Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

27 lis 2007, 11:36

Witam kobietki :ico_haha_01:
Ze mna juz dzis troszke lepiej :ico_oczko: wlasnie wpadam do was z :ico_kawusia:
Ala w szkole a mlody szaleje :ico_olaboga:
Jasnie Pani :), chustawka wydaje sie byc fajna ale.... moja siostra miala taka dla dziecka i..... kiedy dziecko mialo ok roku to juz nie byla zbyt bezpieczna poniewaz przy bujaniu maluszka sie podnosily "nogi" ogolnie tak jakby byla za lekka, ale moze ta jest dobrze wywazona :ico_noniewiem: no nic decyzja nalezy do ciebie :ico_oczko:
martuchafrost pisze:wyobraźcie sobie ze mój teściu miał załatwic od księdza ( bo ja z Jackiem z innej parafi) zaświadczenie dla młodego, ze jest wierzący a ten co ??? wypisał mu ze jest wierzący, niepraktykujący i nie ma bierzmowania teściu był taki wkur@@@@ ze nigdy go takiego nie widziałam i teraz nie wiem jak to bedzie z chrzcinami bo nie chcemy innego chrzestnego, myślę ze młody bedzie najlepszym ojcem chrzestnym na świecie a tu takie jaja

Jasnie pani ma racje raczej braku bierzmowania sie nie przeskoczy i to juz nie kwestia widzimisie ksiedza :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-11-27, 11:25 ]
No tak... ja dzis lepiej sie czuje poklikalabym z wami a WAS nie ma :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-27, 11:26 ]
A tak wogole to co sie dzieje z Sandrusia?? Juz nas nie odwiedza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 lis 2007, 12:39

Emilka_M, ja jestem :ico_oczko: fajnie, ze juz lepiej, a plecy to cie od nosznia Nathanka bola, czy masz chore?
a z ta hustawka, to oprocz tego co na[isalas to ok byla? bo ja i tak jej do UK chyba brac nie bede, wiec do jakiegos osmego miesiaca zycia Luski bedzie uzywana, wiec oki :ico_oczko:
no, sandrusi juz dlugo nie ma... ciekawe czy jej lotu nie odwolali?

[ Dodano: 2007-11-27, 11:44 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: wlasnie przed chwila Luska jak siedziala mi na kolanach obok stolu sama sobie zabrala ze stolu butelke z herbataka i zaczela pic :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

27 lis 2007, 13:29

czesc dziewczyny,troche mam malo czasu ,bo mnie Oliver napastuje non stop :ico_haha_01:
Marta my chrzcilismy w uk i ksiadz super,nie chcial zadnych zaswiadczen,doslownie nic...nawet nas na oczy nie widzial,bo T do niego zadzwonil i od razu podal dzien i godzine :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Gosiudziekuje...czuje sie lepiej :-D

lece pod prysznic poki t jest w domu,bo potem to juz mi maly nie da :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

27 lis 2007, 13:39

Jasnie Pani :), plecy sego czasu czesto mnie bolaly a w ciazy to bardzo :ico_olaboga: a co do chustawki to poza tymi wadami ktore wskazalam byla ok :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-27, 12:43 ]
A jeszcze dla Lusi wielkie :ico_brawa: :ico_brawa: za samodzielne picie :ico_haha_01:
A co do chrztu w PL to ja mialam (musialam)miec zaswiadczenie z parafii tutaj ze moge ochrzcic w PL :ico_puknij: tak sobie ksiadz wymyslil no i chrzestny jest tutejszy wiec chcial zaswiadczenie o chrzcie od niego i pozwolenie z parafii (z tym ze chrzestny jest profesorem teologii i ksiadz o tym wiedzial :ico_oczko: ) A jak smiesznie chrzest wygladal bo ksiadz ni w zab po angielsku :-D a chrzestny po polsku :-D

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

27 lis 2007, 17:01

jasnie pani mi hustawka naprawde sie podobac :ico_brawa_01: no i brawa dla luski za samodzielnosc :ico_brawa_01:
a co do pisania to rzeczywiscie malo pisze :ico_sorki: ale to dlatego ze u mnie nic ciekawego sie nie dzieje nudze sie w domu,na zakupki nie chodze zbyt czesto bo jakos szybko sie mecze i brzuszek mnie zaczyna bolec po 2 godzinach.jak juz urodze to bede sie wam chwalila swoim maluszkiem czesciej :-) a poki co wiecej czytam
pozdrawiam

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lis 2007, 17:18

hej dziewczyny!!!
a ja w mieście byłam i kase znów straciłam :ico_olaboga: dostałam jakies pismo z revenue ze zaginęły moje papiery i mam iść do banku zmienic hasło nie wiem o co dokładnie chodzi :ico_olaboga: ktoś porwał papiery i boją sie ze mi konto ogołoci???? nic nie czaje
Jasnie Pani hustawka fajna tylko moja chrześnica miała taką samą i powiem Ci ze ta hustawka ma jedną wadę : przestrzeń miedzy Hustawką a stojakiem z boku jest taka wąska ze mała jak wyciągnęła rączki jak sie bujała to haczyła o stojak :ico_olaboga:
a co do księdza to u mnie w parafi przejdzie, ze młody nie ma bierzmowania no problemo, ale tamten ksiądz wydaje sie byc złośliwy i specjalnie to dopisał, miał tylko napisać ze młody to katolik
Monika no własnie wpadaj częsciej bo jak nie to bedziemy straszyc Ilonką :ico_oczko:
Dominisiu archiwum skasowane :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-27, 16:19 ]
aha": emilka masz pozdrowienia od Aśki byłam dzis z nia na spacerze :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-27, 16:22 ]
Monika nie masz co robic???? opisuj nam tu wszystko :ico_oczko: my jak byłyśmy w ciąży to każdy ruch dziecka tu opisywałyśmy, kazde usg, kazdy zły lub dobry humor..... tak ze bądź z nami cały czas i dziel sie przeżyciami

[ Dodano: 2007-11-27, 16:45 ]
no juz wiem o co chodzi z tym renenue bo czytałam w nerwach i nic nie rozumiałam: a wiec tak: zgubili papiery z moimi danymi banku, konto, sort code itp i teraz policja bada sprawę i w nonono niech mnie pocałuja bo tylko przepraszają, ale na dole napisali ze mam iść do banku i zmienic hasło itp bo z tego wynika ze moze mi ktoś konto ogołocić :ico_zly: kur@@@@@ i tylko przepraszam ??????? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

27 lis 2007, 17:54

marcia to nie tylko twoje dane zostaly zaginione tylko wszystkich osob ,ktore biora child benefi...moje tez a haslo masz zmienic jesli jest w nim imie dziecka lub data urodzenia .....to dla bezpieczenstwa i masz obserwowac swoje konto czy nie ma na nim transakcji ktorych ty ni wykonalas.nie jestes sama,wszystkie to mamy :ico_oczko:
monika a gdzie ty mieszkasz???

dziewczyny konrad ostatnio czesto mowi ze pupa go boli i kaze sie drapac,kurcze czy to moga byc owsiki....mozna sie tym zarazic,bo moze skas je przyniosl.....

jasnie pani brawa za samodzielnosc luski, zaraz bedzie ci w lodowce buszowac jak nathan julie :-D :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

27 lis 2007, 17:58

martuchafrost, masz odmnie po glowie :wpale: :wpale: czemu nie powiedzialas ze bedziesz w miescie?? Taka ladna pogoda to bysmy sie spiknely :ico_oczko:
A co do kradziezy tych papierow to wszystkim ukradli te dane ja tez list z przeprosinami dostalam :ico_puknij: A Asie pozdrow i ucaluj maluszka odemnie mam nadzieje ze juz mu przeszlo i ze "bakterie" polecialy do PL :-D

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

27 lis 2007, 18:05

martuchafrost pisze:ktoś porwał papiery i boją sie ze mi konto ogołoci???? nic nie czaje

czytalam o tym niedawno,zaginely plyty z danymi osob ktore pobieraj tutaj benefity,a byly tam wszystkie dane poszczegolnych osob lacznie z datam urodzin dzieci ,adresami ,numerami kont i ubespieczenia,a zaginely podczes transportu kurierem i teraz niektorzy sie boja zeby nie wpadly w niepowolane rence,zachecaja do kontrolowania stanu konta itp.
rzad brytyjski niezle sie tlumaczyl z tej wpadki

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

27 lis 2007, 18:05

fela, co do tych objawow to ci nie pomoge bo nawe nie wiem jak owsiki wygladaja :ico_wstydzioch:
Ale pewnie inne doswiadczone mamuski cos pomoga :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość