Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lis 2007, 15:49

delicja pisze:fiuuuuuuuuuuuuuuuu sama bym się na ciebie rzuciła w takich ciuszkach,
:galy: :DD

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 lis 2007, 17:42

Kolka, zadko bo moj net czesciej nie da mi wejsc

[ Dodano: 2007-11-29, 16:45 ]
caro,ale Oskarek bosko wyszedl na tej focie :ico_brawa_01:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

29 lis 2007, 21:31

hejka laczeczki u mnie rozwalanie domu trwa:)ale tak jak piszecie zdrowie najawazniejsze

KOLKA strasznie mi przykro z powodu Twojego brata to okropne , jak to sie stalo jesli mozna wiedziec , malutki byl????pewnie strasznie tesknisz za nim...BOze ten czad to okropny zabojca przychodzi bez zapachu i widoku i uwazam ze tak jak jest angli i u nas powinno byc ze w dom,u powinny byc czujniki , takze KASIK pod tym katem jestes bezpieczna , a co do Vikuli to kniecznie idz do lekarza

ni solenizantowm wszystkiego naj naj , zbilzamy sie dziewczyny do pierwszych roczkow

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla vikuli lenki i kornelka

laski piszecie o sporcie ja mam go serdecznie dosc tak jak zawsze to kochalam tak teraz mam ochote odpoczac, ja zrzucilam juz 24 kg , jeszcze jakies 6 i bedzie super

zdrowie moje tak sobie mam antybiotyk ale karmic moge w poniedzialek koniec tego dobrego i wracam do wysilku buuuuuuuuuu

SYLA
ale z Ciebie WAMP SEXU bedzie w łóżku moze jakies 3 z tego wyniknie:) kuszaca ta koszulka

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 lis 2007, 21:48

jogobella mam nadzieję, że wydobrzejesz całkiem do poniedziałku.
super zdjęcie laury :ico_brawa_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

29 lis 2007, 22:54

Cześć
caro, Ale Oskarek super wyszedł na zdjęciu, widać jak pokazuje swoją złość. A nocki u nas podobne ale Kamil budzi sie tak co 2,5 godzinki, coś tam mruczy ciągle, ale jak tylko ułoże go na boczku to przestaje, tak jakby chciał się obrucic ale nie może i dlatego sie chyba przebudza, nie wiem już sama, ale te nocki juz dłuzszy czas tak trwają, może te zęby mu dokuczają, ja też juz sama nie wiem.

jogobella, :ico_brawa_01: Za zrzucenie tych 24 kg, mi z zostało jeszcze raz 7, raz 8 zależy ile jem. To macie bałagam w domciu, a później remont i sprzątanko, nie lubie tego.

Syla bielizna superaśna, chyba tez musze sobie taką sprawic, mam juz dwie ale czarne, przydałby sie inny kolor. Musze poszperac na allegro.

Moje dziecko znalazło sobie zabawe zaczeło wyrzucać wszysko z łóżeczka i jeszcze nadodatek zagląda gdzie to spadło, cwaniak jesden nawet poduszke wywalił i myslał że mu powrzucam ,a ja nic mu niedałam, to wiecie co zaczął robić, gryźć kołdre. Cawana bestia.

[ Dodano: 2007-11-29, 21:58 ]
:ico_prezent: Wszystkiego naj, naj, naj i dużo zdrówka dla Vikulki i Lenki oraz Kornelka

[ Dodano: 2007-11-29, 22:05 ]
a Kamil uwielbia smoczka, raczej się nim bawić. Bo ciumciać to on go nawt nie potrafi tylko wsadz i wyciąga go sobie w buzi.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

29 lis 2007, 23:57

Witajcie
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO DLA VIKULI LENKI I KORNELKA ZDRÓWKA I SPEŁNIENIA MARZEŃ(ciekawe czy jakies już mają) :-D
mam nadzieje ze go powali ta bielizna tylo jeszcze nie wiem jak bedę w niej wygladac napewno nie jak te na zdjęciu ale wciagne brzuch i będzie ok
MRÓWECZKO gdzie ty z moim nowym zięciem mam nadzieje że nie uciekł nam następny kawaler

[ Dodano: 2007-11-29, 23:04 ]
wszystkim choróbkom zyczymy powrotu do zdrówka byle do wiosny to juz te zarazki tak sie nie rozprzestrzeniaja
ide spać bo cos dzis wymiękam pa buziaki

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 lis 2007, 00:24

A ja mam znowu ponadprogramowe 2 kg :ico_zly:
Caro, Oskarek miodzio :ico_brawa_01:
hektorka pisze:a Kamil uwielbia smoczka, raczej się nim bawić. Bo ciumciać to on go nawt nie potrafi tylko wsadz i wyciąga go sobie w buzi.
Julce smoczek tez tylko do tego służy :ico_oczko:

A była dziś u mnie moja chrzestna. W końcu zobaczyła Julkę :ico_noniewiem: I powiedziała mi tak: Agnieszka, pamiętaj- małe dzieci nie dają spać a duże żyć :ico_szoking: :-D Tzn powiedziała w tym sensie, że cały czas słyszy: Mamo to, mamo tamto, mamo daj, mamo zrób... To tak na pocieszenie dla tych mamuś, których dzieci nie chcą spać :ico_oczko:

Zrobiłam sobie syropek z cebuli. :513: Jak nie pomoże to już się załamię. Już mam dość nieprzespanych nocek nad kibelkiem- bo aż tak mnie podbija z tego kaszlu... Gorzej jak w ciąży normalnie, bo nawet w ciąży takich szopek nie miałam...

Jogo mój brat miał 2,5 roku... Kiedy to się zdarzyło nie było mnie jeszcze na świecie. Znam go więc z opowiadań rodziców i siostry. Podobno moja córka jest do niego strasznie podobna z wyglądu i charakteru. Brakuje mi go mimo wszystko, bo zawsze chciałam mieć braciszka. I okazuje się, że mogłabym, gdyby nie czad... On umarł we śnie, moja mama wyskoczyła na chwilę do sklepu, tata był w pracy. Ta chwila wystarczyła, żeby zabić mego brata. Kiedy moja mama wróciła, dom był już cały w dymie a ona od razu rzuciła sie po Krzysia, ale już za późno... Gdyby została wtedy w domu umarliby oboje. Mama chciała potem popełnić samobójstwo podobno, ale na szczęście jest dziś ze mną... Dlatego napisałam tak, że lepiej pruć te ściany 10 razy niż przeżywać takie chwile...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

30 lis 2007, 08:07

Witam z samego rana, musiałam wejść na TT bo dziś znalazłam u synusia po długich i niecierpliwych oczekiwaniach pierwszego ząbka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D , no i sprawdziło się, że na górze :ico_noniewiem: - góna lewa jedynka :-D :-D :-D :-D

Zapraszam na kawusie :-)

Kolka to straszne co stało się z twoim braciszkiem, już jak kiedyś o tym pisałaś to się popłakałam, okropne, jak twoi rodzice musieli cierpieć, zwłąszcza mama..........

Oby syropek pomógł...... nie wiedziałam że aż tak Cię dopadło :ico_olaboga:

Hektorka te noce to na pewno ząbki, nic innego nie przychodzi mi do głowy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , mój synuś dziś obudził się tylko raz, może jak mu ten ząb wyszedł to już spokojniej spał :ico_oczko:

Joguś to szkoda,że musisz iść do pracy w poniedziałek :ico_placzek: :ico_placzek:

Syla na pewno będziesz wyglądać olśniewająco i powalająco, a co do brzucha, to nie są już w modzie laski z wklęsłymi brzuchami :-D

A tak wogóle to dziś Andrzejki, co macie w planach?

Dużo dużo zdrówka dla naszego Andrzejka, by w twoim życiu nigdy nie zabrakło miłości, uśmiechów i słońca

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

I dziękujemy za pochwałki :ico_wstydzioch:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

30 lis 2007, 11:28

caro-gratulacje z okazji pierwszego zabka,hurra-czekalas wytrwale i jest :ico_haha_02: i od razu gorne,no,no,no-musial sie troszke nacierpiec
zaraz mam gosci na sniadaniu-pozniej wpadne

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 lis 2007, 12:07

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: czesc :-D :-D
Andrzejku...100 lat wszystkiego naj naj naj... :ico_tort:
Kolka, :(to bardzo smutne co piszesz o bracie...i zdrowiej szybciej :ico_sorki: caro, dla Oskarka :ico_brawa_01: za zabka :ico_brawa_01:
syla75 porob sobie foty w tej bieliznie i nam tez sie pokaz :ico_oczko: :ico_oczko: :-D
hektorka to najlepsza zabawa naszych szkrabow teraz :-D
jogobella Laura sliczna :ico_brawa_01:
reszty postow nie pamietam :ico_sorki: :ico_sorki:
bylam dzis z Pudziankiem u lekarza na kontroli....w oskrzelach czysto juz :ico_sorki: zastrzyk ostatni dzis wieczorem :ico_sorki: a pozniej juz tylko kilka dni syropek :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość