MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 lis 2007, 10:03

witajcie kochane :) jak samopoczucie? ma ktoras z was ochote na :ico_kawa: a ze ja nie moge, to popijam sobie liptonka o smaku cytrusow ... a odnosnie herbaty... czy probowalyscie liptona o smaku jablek z cynamonem??? po prostu rewelacja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

28 lis 2007, 10:09

ja zaraz pedze do kuchni po dolewkę kawusi,herbaty nie pijam,ale w domu u mnie wszyscy pija zwykłego liptonka;)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 lis 2007, 10:20

ja na codzien to tez zwyklego...ale w okresie zimowym bardzo lubie popijac herbatke przez caly dzien :ico_haha_01: ...no i mam juz przetestowane chyba wszystkie smaki liptona :-D
jak Lia dzisiaj samopoczucie?

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

28 lis 2007, 10:35

MONIKAB fr pisze:jak Lia dzisiaj samopoczucie?

dziś doskonałe:) dostałam taki prezent,że nastrój mam zapewniony na cały dzień:) a jak twoj nastrój?)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 lis 2007, 10:49

u mnie tez ok, ale wczoraj ciezko bylo... :ico_szoking: ...zagrozenie zlamania reki u wiktorka :ico_szoking:cale szczescie wszystko jest ok...
a co to za prezencik, jesli moge spytac? :ico_brawa_01: ty szczesciaro :ico_brawa_01: ja tez lubie prezenciki :-D ...ale taki niespodziewane...wole np dostac bez okazji kwiatuszka,lub jakas drobnostke jak z okazji cos duzo cenniejszego (dla mnie liczy sie gescik)
uwielbiam niespodzianki bez okazji :ico_brawa_01: a u ciebie to jakas okazja byla, czy taki gescik?

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

28 lis 2007, 10:55

MONIKAB fr pisze:...zagrozenie zlamania reki u wiktorka
o rety,co się stało?
MONIKAB fr pisze:a co to za prezencik, jesli moge spytac? :ico_brawa_01: ty szczesciaro :ico_brawa_01: ja tez lubie prezenciki :-D ...ale taki niespodziewane...wole np dostac bez okazji kwiatuszka,lub jakas drobnostke jak z okazji cos duzo cenniejszego (dla mnie liczy sie gescik)
uwielbiam niespodzianki bez okazji :ico_brawa_01: a u ciebie to jakas okazja byla, czy taki gescik?
dostałam nowy monitorek do kompa :-D i to bez okazji :ico_haha_01:
a tak w ogóle to dostaje od mężusia duzo prezencików,najczęściej kwiaty,bez okazji.potrafi nawet 2-3 razy w tygodniu,mi kupic,a pozatym bielizna itp.a w sobote dostałam od niego piekna torebke;) hihi,ale sie wychwaliłam :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 lis 2007, 11:11

z ta raczka to bylo hulanie z psem po mieszkaniu (uderzyl w drewniane krzeslo kuchenne) i juz mielismy jechac do szpitala...tak biedny plakal :ico_placzek: a ja razem z nim :ico_placzek: po polgodzinnym krzyku dal sobie sciagnac bluze... i ani sladu...ani siniaka nawet... :ico_szoking: a nie dal sie dotknac, tak go musialo bolec

Lia, no prezencik pierwsza klasa :ico_brawa_01: pozazdroscic mezusia :-) i tych kwiatuszkow... i bielizny :ico_brawa_01: moj to nie bardzo w kwiaty chce sie bawic :583: ... woli cos konkretnego kupic :583: ... ostatnio dostalam moja ulubiona perfumke :ico_szoking: bez okazji :ico_szoking: nie powiem zebym sie nie cieszyla :-D ale jak juz pisalam to wolalabym czesciej a jakies drobnostki...
a teraz mam marzenie mikolajkowe..; dosc praktyczne... talerze, takie kwadratowe... na nowe gniazdko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-28, 10:13 ]
Lia pisze: hihi,ale sie wychwaliłam :-D

i dobrze, ... dobrze ze jest sie czym chwalic... dobrze ze mamy takich mezusiow... lepiej sie chwalic jak narzekac, prawda???
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 11:15 przez MONIKAB fr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

28 lis 2007, 11:14

MONIKAB fr pisze:... talerze, takie kwadratowe...

takie talerze tez mi sie marza;0 a jakiego koloru chcesz? białe ,czarne,z wzorkiem?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

28 lis 2007, 11:17

marza mi sie biale, ze wzorkiem zielonym lisciem albo pedem bambusa... (mysle urzadzic salon w kolorze zielonym, tzn z zielonymi dodatkami, a sciany marza mi sie rude :ico_oczko: )albo ostatecznie widzialam takie z pieknym kwiatem maku... ach... ale to chyba mikolaj bedzie wybieral :-D

Awatar użytkownika
Lia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 546
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:06

28 lis 2007, 11:31

mi się marzą białe duże a deserowe czarne,bez dodatków,a w ogóle to marzy mi sie remoncik duzego pokoju,chciałabym postawic na podłodze duze drewniane gigury zwierzat,zebry,zyrafy,słonie,i małe figurki przedstawiajace plemiona afrykańskie;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość