Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 mar 2007, 22:28

co do tych przenosin, to jak córka się urodziła odrazu spała w swoim pokoju a ja z nią, miałam spać z nią tylko pół roku ale byłam jakos tak przewrażliwiona i bałam się jej w tym pokoju zostawić, że przeciagneło sie to do lat trzech bo mała potem płakała jak nie było mnie koło niej :ico_olaboga: i tak pół nocki z mężem pół z córką :-D , w końcu jak wróciłam do pracy i wyjechałam na 3 dni szkolenia mąż nauczył spania bez mamy :ico_brawa_01: choc jeszcze się zdarzy że przyjdzie i budzi mnie w nocy abym połozyła sie koło niej

[ Dodano: 2007-03-20 ]
miłęj i przespanej nocki życzę :-)

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

20 mar 2007, 22:40

a pokój mojego synka jest na drugim końcu korytarza i boje ise go tam zostawiać bo moge nie usłyszeć jak będzie coś się działo, a zresztą póki co to on nawet ze mną w łóżku jeszcze śpi, tzn pół nocki w swoim a już od 2 ze mną więc na razie nawet nie mysle o tym żeby spał w swoim pokoiku...
dzisiaj miałam cyrk bo zasnął dosłownie 10min temu i kurcx\ze mam tyle do zrobienia a sama padam i nie dam rady zaraz ile treż spać a obudzi sie pewnie synek pierwszy więc znowu nic nie zrobie i tak w kółko!!
dziewczyny spadło u nas 15cm śniegu masakra!! wszystko zasypane!

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

20 mar 2007, 22:49

Ja się zastanawiam nad przeniesieniem małej, bo przesypia już całe nocki. Jak zaśnie ok 20 -21 to budzi się ok 7 rano (podaję jej tylko butle we śnie około północy). Problem się pojawia jeżeli przy filmie zaczniemy o czymś rozmawiać - jak usłyszy nasze głosy dohodzi do wniosku, że już się wyspała i jest gotowa dyskutować z nami :-D .

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

20 mar 2007, 22:50

Czesc babeczki :ico_haha_02:
Bylismy dzis u lekarza i moje podejrzenia sie sprawdzily, maly ma bakteriuroze i niestety czeka nas kilku miesieczne leczenie :ico_noniewiem: Zaczynamy od antybiotyku, poprzez najrozniejsze tabletki i syropy. Na poczatek przez 50 dni, juz mi sie to nie podoba :ico_zly: Poza tym juz mozemy urozmaicac mu posilki, bo znana jest przyczyna jego zachowania. Takze jutro zaczynamy od marchewki :ico_oczko:
My rowniez chcielismy juz Hubercika wyemigrowac do swojego pokju, ale jak na razie po jego nocnych pobudkach dalismy sobie spokoj. Wczoraj od 3 budzil sie co 30, 40 min i zwijal sie z bolu :ico_placzek: Za to rano sobie pospalismy troszke dluzej bo az do 9.15 od 6 :ico_haha_02: Chyba nocke odsypial :ico_oczko: Dostalismy jakis syropek dla dzieci, ktore miewaja zaburzenia snu i niepokoju, mam nadzieje ze pomoze. Biedaczek widze jak sie meczy, nawet przy oddawaniu moczu :ico_noniewiem:
Maju z tego co pamietam to podawalas lackid. Mozesz mi powiedziec na ile jedna ampulka ml?? Bo przy tych lekarstwach musze mu podawac cos oslonowego.
Dobrej nocki, a przede wszytskim przespanej :ico_oczko: Wyspijcie sie na zapas za mnie, pliisss :-D

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 mar 2007, 22:51

Lemonii no to z twojego biegania nici ? ale ponoć do końca tygodnia ma wrócić wiosna :-D .
Oj kiedy te dzieciaczki dadza się nam porządnie wyspać :ico_noniewiem: ?

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Ojej Gosiunia współczuję, ale najwazniejsze że już wiecie co jest Hubercikowi i możecie mu teraz pomóc. Z dnia nadzień będzie lepiej, zobaczysz :ico_haha_02: .

Tak ja wczesniej podawałam lakcid a teraz lacidofil. śmiało możesz mu podac 2 ampułki dziennie. Ja mam teraz takie dawkowanie przy przeziębieniu mimo że nie podaję żadnego antybiotyku. Wg mnie lakcid w ampułkach jest lepszy, bo go rozrabiasz z wodą i jest słodziudki, lacidofil jak wysypię go z tej tabletki za nic w świecie nie chce się rozpuścić w wodzie i musze go podawć z czymś gęstym, kaszka albo tarte jabłuszko.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

20 mar 2007, 23:22

fajnie ze jesteście dziewuszki chętnie bym nabazgrała jeszcze duuużo ale oczy mi się kleją... trzymam kcviuki za Hubercika!
Maju z biegania nici już od tyg wieje pada i jest zimno ale niedługo wiosna
!!!
buziaki

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 mar 2007, 23:47

miłych snów Lemonii :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Dzień dobry :-D !

Ja u was nocka, u nas wspaniale, mały przespał całą noc, od 20.00 do 6.30 :ico_brawa_01: , to już druga przespana noc z kolei więc może już tak zostanie :-) .

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

21 mar 2007, 10:43

Pierwszy dzień wiosny..... a za oknem pada śnieg :ico_placzek: .
Mała zasnęła 0 20 i spała słodko do 7 rano. Jak myślicie? Podawać jej w nocy mleko jeśli się nie budzi czy nie?
Zaczęłam jej podawać, bo ona tak od ukończenia miesiąca nie budziła się w nocy na karmienie tylko spała, ale rano wydawała mi się bardzo osłabiona.

Pozdrawiam Was i Wasze maluszki

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

21 mar 2007, 10:56

mi się wydaje, że nie, jeśli się nie budzi tzn że nie jest głodna. Mój mały to budzi się rano bez płaczu i nie wygląda na głodnego ale jak tylko pojawię się nad nim to zaczyna płakać i domaga się cycusia.

A z tą wiosną to rzeczywiście tragediz, a było już tak ładnie, brr z domu nie chce się wychodzić

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

21 mar 2007, 16:33

czesc laseczki,u nas nocka tez super!mala zasnela o 20 i obudzila sie tylko raz o 3;40 troche pogadala i prubowala sie podnesc bo chyba stwierdzila ze juz pora wstawac no ale na szczescie po jakis 30min zasnela i spala do 7 :ico_brawa_01: terz tez spi wiec moge troche poskrobac bo ostatnio troche was zaniedbalam :ico_sorki: u mnie wszytko oki mam nadzieje ze u was tez.Gosiaczku trzymam kciuki za Hubercika,niech maluszek szybko zdrowieje.Pojechalam dzis kupic krzeselko do karmienia no ale niestety zadne mi sie nie podobalo bo wiekszosc miala obicie z materialu a ja chce zaby byla cerata,baba w sklepie zaczela mnie przekonywac ze do ceraty dziecko sie bedzie przykejac jak bedzie siedzialo na golaska!!a po co ja bym ja miala sadzac na golaska :ico_puknij: nie normalna baba!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość