Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 lis 2007, 15:13

hmmmm...uczulen wspolczuje...to nie latwe takie eliminowanie pysznosci z deiety...

kurdi...a u nas Huggisy sa super...lepsze od pampersow...tylko dla mojej malej maja jedna wade-w jednym miejscu ma odcisniete tak brzydko czerwono....i jestesmy na pampkach....te tez sa niezle....a wszystkie w tej samej cenie...
chusteczki za to musi miec te bez perfum i gratisowych chemikaliow...1 dzien uzywania i pupa now piekna......

Maya spala jak narazie 20 minut...no juz nie wiem co mam jej wymyslac za rozrywki...szok normalnie a na dworze leje wiec spacer odpada :ico_noniewiem:
Zborra dobrze ze o siatecznych piosenkach przypomnialas..musze poszukac...i spiewamy..hihihi

Pati...no dawaj kawe na lawe...pomozemy!!!!!!!!
Lady co to za machina nowa??pochwal sie!!!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

30 lis 2007, 17:25

Zaniedbałam Was dziś troszkę :ico_wstydzioch: Siedzę od rana na nasza-klasa i szukam starych znajomych.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 lis 2007, 22:04

oj....widze ze dzis brak zainetresowania tt...trudno..ja jestem...u nas leje tak ze na wlaczenie lampek na miescie nie poszlismy....byli sasiedzi na kawce wiec zlecialo troche...teraz A. oglada strongmenow....a ja mam czas na neta...Maya juz spi...szukam potraw swiatecznych-chce cosik nowego dodac w tym roku do menu :ico_noniewiem: ....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 lis 2007, 22:07

ale tu dzisiaj frekfencja normalnie chyba wszystkie sie pochorowały
ja jutro od rana do wieczora na uczelni :ico_olaboga: masakra

zborra ciesze sie ze hanula ladnie spala przynajmniej odpoczeliscie

[ Dodano: 2007-11-30, 21:08 ]
glizdunia a jak to jest w UK z takimi typowo polskimi specjałami?
mam na mysli kapuste kiszona np na bigos albo grzyny
pewno drogie to jak pies?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

30 lis 2007, 22:11

ja tez przyleciałam powiedziec dobranoc ..........

lece pograc w kosci - nowe uzaleznienie -

dzieci spia wiec luuzzzik hehe

papataki dobranocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

30 lis 2007, 22:42

HEJ I HEJ

Urszulka u mnie na rękach... ma naloty wściekłego kaszlu...

Michu już lepiej, moja mama zarażona na cacy...

J. w robocie....

Czytam, tęsknie, pamiętam i też dziękuję za pamięć...

A to ŚWIĘTA 2006

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 lis 2007, 22:59

ojejku...jakie sliczne zdjecie Massumi....a jaka podloga...oj szalejemy za taka drewniana podlogą :ico_brawa_01:

Jagodka...mozna tutaj bez probemu kupic typowo polskie specjaly....mamy polski sklep prywatny i tam ceny z kosmosu....drogo jak niewiem...ale juz zrobili polskie polki w marketach-w kazdym jest a w tesco nawet 3 szafy.....i ceny fajne....przystepne bardzo....wlasciwie wszystko mozna kupic z zywnosci...tylko nie wiem jak bedzie z karpiem(w zeszlym roku na zamoienie byl w pl sklepie....ale A. zabronil mi go w tym roku kupowac tam...bo byl tlusty....wielki jak krowa...i wogole niewypal!!!)czym moge karpia zastapic...jaka ryba jest podobna?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 lis 2007, 23:29

wpadlam powiedziec poapapapapap :ico_buziaczki_big: wracam w pon :)

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

01 gru 2007, 00:29

Ojej, co tu tak pusto????

Kamizela tak, ja dietkę trzymam nadal i wiem, że właśnie po jajku to najbardziej chyba małego zsypuje.

Zbora opanował mnie szał szukania starych znajomych więc spało się dobrze, ale krótko i nie treściwie :ico_oczko:

A ja Wam pokażę moich urwisów dziś
Obrazek

I Karola, który złazi z wersalki i potrafi chwilę ustać sam, oczywiście przy asekuracji
Obrazek

I też już mówię dobranoc

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

01 gru 2007, 09:51

Witam :ico_haha_01:

Sikoreczko to ja chyba sie do ciebie przyłączę i też spowrotem będę uważała na to, co jem :ico_noniewiem: Kurczę ostatnio jadłam jajka codziennie więc może to też przyczyniło się do zaostrzenia wysypki :ico_noniewiem: Napisz mi proszę co ty w takim razie jesz :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość