Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lis 2007, 23:00

aniu odkad jej te czopki daje to sie w nocy nie budzi, a one sa homeopatyczne to raczej nie obawiam sie ich dawac
ja mam 1000000000% zaufania do mojego meza. juz do siebie mam mniej :-D :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 lis 2007, 23:20

100 lat dla Julki,pol roku to juz powazny wiek :ico_oczko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alinko to straszne co piszesz.musisz z nim jakos porozmawiac ...moze nie mow skad wiesz,tylko powiedz,ze uslyszalas i tyle,nie musisz tlumaczyc od kogo ...chyba,ze Ci nie zalezy na tej kolezance ,to wtedy powiedz.nie mozesz tak czekac w niepewnosci i siebie zadreczac.Jezeli tam nocowala,to zapytaj czemu Ci nie powiedzial i co do cholery tam robila ,franca jedna :ico_zly: Ty jestes nikim?????? no tak mnie to wkurzylo,ze bym jej chyba oczy wydrapala :ico_zly: co za zmija podla :ico_zly: mam nadzieje,ze mimo wszystko okaze sie to bzdura i klamstwem....

Kamila wspolczuje choroby,kurde Tomek kiedys mial takie zapalenie dziasla i jaki to jest bol ...uszy bola ...on sie meczyl 2 tyg,bo angielscy lekarze tak go zalatwili ,stracil zdrowego zeba....ale dzieki bogu jakis chirurg przechodzil i powiedzial,ze od razu wyrywac,bo grozi nawet smiercia takie zakazenie bylo :ico_szoking: mowie Wam co my przezylismy,jak T cierpial z bolu ,a nikt mu nie chcial pomoc...przedawkowal silne leki przeciwbolowe....dobrze,ze sie toba zajeli :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-30, 22:21 ]
A powie Wam ,ze Oliver ostatnio budzi sie po 3 razy w nocy i musze go brac do lozka,bo poplakuje :ico_placzek: i chodze tez zmeczona,albo spie dlugo...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 lis 2007, 23:25

Jestem :-D zakupki superowe czadowe butki kupione ech jestem zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niuni kupilismy body z dlugim rekawem i jedlismy lody i gofry bylo super,niunia jezdzila w spacerowce zadowolona bo pelno mikolaji i swiatelek,teraz odpisuje na posty ALINKO KOCHANA po 1 dowiedz sie czy to prawda??a jezeli by cie zdradzal to kopa w nonono i papa takie jest moje zdanie,bylam w tej samej sytuacji chodzilam z facetem 3 lata a on mial panienke na boku a mielismy sie pobrac itd poprostu mu nie wybaczylam ja nie z tych :ico_puknij: ,obczaj sytuacje ,ja jak bylam pewna na 100 % to go olalam :ico_oczko: KAMILKO slonce kuruj sie,zycze powrotu do zdrowia :ico_oczko: Jasnie Pani fotka w podpisie superowa slicznie Lusia w tej chuscie wyglada :-D TERAZ O KRZESELKACH ogladalismy i drewniane to mysle jest na dziecko na rok bo niema regulacji oparcia i strasznie sztywne, ab jesli chodzi o te Babe Ono to rewelka cacko poprostu polecam jesli komus pasuje bez stoliczka to kupujcie,i ceny w sklepach o 100zl drozsze niz na allegro :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-11-30, 22:27 ]
DLA JULECZKI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

30 lis 2007, 23:28

alinko
najgorsze sa domysly i sluchanie innych osob... teraz rozmyslasz i wiecej podpowiada ci twoja wyobraznia niz pewnie w rzeczywistosci mialo miejsce.. takze glowa do gory
kochana, pogadaj z nim wprost, badz silna, nie okazuj slabosci, zadnych lez - on nie moze widziec ze dajesz sie zlamac ... jesli oczywiscie to prawda...

pozatym karol wybral ciebie w pewnym sensie, to z toba ma dziecko i na pewno cie kocha
faceci czasem sami nie wiedza czego chca i gubia sie...

ciekawa jestem ile byl z ta kobieta, kiedy sie rozstal i dlaczego - tzn kto zakonczyl ten zwiazek? to wiele mogloby dopowiedziec

chcialabym ci wiele napisac ale nie za bardzo teraz moge
trzymaj sie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 lis 2007, 23:28

a jesli o zaufanie to ja mam na 10000000000000000000% do mojego mezulka :-D ,niestety czasami ja glupa po dawnych doswiadczeniach przegladam mu tel masakra czy niema jakiejs hi hi a on sie smieje ze mnie :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-11-30, 22:30 ]
ALINKO trzymaj sie badz twarda nie mietka,BUZIACZKI lowju :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 gru 2007, 00:03

ja kiedys bylam potwornie zazdrosna :ico_wstydzioch: ale juz mi przeszlo i teraz jest ok ,no to moj T mysli,ze go mniej kocham :ico_haha_01: to tez mu sprawdzam tel,a on sie cieszy hi hi :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

01 gru 2007, 08:21

lucy23 pisze: teraz jest ok ,no to moj T mysli,ze go mniej kocham :ico_haha_01: to tez mu sprawdzam tel,a on sie cieszy hi hi :ico_puknij:


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Lucy, ale Twój post poprawił mi humor, a baaaaaaardzo tego potrzebuję ... z mężem spędziliśmy "miło" wieczór/noc - wstawaliśmy na zmianę do córki, a później na zmianę przy niej siedzieliśmy.... Nie dość, że Helenka do 12.15 budziła się 7 czy 8 razy, to od 12.15 do 2.30 w ogóle nie spała a na dodatek zbudziła się o 6.20 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: To już kolejna taka noc, tym razem bije rekordy niespania... i dlaczego??????!!! była najedzona, miała sucho, dziąsła nasmarowane, przeziębienie prawie przeszło, brzuszek nie bolał, etc. dziś wieczorem daję czopka bez żadnych skrupułów, bo tej nocy nie wytrzymałam i nakrzyczałam na dziecko!!! Taka ze mnie mama... Jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że śpi za dużo w dzień (2 drzemki - jedna 2 do 2,5 godz, druga ok 1-1,5, generalnie nie więcej niż 4 godz dziennie).....

aga, gratuluję zakupków!!!! Wozisz Wikusię w spacerówce??? Ale w pozycji półleżącej?? Ja niedługo też będę musiała tak Helenkę wozić, bo wyrasta z wózka, z gondolką już dawno sie pożegnaliśmy.

[ Dodano: 2007-12-01, 07:33 ]
Nie wiem czy pokazywałam Wam jak moje niedobre dziecko zajada - tutaj delektuje się puree ziemniaczanym..
Obrazek

Mamusiu, poproszę taką małą dokładeczkę!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 gru 2007, 09:04

witam z rana :ico_kawa: :ico_kawa: u nas noc o dziwo przespana, mimo, ze nie dalam wczoraj czopka, bo Luska spokojna wieczorem byla. z tego zaskoczenia, az wlozylam jej palucha do buzi, ale dalej opuchnieta, zeby dwa dolne widac, ale jeszcze sie nie przebily.
Alinka, czy po nocy masz jakies inne spojrzenie na sprawe?? jak sie czujesz, kochana ?
ania1980 pisze:dziś wieczorem daję czopka bez żadnych skrupułów, bo tej nocy nie wytrzymałam i nakrzyczałam na dziecko!!!

ja tez poszlam do apteki po nocy, gdziej juz z nerwow wyszlam. sprobuj, tracisz zaledwie 17 zl, a ile mozesz zyskac!
ania1980 pisze:aga, gratuluję zakupków!!!! Wozisz Wikusię w spacerówce??? Ale w pozycji półleżącej?? Ja niedługo też będę musiała tak Helenkę wozić, bo wyrasta z wózka, z gondolką już dawno sie pożegnaliśmy.

u nas juz pollezaca spacerowka od jakiegos miesiaca, ale Luska juz umie siedziec
Kamilka ja mialam 4 razy dziąslo wycinane, wiec wspolczuje, bo wiem przez co przechodzisz :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-01, 08:09 ]
Fajne torby :ico_brawa_01: juz niedlugo beda w PL, zamowilam sobie juz zieloną
jak sie ktorejs spodoba to podam strone sklepu http://www.hammockbag.com/

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

01 gru 2007, 09:13

Jaśnie Pani, gratuluję przespanej nocki! Jeśli widać zębole to już kwestia niedługiego czasu aż się przebiją :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czopki mam, tylko w nocy nie przyszło mi na myśl żeby Jej dać :ico_puknij: Choć po tym jak na Helenę nakrzyczałam, to się jeszcze rozwyłam, aż Krzyś nie wiedział, którą z nas najpierw uspokajać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 gru 2007, 09:34

a dzis zaczyna sie pierwszy grudzien w zyciu naszych szkrabow :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość