyny wola rozmowe a On woli samotnosc...

[ Dodano: 2007-11-26, 22:52 ]
no to sie rozpisalam :-D :ico_puknij:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 lis 2007, 01:52

M0rD3CzKa,dzieki Kochana, ze probowalas pomoc mojej kuzynce-rozumiem, ze w obcym jzyku to temat nie do przeskoczenia w tak krotkim czasie.
Kiedys na TT wyczytalam, na innym watku ,ze Twoj Dawid ma ADHD-wtedy nabralam do Ciebie jeszcze wiekszego podziwu, bo wiem, ze nie jest latwo byc rodzicem dziecka z taka inna wrazliwoscia.Jak widac prawdziwa madra milosc matczyna potrafi sobie z wszystkim poradzic.Ciesze sie, ze Kacpiemu juz lepiej-szkoda tylko, ze musi miec te zastrzyki
Kolka-Twoja tesciowa jak taka hojna to niech Wam dolozy do tego laptopa jakies 130 PLN. :ico_zly: A swoja drogato trzeba byc kretynem, zeby wpadac na odwiedzinki do zagrypionej rodzinki.Co ona nigdy chora nie byla i nie wie jak czlowiek sie czuje i ostatnie czego chce to odwiedziny :ico_puknij:
Agi-ciesze sie, ze okdkrylas Karmi :ico_haha_01: Ja pije je zamiast ulubionej Coca coli odkad karmie Antosia.Niestety w bioderka tez sie odklada :ico_placzek: :ico_placzek: Ciekawe jak smakuje slodki ziemniak :ico_noniewiem: .U nas te gorne zeby sie juz ponad miesiac wyzynaja i tez ciagle cisza.Jutrosprobuje mu posmarowac sokiem z cytryny-podobo pomaga(ale cytryny to cytrus a cytrus to silny alergen-wiec Wam nie radze)Przykro mi, ze tak powoli musicie poznawac nowe smaki, ale cale zycie przed Mayeczka na odkrywanie kulinarnych smakolykow, wiec co sie odwlecze to nie uciecze :-)
A z indykiem rzeczywiscie-po co celebrowac amerykanskie swieto.A pamietacie Jasia Fasole jak chcial nafaszerowac swiatecznego indyka?Bylo smiesznie

Delicja-zazdroszcze samozaparcia i postanowienia.Ja tez musze cwiczyc,bo nie przyznalam Wam sie, ale moj maz na tym basenie w holandi powiedzial:ONE TU WSZYSTKIE WYGLADAJA JAK GASNICE POZADANIA-no i co, przeciez mnie tez mial wsrod nich na mysli :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A jak tak nie lubie cwiczyc
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Mroweczka-czyli dalej cierpliwie czekamy na gorne jedynki-ciekawe kto bedzie pierwszy :ico_haha_02: A Erysiowy blogasek jest po prostu zajefajny!!!!!!!

Kamelek-trzymam kciuki za samodzielne usypiane.Ja ciagle porazki-dzis obudzil sie kolo 22 wyspany :ico_szoking: Skapitulowalam i wzielam go do naszego pokoju bo ogladalam film to zaczal spiewac takie arie po swojemu i tak glosno, ze juz nic to, ze z filmu nic nie slyszelismy ale mialam obawy, ze sasiedzi zadzwonia na policje za zaklocanie ciszy nocnej

Jogobella-ja tez polecam krzeselko plastikowe-praktyczniejsze w utrzymaniu czystosci.I tez radze, zeby Lalunie osluchala lekarka-bezpieczniej

Caro-moj maly tez ma taki podobny pojazd :-) Fajnego masz brata i bratowa(bo to tez jest wazne)A jakiej czesci Niemiec mieszkaja?Moze gdzies blisko ,wiec jak bedziesz ich odwiedzac to wpadniesz do nas na kawke :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lis 2007, 10:32

witam :ico_kawa:
i na kawke zapraszam :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lis 2007, 11:14

Jestem z kawką i antybiotykiem :-D
To naklikałyście, pogubiłam się a tu już następna strona :-) Nic nie pamiętam, taka gromotna jestem... :ico_wstydzioch:
Mordko- 900 stron w jeden dzień?? :ico_szoking: jeju!! Ja potrzebuję półtora dnia na to i pod warunkiem, że nie mam nic do zrobienia. Jedynie w szpitalu udawało mi się tyle poczytać, ale to jak nie mogłam wychodzić z łózka, to i wyjścia nie miałam... Ale podoba mi się wszystko co napisałaś o Dawidzie i jego sposobach na walkę z nadpobudliwością :ico_brawa_01: Szczegółów nie pamiętam, ale pamiętam, że ze wszystkim się zgadzam :-D Gra coś nie chce mi iść... :ico_noniewiem:

Katrin gaśnice pożądania?? :ico_olaboga: :ico_olaboga: No to ja chyba też się wezmę za ćwiczenia.. chociaż brzuszki :ico_wstydzioch: Ale mi Twój mąż wjechał na ambicję teraz... :ico_wstydzioch: I wcale nie powiedział, że ma na myśli także Ciebie :ico_nienie: O swojej kobiecie inaczej się myśli... podobno... tak mówi mój R... I napisał ONE a nie WY WSZYSTKIE

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

27 lis 2007, 11:23

dołączam do kawki :) dzis robie serniczek i caly czas mnie meczy paskudny kaszel nie wiem jak dam rade...nie moge wziasc antybiotyku bo karmie ale jak do piatku nie przejdzie to antybiotyk

[ Dodano: 2007-11-27, 10:24 ]
p.s zaraz wklejam obiecane fotki Laury::)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lis 2007, 11:25

jogobella, mnie też jeszcze strasznie męczy, zwłaszcza nocami a antybiotyk już mi sie kończy a nic mi nie pomaga :ico_olaboga: Jakiś zmutowany wirus chyba :ico_olaboga: Mam nadzieję, że chociaż Ciebie szybciej puści i nie będziesz musiała ratować sie tym antybiotykiem :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość