Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 gru 2007, 00:49

-indigo- pisze:Nie wiem co Tomciowi sie stało ale płakał przez sen. Czy wasze dzieciaczki tez tak mają?? On normalnie spi i łka i nawet łezki mu lecą. Normalnie serce mi sie kraje i biore go na rączki i musze troche wybudzić żeby się uspokoił. No i to nie był pierwszy taki przypadek. Zastanawiam sie czy to nie z powodu telewizji?? Może on przezywa cos co tam zobaczył? sama nie wiem, jak myslicie?


Kamilko, moja Helenka właśnie tak ma... zaczyna płakać przez sen i to takim płaczem jakby Ją coś przestraszyło.... ale łezki nie lecą i wystarczy ją wziąć na ręce i przytulić... Ja nie wiem czy to z powodu tv, bo u mnie Helenka śpi w innym pokoju niż jest telewizor....

Ten babsztyl ze sklepu to na odstrzał normalnie :ico_olaboga: :ico_olaboga:


BeWu - 100 lat !!!!!!!!!!!!!!!! Śliczne zdjęcie Kalinki w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Alinko
, zdjęć nigdy nie za dużo :-) Wańka przecudna, zwłaszcza z wywalonym językiem. Helenka też tak potrafi hehe.
Trzymaj się kochana i porozmawiaj wreszcie z Kocurem, bo z twoich postów "widać" jak się wypalasz...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 gru 2007, 09:45

BeWu - 100 LAT!!! NAjlepsze zyczenia dla Ciebie Kochana! :ico_tort:

Alinko - super foty Waneski - hyhy. Miny bomba :-)

Frydza- faajny filmik :-) no i gratuluje zakupow! A aukcyjki juz wystawiłam wczoraj :-D
Tu link http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=2703428 :):

Kamilko - no co za wredny babsztyl - brawo -dogadałas jej zajebiscie :-D hyhy. Ja tez z tych pyskatych.
A co do spania- to Misiek nigdy tak nie plakal przez sen.. On tylko sie wierci i steka jak smokal wyleci.. No ale to nic takiego.

BeWu - Aleee piekne zdjecie w podpisie!!! Sama słodycz!!!



Dzien dobry.. Bardzo wczesnie sie zaczynajacy. :ico_spanko:
Misio przespał caaaaałą nocke, ale zbudził sie przez to o 8.. No a ja wczraj miałam seans Gotowych na wszystko i lozkowe dyskusje na dobranoc z Duzym.. wiec sie nie wyspałam za cholere.
Mały harczy cały czas i jest nieciekawie jednym słowem :ico_noniewiem: Nie daje sobie odessac gilow, bez trzymania sobie glowy i raczek. Wiec poki Duzy w pracy, frida w ruch nie pojdzie.
A wczoraj juz miał troszke podwyzszona temperaturke i pocił sie strrrasznie..
A ja jutro lece :-( I cala srode mnie nie bedzie.. Ech.. Jakos mi sie odechciało leciec. Nie dosc ze sama, to Misio chory... No.. Mam nadzieje ze szybko zleci i wszystko bedzie dobrze.
Kupie mu cos szałowego :):

Oj.. jestem padnieta.. I nie mam weny- jak nie ja :ico_noniewiem: :ico_szoking:
:ico_spanko:

Wkleje tylko zdjecia Krzysia z dziadkiem- moim tatą, ktory wczoraj przyjechał do nas po miesiacu :): I wybawił wszystkich od marudzenia, dajac Miskowi teefon z grającym Rojkiem...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

O. A teraz ide do Misia sie troche poprzytulac.. z tym budzikiem:-) Bo juz "dzwoni"

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

03 gru 2007, 10:23

Dziękuję za życzonka :ico_buziaczki_big:

Kamilko ale miałaś przygodę w tym sklepie... :ico_zly: sama nie wiem jakbym zareagowała...wredny babsztyl!
Co do płaczu przez sen to mojej Kalince czasem tez się zdarzy, ale to tylko takie małe zakwilenie i śpi dalej, ale przyznam że wygląda to stasznie wzruszjąco i strasznie ściska za serce...

Juli mały Krzyś mnie poprostu rozwala... jest taki słodki że mam ochotę wycałować monitor jak na niego patrzę :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Co do zdjęcia w opisie to nie jest ono zbyt aktualne ale chciałam cos zmienić, nowsze foteczki postaram się wkleić jutro

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 gru 2007, 10:42

powiem wam ze ostatnio poszłam do takiego sklepu 101 drobiazgów dla domu czy jakoś tak
chcialam kupic małej tarke do jabluszka
przejscia byly tak waskie ze siłą przesuwałam kartony i kwietniki które stały mi na drodze
dodam ze nie bylo innej drogi wiec wszyscy którzy stali za mną nie mogli przejsc
był korek
a pani z nonono stała za ladą i udawała ze nie widzi i nie słyszy jak klen na cały sklep
a uwierzcie mi ze kur.. głosno było :)

moja mała tez płakała przez sen jakis mies ale teraz jej przeszło

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 gru 2007, 10:48

I tak wlasnie wyglada nonono.. polityka prorodzinna w naszym kraju. Brak podjazdow, brak przestrzeni w sklepach i opryskliwi sprzedawcy! Najchetniej kazaliby zostawiac wozki i dzieciaczki przed drzwiami - jak psy! wrrr... :ico_zly: patałachy.

A ja chciałam pokazac bekowy szałowy filmik z Misiem -hahaha. Usmialismy sie. Strzelił sobie cfaniak talerzykiem w buzke - ale zaplakal z przerazenia - nie załapał co sie stało.. A potem dalej cfaniakował i do stołu raczki pchał. :):
http://www.youtube.com/watch?v=Y7BJl1jSfg4

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 gru 2007, 10:50

ania1980 pisze:u mnie Helenka śpi w innym pokoju niż jest telewizor....


Tomek tez spi w innym pokoju, ale chodzi mi o sam fakt ogladania tv. :ico_noniewiem:

Juli swietne fotki. BeWu ma rację - Krzysio całuśny i słodziutki.

A dla Basi :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Wszystkiego naj... naj... naj...

Ja idę sie szykować na basen, bo Tomek usnął i mam jakąć godzinkę. mam nadzieje, że o 12 będzie wypoczęty i gotowy na pluskanie.

Powiem wam jeszcze tylko, że Tomek coraz lepiej nockę przesypia. Już budzi sie coraż rzadziej i jestem wniebowzięta ach...

Juli jeszcze chyba do nas zawitasz przed wyjazdem, ale jakby co, to baw się dobrze i wracaj szybko i szczęśliwie.

[ Dodano: 2007-12-03, 09:54 ]
jagodka24, brak słów. Ja nie wiem jak oni to sobie wyobrażają, żeby dziecko zostawić przed sklepem???? No nie wiem????

Juli jaki kotek z niego hihi.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 gru 2007, 11:02

Juli, ale Misiek pocieszny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super filmik! A dziadek Misia to wcale na dziadka nie wygląda; choć i Ty młodziutka jesteś; zbaoczysz, że Miśka kumple będą Cię za Jego starszą siostrę brali hihi. Szkoda, że ja taka stara mamusia jestem, bo mi się coś tak miłego raczej nie przytrafi... Zajrzałam na Twoje aukcje - przyznam szczerze, że czaję się na taką zieloniutką bluzę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale ta, którą wystawiłaś za duża na mnie będzie :ico_placzek: :ico_placzek:
Mam nadzieję, że Krzyś szybciutko wyzdrowieje, Helenka juz chyba zdrowa, jutro będę dzwonić do przychodni żeby się ponownie umówić na szczepienie.
Helenka dziś w nocy spała dość dobrze (jak na Nią),, ale też wyspana nie jestem, bo oglądaliśmy Gotowe na wszystko (mój Krzyś też lubi ten film hihi - zaraził się ode mnie).
Wklejam kilka nowych fotek naszego Małego Szpaka :-)

Helenka ze swoimi ulubionymi pluszakami
Obrazek

Tak córusia śmieje się do tatusia (a tak w ogóle, to ona już się tatusia córeczka robi, ni9e dość, że podobna do K., to jak On wraca z pracy, to taka w Niego wpatrzona, a mamusię sobie olewa :ico_oczko: )
Obrazek

Mały szpak w kąpieli z ulubioną gumową kaczuchą
Obrazek

Jej Pulchność hihi
Obrazek



hmmmm, tak się zastanawiałam czego mi brakuje.... i już wiem! Gdzie jest nocny post Madziorki :-D ??

BeWu, czekamy na nowe fotki Kalinki!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 gru 2007, 11:39

ania1980 pisze:Szkoda, że ja taka stara mamusia jestem,

no niezle.... dzieki... to ja zamiast mama powinnam byc juz babcia, skoro ty stara? :ico_noniewiem:

Opowiadalam wam jak kiedys mnie z wozkiem wyrzucili ze sklepu z artykulami dla dzieci??? z tego wlasnie zrodzila sie moja wielka milosc do chust i teraz juz nigdy na zakupy nie wybieram sie z wozkiem ( no chyba ze do supermarketu, ale tam jaest mnustwo miejsca dla wozka), zeby wlasnie oszczedzic sobie nerwow....
a poza tym, jak widze szczescie w oczach mojego Chuscioszka jak chuste rozwijam to najchetniej caly dzien bym ja w tej chuscie mietolila :ico_oczko: i dziki niej tez zabkowanie nam nie straszne :ico_oczko: - mowie wam, jeszcze nie jest za pozno - avisek jak skonczy chustowac w mojej czerwonej to moze komus wyslac ja dalej, jesli ktos chcialby sprobowac, a boi sie, ze wyda kase, a dziecku sie nie spodoba :ico_oczko:

My w nocce tylko jedna pobudka i to o 23.00 i jeszcze nie spalam, bo ogladalm najbardziej przereklamowany IMO film jaki w zyciu widzialam.... "pachnidlo" nie polecam... rezyseria, zdjecia i gra oki, ale scenariusz do bani... bez pomylu.... opowiesc o psychicznie chorym czlowieku, ktory jest w dodatku seryjnym mordercą :ico_noniewiem:

Oki, spadam, bo sie Luska zaraz obudzi i idziemy kupowac prezenty na mikolaja :ico_oczko: oczywiscie w chuscie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-03, 10:40 ]
Kamilka co do TV, to Luska spi niestety w pokoju gdzie jest telewizor ale nie skuczy przez sen

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 gru 2007, 13:17

jasnie pani, ja wlasnie szykuje sie zeby ci ja odeslac, tak w ciagu 2 tyg.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 gru 2007, 13:36

avisek pisze:jasnie pani, ja wlasnie szykuje sie zeby ci ja odeslac, tak w ciagu 2 tyg.

spoko, mi nie jest potrzebna, wiec sie nie spieszy, moze ktos bedzie chcial sprobowac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość