Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 lis 2007, 14:45

W końcu sie zebrałam to wam napisze co Ilona mi napisała : "Niestety nadal jesteśmy w szpitalu.Trafiliśmy tu bo Kubuś był odwodniony i zagłodzony w skutek mojego zapalenia piersi.On tak strasznie płakał i chciał cyca na okrągło bo po prostu był głodny a ja miałam nadmiar który nie chciał mu wypływać,a ja wyrodna matka sie nie zorientowałam.Nic dziwnego że potraktowali mnie jakbym sie celowo nad dzieckiem znęcała.Potem okazało sie przez przypadek że ma bezobjawowe zapalenie płuc wiec posiedzimy tu co najmniej do niedzieli.Niestety w międzyczasie wykryli u babci półpaśca i boja sie że będziemy zarażać,chcą nas przenieść do szpitala na drugi koniec województwa.A najgorsze że przez to wszystko straciłam pokarm.ALE Kubuś na sztucznym ładnie przybiera.Już prawie osiągnął wagę urodzeniową-przez 5 dni przytył pół kilo.Mimo wszystko szkoda mi pokarmu ale jeszcze sie nie poddałam.walczę choć jestem potwornie zmęczona bo koczuje przy łóżeczku małego na podłodze." Ja naprawdę podziwiam Ilonę jest wspaniała matką :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 lis 2007, 16:16

Ika202, bidulka skąd mogła wiedzieć że mały poprostu jest glodny, choć ja już na zaś kupiłam sobie bebilon wrazie jak by się coś dziłao w sensie ze maluszek bedzie płakał po cycu i gdy ma sucho to zrobie butle i mu podam jak zje to ok jak nie to bede szukła innej przyczuyny niespokoju!! ale i tak jest dzielna !!! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_pocieszyciel:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

27 lis 2007, 22:49

Hejka
Evik masz ślicznego synka, moje gratulację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Biedna Ilonka :ico_placzek: musi być dzielna i przetrwać to wszystko. Powodzonka życzę i wiary :ico_noniewiem:
Asikk masz dobry plan, u mnie tak było na początku. Mała płakała po cycu po jakimś czasie i nie za bardzo wiedziałam co i jak. Teraz już wiem bo w końcu podałam jej mieszankę i jak już sie najadła to poszła spać a ja sprawdzałam czy wszystko ok bo nie mogłam uwierzyć. Teraz po tym zapaleniu piersi już śladu nie ma, i chyba mam więcej mleka bo od 2 dni prawie w ogóle jej nie dokarmiam a nawet dziś przespała pierwszy raz 5 godzin. Do tej pory budziła sie co 3,5 godzinki. Po 5 h mała tyle pokarmu w piersiach, że aż mi leciało. Rano po karmieniu jak odciągnęłam mleko laktatorem to wyszło prawie 300ml :ico_szoking:

Myszka105 ja ze swoją Julką wychodzę na spacerek tak często jak tylko jest to możliwe, czasami jak mi się uda to idę z nią rano na godzinkę i popołudniu na dłużej. Jeśli rano mi nie wypali to wtedy popołudniowy spacerek jest dłuższy. Oczywiście wszystko zależy od pogody.Dziś byłyśmy tylko godzinkę bo mocno zaczęło wiać.

A to moja pociecha :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

28 lis 2007, 01:16

URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL]

[ Dodano: 2007-11-28, 00:17 ]
URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL]

[ Dodano: 2007-11-28, 00:18 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-28, 00:19 ]
no w koncu mi sie udało wkleic zdjecia uf

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 lis 2007, 02:09

Ale słodkie te wasze maleństwa :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

28 lis 2007, 11:57

Jejku żal mi ilonki biedna musi przechodzić w szpitalu cieżkie chwile.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

28 lis 2007, 12:53

Ilonka trzymaj się mocno kochana i nie obwiniaj się... ostatnio tyle przeszłaś... jesteś dzielna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jakie śliczne są wasze maleństwa :-D :-D

A oto moje szczęście
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 lis 2007, 12:59

Dziewczyny dzidzie przecudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tylko na chwilkę. Tymek od wczoraj ma problemy z brzuszkiem. Niby puszcza bączki i robi kupkę ale cały czas się męczy i napina a przy tym bardzo denerwuje. Już nie wiem co mam robić. Kupiłam mu kropelki, pije ziółka a i tak nic nie pomaga. Macie jakiś dobry sposób na wzdęcia ?? :ico_sorki: :ico_sorki:

My jeszcze nie wychodzimy bo czekamy na wózek. Powinien przyjść w tym tygodniu. Już nie mogę się doczekać bo drugi tydzień siedzę w domu :ico_placzek:


Ilonka trzymaj sie kochana. Podziwiam twoją wytrzymałość :ico_sorki: :ico_sorki: trzymamy kciuki za ciebie i Kubusia :ico_prezent: :ico_prezent:

Nie sądziłam że karmienie piersią moze być takie męczące :ico_olaboga: . JA na razie nie dupiłąm żadnego mleka dla małego bo wydaje mi sie że się moim najada. Ciocia poradziła kupić mi mleko takie dla dzieci z kolką może ono pomoże. Bo ja do diety nic noweg nie wprowadziłam żeby tak się działo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 lis 2007, 13:33

Agnieś81, fajny facet :ico_oczko:
Evik.kp, Wiesz co moje dzieci nigdy nie miały kolek ani problemów z brzuszkiem to ci nic nie poradzę :cry:
To teraz ja wam pokaże zdjęcia mojego serduszka ,mojego szczęścia małego :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

28 lis 2007, 14:13

Ika202, śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jaki okrąglutki :-D :-D

Evik.kp, może częściej układaj go na brzuszku. To dobry masaż na brzuszek. Jak na razie U nas nie ma takiego problemu i z Jasiem też nie miałam, więc nic więcej ci nie poradzę :583:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość