astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

01 gru 2007, 10:48

BeWu zaufanie hmm do męza mam, ale tyle razy sie juz przejechalam ze zawsze zostawiam ten procent niepewnosci, tak jak pisala Ania są kobiety ktore podjudzaja itp i nie obchodzi ich to ze maja obrączke na palcu.
Poza tym co do komorki- my mamy wspolną :ico_szoking: tzn mąż ma ale nosi ja przy sobie jak gdzies wychodzi abym ja sie mogla dodzownic a tak to mamy jedna.

Kamilko czekam na wiesci jak sie czujesz?

Mąż dzis w pracy mialam jechac na wyklady ale nie moge, juz tyle opuscilam ze sie boje ze mnie wywala poza tym mam do zaliczenia jeszcze jeden egz z poprzedniej sesji :ico_placzek:

A Arek bawi sie na macie, mial spac :ico_zly:

Aniu Lucy jak bym czytala o swoim dziecku nie dosc ze sie budzi ok 20 razy to od polowy nocy spi z nami, wczoraj jak mąż przyszedl z pracy to poszlismy do kuchni pogadac a z pokoju slysze Arka i wola normlanie "ejjjjjjjj" tak jakby no dalej wezcie mnie do siebie masakra.
Cwaniak :ico_haha_02:

Kochane pytanko dajecie mrozonki generlanie chodzi mi o owoce.

Dobra ide robic obiadek smykowi dzis serwujemy indyczka z kalarepka kabaczkiem i brokulami :-D jedo ulubione warzywka.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

01 gru 2007, 11:13

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 7 stron miałam do nadrobienia, ale naklikałyście

Juli avatarek zdjęcie w podpisie, zdjęcia mokołajowe a szczególnie zdjecie łosia rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Muszę ci powiedzieć że ładnie schudłaś, ale już kochana nie chudnij, wystarczy, a ta zielona bluza extra

Madziorka ja to np. nigdy nie jadłam zupy rybnej. w mojej rodzinie na wigilii są:
barszcz z uszkami
gołąbki
zupa z szuszonych śliwek i pieczarek
karp
żur z ziemniakami
czasami kutia
u męża dodatkowo krokiety
pewnie o czymś a raczej na pewno o czymś zapomniałam :-)

Frydza krzesełko z baby ono super ale ja chyba zdecyduję się na to drewniane, bo narazie mam bujak z fisher price do 18 kg i w nim Emi je, a to drewniane w sam raz będzie od roczku

Avisek Emi jak narazie kaszlu nie miała, a na katarek to sól fizjologiczną i krople Euphorbium stosowałam no i oczywiście czyściłam nosek fridą

Kamilko szczerze współczuję problemów z dziąsłem

Aniu mam nadzieję że sen Helence w końcu się unormuje, no i na twoim miejsciu dawałabym jej czopka

Aciu tak to czasmi bywa z tym powrotem do pracy, strasznei ciężko się przestawić

Astrid cod o zaufania to ja mam 99,9% zawsze jakać cienka nić nieufności jest, a co do mrożonek to ja narazie nie stosowałam

Jaśnie Pani to nosidło jest super

Alinko strasznie mi przykro że taka sytuacja zaistniała, ja wierzę że to się wszystko wyjaśni i będzie dobrze, ale musisz z nim szczerze porozmawiać, na pewno masz donbra kobiecą intuicję i wyczujesz czy mówi prawdę. A jeśli niedaj Boże okaże się że to prawda, to wtedy sama będziesz musiała zdecydować czy dasz mu druga szansę czy nie. Ja mocno trzymam kciuki żeby wszystko pozytywnie się rozwiązało. Co do hoinki to my ubieramy w wigilie

No i 100 latek dla Juleczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A my byliśmy dziś z Emi na kontrolnym USG brzuszka, no i jedna miedzniczka jest wciąż ppowiększona, ale lakarka powidziała że to norma, i że wszystko wskazuje że to taka uroda Emilki, kazała nam przyjść do kontroli za rok także jest ok

A dziś idziemy na impreze. To będzie moja pierwsza impreza po porodzie na która pójdę bez Emi i zakosztuję alkoholu. Z Emilką zostanie moja siostra. Już mam ochotę na pyszne winko w zdrowych ilościach oczywiście

Mężulek pojechał na wieś, Emi właśnie się obódziła więc zabieram się za sprzątanie, gotowanie i takie tam porządki, żeby się wyrobić zanim M wróci bo potem jedziemy na mega zakupy, mężulek dostał bony w pracy na całkiem niezłą sumkę to będize co wydawać :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja uwielbiam robnić zakupy jak nie muszę się ograniczać finansowo

[ Dodano: 2007-12-01, 10:14 ]
takiego dłuuuuuuuuuugiego posta to ja dawno nie napisałam. Prawie dorównałam Madziorce :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 gru 2007, 11:47

Czesc przeczytałam wszystko , ale niewiele pamietam...

Aniu ja tez raz nakrzyczałam na Wańkę, a potem ryczałam i ją przepraszałam, a on się lała ze śmiechu :ico_noniewiem: ale kaca moralnego miałam niesamowitego.. Takze się nie ptzrejmuj kazdej z nas zdarza się.

Aniu fajnie, ze idziecie na imprezę :ico_brawa_01: zyczę dobrej zabawy :ico_oczko:

Dominika brawa dla Luśki za postępy , ze sierdzi w spaceróce i wogóle. Jak szybko rosną te nasze dzieci, jak szybko się rozwijają.

Kamilko jak tam dziąsła??
Ostatnio zmieniony 01 gru 2007, 17:58 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

01 gru 2007, 12:19

Alinko trzymam kciuki aby jednak to nie bylo to o czym myslisz...moze on poprostu spotkal sie z nią na stopie kolezenskiej...wiesz ludzie lubia plotki.

A nie wiecie co sie dzieje z Karlą?

Arek chyba spi, normlanie juz mialam dosyc
Tyle usypiania.

W ogole jestem ciekawa jak tam dziewczyny po wczorajszych imprezach.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 gru 2007, 12:32

Zjadlo mi posta :ico_olaboga: pisze jeszcze raz ALINKO obczaj czy to prawda :ico_oczko: bo to roznie bywa :ico_olaboga:,w mojej sytuacji tez wszyscy dookola wiedzieli a ja nie :ico_zly: ANIU wspolczuje pobudek ale moze sie jej wreszcie unormuje,Helenka przecudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a Wikunia jezdzi na polsiedzaco lub lezaco w spacerowce ale i tak siada choc jest pasami zapieta :-D ASIULKA milej imprezy,ASTRID ja nie podaje mrozonek,i niewiem co u Karli,musze posprzatac bo kuzynka wpadnie na klachy :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 gru 2007, 13:41

Acia dla Juleczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Alinko masz racje rozmowe trzeba madrze zaczac, nie ujawniaj swej slabosci.. badz twarda ... jesli dasz rade, ja bym chyba nie byla w stanie..
mam nadzieje ze beda to tylko chore pomowienia.
choc zawsze cien niepewnosc zostanie niestety

astrid ja mam pelne zaufanie do mezulka. jak pisala jasnie panie. hihi bardziej ufaam jemu niz sobie hehe

asiulka brawo za posta!!!!

kamila ja to kawalek dziasla?????????? nie potrafie sobie tego wyobrazic. ale wspolczuje starsznie.. ja mialam dzis sen zwiazany z toba hehe jak sie teraz okazuje. okazalo sie ze mialam na dziaslach takie drobne wystajace narosle. i bylam z tym u dentysty, by je wyciac. ale on mnie nastraszyl strasznym bolem i dluuuugim gojeniem i odradzil ten zabieg, a ze te narosle byly niewielkie i slabo wycuzwalne to zrezygnowalam
dodam ze gabinet stomatologivzny miescil sie w shopping center gdzie sie udalam po wyjsciu od lekarza hehehe

aniu my na wigilii jemy postne golabki
i nie dziwie ci sie ze nerwy opuscily.. dzisiejszej nocy tez mialam dosyc. polozylam sie o 1 a leon do 2 ani myslal spac.. skonczylo sie na tym ze adam pierwszy raz musial spac w salonie bo o 6 czekala go pobudka hihi
a ja leona wzialam do lozka hehe
i pocyckal troche i wreszcie za kolejnym podejsciem zasnal.. ufff
i spal do 7.30 zjadl i o 9 pobudka. i 10.30 drzemka 30minutowa hehe
ach.. czasem tez brak mi cierpliwosci hehe ale nie jest najgorzej
a twoje jak napisalas niedobre dziecko wyglada tak pociesznie i wesolo. hihi i jak tu sie gniewac co?? na taka slodka buzke hehe

frydza gratuluje zakupkow hehe dobrze masz z tym mezulkiem hehe
Adam juz ma dosc mojej kolekcji hehe twierdzi ze wszystko mam a kupuje z nudow.. hehe
ale lubi jak sie ladnie ubiore.. ach faceci hehe



ja zupy rybnej tez nigdy nie jadlam ale w tym roku ugotuje bo mnie rybne potrawy kreca hehe

madziu gdzie jestes?? napalilam sie na twoje smakolyki!!! czekamy na przepisy

bewu jeszcze raz powodzenia na egz, napisz jak poszlo?

dziewczyny czy u was na wigilii jest barszcz czerwwony z uszkami? tylko my jeemy barszcz grzybowy??? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

01 gru 2007, 13:44

Madziorka u nas jest barszcz czerwony z uszkami. Robimy to danie tylko na wigilie i święta a to jest moja ulubiona potrawa dlatego potem przez święta zamiast zajadać się różnymi zmakołykami wcinam przez kilka dni barszcz z uszkami. Inne rzeczy oczywiście też ale głownie barszczyk :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

01 gru 2007, 13:58

Madziorka u nas barszcz z uszkami i grzybowa.

ku.... debilni sasiedzi cwicza i moje biedne dzioecko spac nie moze :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 gru 2007, 14:00

a nasze andrzejki byly wesole, udane mysle hehe
nie byla to jakas super odjazdowa impreza
polska sala, stoly rozstawione a przy nich my i ziomale... jedzonkoa kazdy przyniosl,
dj zapuscil muze hehe ale kawalki nas nie rwaly do tanca eheh
dopiero na koniec nabarlismy ochoty na tance. hehe jak sie imprezka rozkrecala to trzeba bylo konczyc hihi bo zabawa trwala tylko do polnocy... hehe
sala z klimatem polskim.. hehe na scianach charakterystyczne malunki hihi
a leos na poczaktu siedzial z nami przy stole, potem dostal cyca i zasnal w tym halasie muzie na maxa hehe i dopiero w aucie otworzyl oczy.. i najpierw potraktowal nas mega krzykiem, dostal cycka i z usmiechem wrocil do domu.
otwarte szeroko oczy i gadajacu buzka nie znikaly az do 2 wrrrrrrrrrrrrrr
polozylam sie od razu spac, czyli o 1 zadowolona ze to mi sie udalo. a ten maly wariat noc mi rozkrecil na maxa
do 2 maruda, krzyk, po czym spokoj przy cycku i tak na przemian. dopoki nie padl ze zmeczenia badz z nudow hehe
a ja zniecierpliwiona zagladaniem do lozeczka i podawaniem smoka musiaalm wziac go do siebie do lozka
adas wczesniej musial pierwszy raz przeniesc sie do salonu bo o 6 mial pobudke hehe
jakies fotki z imprezki zalacze pozniej hehe

aha podczas lania wosku.. wywrozono mi swinke skarbonke (przyplyw kasy) adas zinterpretowala to inaczej.. powiedzial ze to ja jestem ta swinka skarbonka hehe tyle ze bez dna i mozliwosci oproznienia hehehee
a sam wrozbom sie nie poddal cwaniak jeden hehe
byla tez loteria fantowa ale my szczescia w takich grach nie mamy hihi

[ Dodano: 2007-12-01, 13:03 ]
a u nas zawsze barszcz grzybowy z uszkami.. po prostu pychota na maxa i tez przez kilka dni zajadamy go ale na sniadanie hehe
b czerw z uszkami zupelnie mi nie podchodzi.. jak moga smakowac buraki z grzybami? hihi
ale u adama tez b czerw hihi tylko w mojej rodzinie jemy grzybowy
a zupe grzybowa moja mama gotowala 2 lata temu, tez pyszna hehe ale nie mamy takiej tradycji wigilijnej hehe

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

01 gru 2007, 14:41

Witam kochane
Alinko moja droga po przeczytaniu twojego psta zastanawialam sie jak ja na to wszystko bym zareagowala i powiem ci ze to trudne jest. Musisz spokojnie przemyslec i porozmawiac szczerze chyba tylko to was ratuje szczera rozmowa :ico_oczko:

Kamilko kochana ty zdrowiej nam szybciutko :ico_oczko:

A my wczoraj tez sobie wyskoczylismy na mala imprezke tzn my pilismy piwko a faceci wodeczke ale bylo milo i sympatycznie. :ico_oczko:

A teraz podaje przepisy o ktore prosiłyscie :P

Pomidor Nadziewany

200g pomidora
20g ryżu ( to waga przed ugotowaniem)
30g sera złótego najlepszy gouda
20g groszku zielonego <natka jak ktos nie lubi natki moze byc szczypiorek

Pomidora ściąc na czubku i wydrążyć.Ryż ugotować. Miąższ pomidora pokroic ser zetrzec wszystko wymieszac z natka lub szczypiorekiem i wypelnic pomidora na wierzch mozna polac odrobina sosu czosnkowego i dla dekoracji przykryc scietym wczesniej wierzchem pomidora.

Sałatka z kurczaka wędzonego

1 kurczak wędzony
1 puszka kukurydzy 1 puszka ananasow ( w plastrach)
majonez 4 - 5 łyżek
sól do smaku po wymieszaniu

Kurczaka obrać i pokroić w kostke, kukurydzę wsypać ananasy pokroić w kostkę.Wszystko wymieszać.

Ryba w pieczarkach

Ryba 1.5 kg ( filet)
1 pora
3 papryki zielona czerwona i zółta - kroimy w polksiezyce
1.5 kg pieczarek - kroimy w polksiezyce
1 ketchup kotlin pikantny
duży koncentrat pomidorowy pudliszki
wegeta do smaku

Usmażyc rybę
Pore poddusić w tłuszczu po rybie
Dołożyć paprykę jak bedzie miekka dołozyc pieczarki i wszystko poddusci
Ketchup i koncetrat wymieszac dosypac wegety dolac wode przegotowana (2 słoiczki po ketchupie ) sos przygotowany wymieszac i sos wlac do warzyw
Jak sos bedzie gesty dolac troszke wody
Wszystko razem wymieszac i wylewac na polmisek zaczynajac na dno sos z warzywami ryba smazona sos ryba sos ryba na wierzchu ma byc sos i odstawic do wystygniecia.

A ja mojemu Marcinkowi kupilam na mikolajki kupek nie kapek i misia przytulanke usypiacza z melodyjka co mnie zadziwilo Marcinek jak wl;alam mu soczek do niekapka od razu zaczail i pil normalnie jakby to robil od zawsze pozniej wkleje fotki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość