Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lis 2007, 11:53

dzien dobry dziewczyny!!!!!!!
Ilonka Vinee super laska w tej sukience :ico_brawa_01: a TY jak młodo wyglądasz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Ilonus pytałas o ciuchy, ja moje ( te co juz nie nosze) wydaje do dzieci biednych, znaczy sie do lumpeksów, musicie tez u Was miec, oni kase ze sprzedazy przeznaczają na dzieci, a i juz jak mnie widza kobiety to sie cieszą, bo żal mi ciuchów niezniszczonych wyrzucac, albo wystawiam w dany dzien przed dom i oni podjeżdżają i zabierają :ico_oczko:
Madziorka Leoś boski w czpce jak wróżbita :ico_brawa_01: ia jka fajnie gaworzy, mój tez tak ma a czasem tak gada ze az krzyczy :ico_brawa_01:
no to ja spadam bo Franko mnie woła :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 lis 2007, 12:16

lucy dzieki zauwazylam u konrada takie objawy jak zgrzytanie i slaby apetyt :ico_olaboga: a te owsiki przyszly mi do glowy jak przeczytalam plakat w przychodni i skojarzylam ze konrad ostatnio mowi ze pupa go boli.ale dzisiaj nic sie nie skarzy.chyba pogzebie w jego kupie dzisiaj :ico_noniewiem:

ilonkaale vinne fajnie wyglada w tych kieckach :ico_brawa_01: no i ciebie juz wieki nie widzialam,ladnie wygladasz :ico_brawa_01: powodzenia w przeprowadzce...meble juz amowione??co musieliscie kupic???

kasik tak jak dziewczyny pisza o play group,dowiesz sie w od hv i sa przy kosciolach.ja o swojej dowiedzialam sie od znajomej.a wiek dzieci od urodzenia :-D no i u nas na koniec sa spiewane piosenki tak wiec jak bedziecie chcialy jakis slowa to sluze.bo juz ich troche obcykalam :-D

madzia super foty,a co do wycieczki to jedziemy do egiptu :-D jednak konrada odstawiamy do babci, bo z nim tak jak rozmawialismy duzo czlowiek nie zwiedzi.

ok musze spadac,konrad chce sie bawic

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 lis 2007, 12:35

a mi sie w nocy snilo, ze poszlam kupowac do lumpeksu i ogladalam jakis portfel, a w nim bylo 50 F i jakies drobne funciki :ico_brawa_01: :-D podobno znalezienie kasy na wygraną sie sni, wiec chyba musze poslac totka :ico_oczko:

dzis po poludniu Luska zostaje z tatą, bo tata stwierdzil, ze za malo sie usmiecham i musze isc sie wyluzowac z psiapsolkami :ico_oczko: ciekawe po ilu minutach po mnie zadzwoni, ze Luska placze, a on nie wie jak ja uspokoic :-D . swoja droga to dziwne, ze dziecko ktore praktycznie od noworodka przesypialo cala noc nagle budzi sie 2-3 razy w nocy z placzem. Mam nadzieje, ze tylko o zeby chodzi... dzis chyba jej viburcol na noc zapodam i zobaczymy.

Jeszcze jedno... Luska ma male krostki naokolo ust... czy to moze byc od nadmiernego slinienia i pakowania do geby czego sie tylko da, czy obawiac sie alergii??? ( w zadnym innym miejscu wysypka nie wystepuje)

fela pisze:lucy dzieki zauwazylam u konrada takie objawy jak zgrzytanie i slaby apetyt

mamy sie wczoraj pytalam i ona mowi, ze miala owsiki jak byla mala i wlasnie sie zorietowali po zgrzytaniu zebami.

martuchafrost, chyba sie nie obrazilas za Frankensztajna???? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: sorrki, ja tak juz mam, ze nie moge do nikogo normalnie powiedziec po imieniu tylko wymyslam :ico_noniewiem: po ojcu to mam :ico_noniewiem:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 lis 2007, 12:42

jasnie pani mi sie wydaje ze to od slinki te krostki.a dawals jej ostatnio cos nowego do jedzenia?????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 lis 2007, 12:46

fela, swinka Pepa ostatnio ukradla biszkopta i pochlonela go w 5 minut :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

28 lis 2007, 12:53

Witam kobetki :ico_haha_01:
Ja juz po zakupach i sniadanku z :ico_kawusia: siedze i zapraszam :ico_haha_01: Nati poszedl na standardowa drzemke wiec mam chwile dla siebie i zaraz za obiadek sie biore :ico_haha_02:
fela, moze zrob tak jak dziewczyny radza idz zrobic badanie kalu :ico_oczko:
ilonakk9, wygadasz super mlodziudko i slodziudko :ico_brawa_01: a z ubraniami malymi robie tak samo jak Marta badz oddaje znajomym :ico_oczko:
Jasnie Pani :), no szkoda ze masz juz taki lezaczek bo ten jest fajny ze rosnie z dzieckiem :ico_haha_02: a co do Luski budzenia to na 99% zabki :ico_oczko:
madziorka hihi, ty naprawde zacznij pisac opowiadani itd bo potrafisz "lac wode" a z kredytem to na pewno wam sie uda :ico_haha_01:
Dziewczyny gdzie Julie?? Cosik sie nie odzywa :ico_oczko: no i Maggie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 lis 2007, 13:06

Kurcze to ja juz nie wiem co jej kupic :ico_noniewiem: takie jak kasik wklejala to mi sie podobaja i wiem, ze mialaby z nich ucieche, ale strasznie sie boje o ten kregoslup :ico_noniewiem:.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

28 lis 2007, 13:09

hey kochane!!
Wlasnie Vinee pochlonela kaszke i czeka na In the night garden,wiec mam chwile,Bablu przyszedl z nocki niedawno..Zupke dla Vinee mam wiec nie musze gotowac,tylko dla nas cos upichcimy pozniej..A zaraz sobie kawuske strzele,zeby nie zasnac,bo wczoraj poszlam spac po 3 i jeszcze sie wiercilam w lozku i liczylam barany co by zasnac... :-D
Dzieki dziewczyny za komplementy..moje czasy mlodosci juz minely,ale i tak sie ciesze,ze jeszcze mam dwojeczke z przodu,bo za niedlugo to juz 3 sie pojawi!!
Jasnie Pani::) to lec obstwiaj totka,moze milionerke juz bedziesz wieczorem!!!A co do krostek wokol buzki,to ja obstwiam,ze to ze slinienia,czesto tak dzieciaczki maja..mysle,ze ten biszkopick nie zaszkodzil i nie wydaje mi sie,ze to alergia..ale z Luski maly obzarciuszek :ico_brawa_01: Milego dzis relaxu,dobrze tak czasami wyjsc z domu,od razu inny humor!!!
Madziorka Leos super gaworzy!!!!A Ty masz bardzo podobny glos do mojej kumpeli!!! :-D
Ela to moze rzeczywiscie to owsiki,skoro objawy taki zauwazylas...napisz jak po obserwacji kupola :-D
Lucya Ty nam dawno fotek nie wklejalas???!!!!!!!!!!!!!
Martus dzieki za porade w sprawie ciuszkow...ja tez tak czesc pooddawalam na charytatywne i wystawialam przed dom..myslalam,ze moja bratowa dziewczynke urodzi to bedzie miala cala garderobe,a tu sie chlop urodzil i rozowe ni w zab dla niego!!jedynie co te pierwsze rzeczy w ktorych Vinee chodzila na poczatku,bo bylo wszysto w unisex kolorach,bratowej powysylalam i nie musiala prawie nic kupowac.
Ela zamowilam meble z netu,ciezko bylo cos wybrac,na razie zamowilismy lozko do sypialni,sofe,stol z 4 krzeslami,regal na ksiazki,regal na buty,deske do prasowania,komplet szafek canvas,jedna miekka szafe dla Vinee.Jedna szafe nam prawie nowa zostawil landlord,kuchnia jest cala wyposazona tam,mamy swoj stolik pod telewizor,i te male sprzety kuchenne swoje...na razie powinno wystarczyc,nie chcialam zamawiac za duzo,bo pozniej sie okaze ze tego nie pomieszcze...jak cos bedzie potrzebne to zamowimy jak juz sie zobaczy,bo na razie nie mam na tyle wyobrazni,zeby to umeblowac w glowie...poza tym nie chcialam zamawiac wsztystkiego bardzo drewnianego,tj.zeby nie bylo takie ciezkie,bo pozniej pewnie znow przeprowadzka nas czeka,a jak bedziemy miec juz swoj dom to i tak kupimy inne rzeczy pewnie...te teraz takie tymczasowe...za duzo gratow tez nie chce miec.Ale sie rozpisalalam... :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lis 2007, 13:42

Jasnie Pani ja sama czasem na małego Frankejsztajn mówie :ico_oczko: a tak na poważnie to trudno mnie obrazic :ico_oczko: bo znam sie na żartach :ico_oczko:
Emilka Maggie jest na emigrantkach ale juz ją postraszyłam Ilonką wiec obiecała ze wpadnie :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 lis 2007, 14:51

Hej dziewczyny
Gosia napisz jak tam po wizycie u chirurga z Tomkiem. Ja byłam w PL z Viki bo pediatra wymyslił sobie że ma zylaka w odbycie A okazało się że peknięcie szczeliny, które powoduje zatwardzenia i leczy się to... smarując Sudocremem

pekniecie szczeliny powoduje zatwardzenie??? Zrozumialam ze na odwrot jak sie ma zatwardzenie to szczelina sie robi.
U lekarza dobrze wlasnie tą szczeline wykryla ale powiedziala ze juz sie sama goi i nie przepisuje czopkow tylko mam smarowac Linomagiem w kremie. Do tego kazala zrobic badanie na pasozyty i lamblie. Z wynikami mam sie zjawic znowu u niej.

Ilonka slicznie wygladasz :ico_brawa_01: mają racje dziewczyny strasznie mlodo wygladasz. A Vinee to mała modelka. Rewelacja :ico_brawa_01: Ciesze sie ze tak sprawnie wam idzie ta przeprowadzka ale pakowania nie zazdroszcze. Nie znosze tego robic. Co do fryzjera tez bylam wczoraj ale tylko troche podcielam wlosy i farbe mi nalozyla ale ten sam kolor co wczesniej wiec roznicy wielkiej nie ma.

Jasnie Pani ja miałam tą hustawke i mimo ze musze sie zgodzic co do chwiejnosci i uważania na rączki to jednak Tomkowi sie prezent podobal. A jak ty nie zamierzasz go brac do anglii to moze rzeczywiscie nie glupi pomysl. Co do chodzikow mam takie samo zdanie jak ty a Tomkowi za chodzik sluzyl o taki jezdzik ale Luska za mala na to jeszcze
http://allegro.pl/item273447628_orygina ... uatro.html

Monika wlasnie strasznie opozniasz sie z pisaniem. Jak nie masz co pisac to zdjecia wklejaj brzuszka.

[ Dodano: 2007-11-28 ]
post zaraz dokoncze poporstu komputer mi sie wieszal i ostatnim rzutem na tasme wyslalam posta no i jest :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-11-28 ]
Emilka nie wiem czemu ale Nathanek mi sie kojarzy ze juz taki wielki chlopak a on taki dzidzius malutki. A na tym zdjeciu slodko wyglada co spi.
Fela jak zgrzyta zebami to zrob mu badanie na owsiki. No i cala rodzinka bedzie musiala sie podleczyc od razu.

Madziorka super zdjecia :ico_brawa_01: a z kredytem to super ze wam wstepnie dadza :ico_brawa_01: ale fajnie bedziecie miec wlasny domek. Ale ja sobie nie wyobrazam jak ty te wszystkie ciuchy zabierzesz. Chyba z 5 samochodow bedzie trzeba zabrac.

Co do kasy w ubraniach. Kolezanka pracowala w ciucholandzie i mowila ze tam bardzo czesto sie trafialy pieniadze lub inne wartosciowe rzeczy w ubraniach. Raz w takich strasznie brudnych podartych spodniach bylo 100 funtow :ico_szoking: łancuszki tez sie czesto zdarzaly. Ale niestety wszystko trzeba bylo oddawac szefowi a jedna panna co zwinela pieniadze z tych ubran to zostala zwolniona bo szef przyjrzal ja na kamerze.

[ Dodano: 2007-11-28 ]
Marta a co z tym twoim nickiem??? Nie rozwiązały go dziewczyny? Czyżbys Mrozowska miala na nazwisko?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość