Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

29 lis 2007, 16:46

Wiatam Was slonca :ico_buziaczki_big: :ico_oczko: dlugo mnie nie bylo ale dzis mam chwilke i szybciutko pisze. U nas jakos leci-dzidzia rosnie bo juz bede musiala kupic spodnie ciazowe :-) Mdlosci nie mam tylko od czasu do czasu w porze obiadowej dzidzia sie buntuje i wypycha z powrotem cale jedzonko :ico_noniewiem: Piersi mam przeogromne - ciezkie i obolale- miseczek C juz jestem w podwojnych DD i pewnie na tym sie nie skonczy. Waga od 1.5 tygodnia zatrzymala sie na 60kg czyli od poczatku ciazy przytylam jakies 3 kg. Ciagle problem z zaparciami - nawet suszone sliwki nie pomagaja. Powyskakiwaly mi pryszcze i wlosy mi sie nadal bardzo przetluszczaja :ico_noniewiem: Ciagnie mnie i do slodkiego i do kwasnego na zmiane a najbardziej z picia to chce mi sie gazowanego - kawe pije tylko rano a i tak mi nie smakuje. Buziaczki dla Was wszystkich i Waszych malenstw. :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

30 lis 2007, 11:01

Dziewczyny hello jesteście??

Tak tu pusto, że szok.

Sama jestem??

Nipper[b] dobrze, że wszystko jest ok !

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 lis 2007, 11:52

Witajcie, mnie chyba dziś tu nie bezie, bo przyjechała wczoraj wieczorem koleżanka z tt z synkiem i zostają na weekend :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

30 lis 2007, 13:13

Hej!!
Mam dziś koszmarnego pecha :ico_placzek: Myślałam, że Wam się wyżalę, a tu dziś tak pusto...

[ Dodano: 2007-11-30, 12:34 ]
Wstałam dziś o 6.00, żeby skończyć obiad dla taty i podrzucić mu do szpitala przed wykładami (mam obowiązkowy kurs z prawa w ramach stażu). Niestety jadąc autobusem miałam mały wypadek - jak wysiadałam na przystanku, żeby przepuścić ludzi, kierowca nagle przytrzasnął mnie w drzwiach. Byłam cała ściśnięta i mocno uderzona w głowę. Ludzie zaczęli panikować, pobiegli do kierowcy, a ten przestraszył się i wezwał karetkę. Nic nie pomogły moje prośby, żeby nie robili afery, bo ja muszę do pracy (a poza tym jestem lekarzem i wiem, że nic się nie mogło złego stać). Ale lekarz pogotowia zabrał mnie do szpitala . Na szczęście szybko zrobili mi badania i już jestem w domku. Muszę tylko leżeć cały dzień, ale z dzidzią jest OK. No i miałam pierwsze USG. Już nie mam wątpliwości, że jestem w ciąży :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-30, 12:36 ]
Siunia, widzę, że tiktakowe przyjaźnie są bardzo trwałe :ico_brawa_01: Życzę udanego weekendu. Milan pewnie cieszy się z przyjazdu kolegi.

Nowa, dokładnie to 10 tyg.+3dni. Zaraz spróbuję stworzyć swój suwaczek.

[ Dodano: 2007-11-30, 12:41 ]
No i gdzie ten suwaczek???

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

30 lis 2007, 14:06

lulu wspolczuje przezyc :ico_pocieszyciel: sobrze ze nic ci sie nie stalo, no i bobasa widzialas :-D

Marta, oby mdlosci przeszly szybko, mi po odstawieniu luteiny zmniejszyly sie znacznie, chyciaz z 1 raz dziennie mnie pomeczylo i czasem tez prawie nic nie zwymiotowalam ale szarpalo strasznie :ico_noniewiem:

Teraz juz chyba lepiej, nie wymiotowalam juz chyba 3 dni. Dalej kaszle i mam katar ale juz jest lepiej, goraczki nie ma od wczoraj :-D chyba zdrowieje :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

30 lis 2007, 16:29

Kurcze napisałam odpowiedź i mi wcięło :ico_zly:

lulu biedaczku :ico_pocieszyciel: ale miałaś przygodę, współczuję.

A jesteś lekarzem, czy tylko tak powiedziałaś, żeby dali Ci spokój?

No i dzidzię zobaczyłaś :ico_haha_01:

Tuska zdrowiej szybciutko.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

01 gru 2007, 10:34

Witam!!
Ja dziś od 7 do Was zaglądam, a tu cisza. Gdzie jesteście? Siunia i Nowa są usprawiedliwione, ale pozostałe czerwcóweczki :ico_nienie:
:ico_haha_01:
Mnie od wczoraj męczą mdłości i wymioty, a było już tak dobrze :ico_placzek:
Na pocieszenie mam zdjęcie dzidzi, oczu nie mogę od niej oderwać!! Niesamowite uczucie!!

Tuska, dużo zdrówka!!
Spinka, jestem lekarzem, ale dopiero po studiach. Robię staż podyplomowy.

[ Dodano: 2007-12-01, 09:35 ]
Wow, :ico_szoking: mam suwaczek!! Tylko o dzień sie spóźnia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 gru 2007, 11:21

Cześć lulu_ ja dzisiaj z racji soboty sobie leniuchuję i później zajrzałam na tt. Współczuję mdłości i wymiotów.
Wiesz coś o Nowej, czemu jej wczoraj mie było. może się pochorowała?
A co do zawodu lekarza, ja zawsze chciałam być lekarzem, no cóż nie zawsze marzenia się spełniają.
A z suwaczkiem, to prawie każdej z nas troszkę oszukiwał.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 gru 2007, 11:31

lulu_, a to miałaś wczoraj przygodę, dobrze ze nioc sie nie stało, a i super że wkońcu dzidzie zobaczyłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja wpadłam się tylko przywitać, bo zaraz biore sie za sprztaenie, no i jazde mam na 13, kolezanka dzis wieczorem wraca, szkoda, ale fajnie ze sie chociaz spotkałyśmy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 gru 2007, 11:46

Cześć Siunia to pogadałyście sobie i pewnie Milan zadowolony. Życzę udanej jazdy i miłego dnia :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość