madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 gru 2007, 12:18

Hej.
Melduje sie dopiero teraz :-) Miałam pracowity wekeend i dzisiaj tez od rana sprzątałam.Patryk stwierdził ze szkoda czasu na spanie i nie spi od 5:30 :ico_olaboga: Teraz wrócilismy z zakupów, mokrzy bo deszcz nas złapał. Coraz ciężej mi sie chodzi z nim samej na spacery, jeszcze jak jest grzeczny jest ok ale czasami naprawde daje w kosc :ico_oczko:
Ja juz powiem Wam ze tez nie moge doczekac sie stycznia i tego zeby było juz po i zebysmy byli z dzieckiem juz w domu. Wczoraj ułożyłam juz pościel do łóżeczka, baldachim tez zawiesiłam, nie wiem czy nie za wczesnie ale chce zeby Patryk sie przyzwyczaił do tego ze juz nie mozna tam wchodzic i ze to ne jest juz jego łóżeczko :ico_oczko: Na razie próbuje tam wejść i ściąga baldachim.

czekamy na wiesci z wizyt od lekarzy. Nie wiecie co tam u Marcii?

A co do wózka i tych kółek to ja mam taki spacerowy i powiem ze jestem zadowolona, łatwiej mi sie prowadzi a zasze mozna te koła zablokowac. Tylko obie babcie nie są zadowolone bo nie umieją prowadzic tego wózka. W razie gdybym go kupiła to chuba mnie wyklną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

03 gru 2007, 13:02

Hej Kobietki!!!!
Widzę, że wszystkie uwijamy się jak pszczółki!!!! Ale to chyba normalne w tym momencie. Ja właśnie usiadłam odpocząć, bo męczę się okrutnie.Nie jestem wcale taka gruba, ale energii mam coraz mniej. Przez 2 ostatnie dni miałam dołka, ale już dziś jest jakoś lepiej :-)
mary pisze:zajeło Jej to od momentu wejści do szpitala 2 godzinki
jejku jak ja bym tak chciała!!!! :ico_sorki:
madziarka81 pisze:jest ok ale czasami naprawde daje w kosc
taki juz chyba jego urok, że jest małym rozrabiaką prawda? :ico_oczko:
madziarka81 pisze:Nie wiecie co tam u Marcii?
no właśnie tez się nad tym zastanawiam, chyba do niej napiszę.
mz74 pisze:I czekamy na obiecane fotki z Waszego odnowionego gniazdka....
bedą, będą....ale jeszcze nam nie przyjechały meble do dużego pokoju :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-03, 12:16 ]
Właśnie skrobnęłam do Marci. Ciśnienie ma ok, wyniki z wątroby jeszcze podwyższone, ma powiększoną trzustkę :ico_chory: , ale za to z Dzidziuniem wszystko ok :ico_brawa_01: , rośnie jak na drożdżach, waży już 2385g :-D Pozdrawia nas i dziękuje za pamięć!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 gru 2007, 13:18

Hej Gosia :-)
Goonia pisze:Nie jestem wcale taka gruba, ale energii mam coraz mniej

dokładnie tak samo sie czuje.A co do dołka to wczoraj miałam strasznego. Przez to popsułam sobie i mackowi dzien :cry:
Kłóciliśmy sie bez powodu no i ryczałam cały czas :ico_puknij:
Goonia pisze:taki juz chyba jego urok, że jest małym rozrabiaką prawda?

jest strasznym rozrabiaką ale ja mysle ze to nasza wina bo za bardzo go rozpieściliśmy :ico_oczko: Ale jak nie rozpieszczac??? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-03, 12:20 ]
Goonia pisze:Pozdrawia nas i dziękuje za pamięć!
super ze jest ok i z dzidzią w porządku :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

03 gru 2007, 13:39

Czesc dziewczyny ja tylko na chwilke bo jestem chora dopadla mnie grypa jelitowa.Wczoraj leżalam cały dzien z gorączką ,miąląm biegunke no i ...Mąż zawiózł dzisiaj Julcie do teściowej wiec moge poleżeć dobra uciekam bo jestem strasznie słaba.PA

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

03 gru 2007, 13:55

mariola pisze:dopadla mnie grypa jelitowa.
ojej!!! :ico_olaboga: trzymaj się jakoś i zdrowiej nam szybko!!!! :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 gru 2007, 13:55

Hej,

Ja tez mam coraz mniej energii.... :ico_olaboga: dobrze ze mam 2 kroki do pracy, bo juz by mi sie chodzic nie chcialo. My jeszcze poczekamy z rozlozeniem lozeczka, zeby sie nie zakurzylo za bardzo.....

mary pisze:Wogle niewiarygodna sprawa bo rodziła pierwszy raz a zajeło Jej to od momentu wejści do szpitala 2 godzinki. Zazdroszczę!!!


.. no ja tez bym tak chciala :ico_sorki: Ja chyba jednak zdecyduje sie na znieczulenie zo.

Nie moge sie tez doczekac stycznia, chociaz Ty Madziu troche wiecej czekania .. :ico_oczko:

Fajnie, z Synkiem Marci wszystko OK, mam nadzieje, ze ja niedlugo wypuszcza ze szpitala.

Madziu,

.. zapomnialam napisac, ze piekne zdjecie Partyczka w Twoim podpisie!!! :ico_brawa_01:

Mariola,

Wracaj szybko do zdrowia!!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

03 gru 2007, 15:16

No i po wizycie
Generalnie wszystko ok,mały rośnie zdrowo i na świat się jeszcze nie śpieszy,szyjka twarda zamknięta i rzadnych grzybków hehe :ico_wstydzioch:
JA już myślałam,ze lekarz mi powie,ze to juz nie długo ,a tu nic :ico_placzek: ,śmiał sie ze mnie ,że jak bede tak intensywnie myśleć o porodzie to przenosze hehe :ico_puknij: Niestety nie zważył mi małego ,dopiero za 2 tyg :ico_noniewiem:

Uciekam teraz robić obiadek :-)
Super,że u Marci wszystko dobrze :ico_brawa_01:

No i stawiam :ico_kawusia: i :ico_tort: za wkroczenie w 9 miesiac :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Buziaki

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 gru 2007, 15:31

Monia,

Super, ze wszystko w porzadku!!

Gratulacje z okazji wkroczenia w 9 miesiaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

03 gru 2007, 16:42

hej lasencje,a co tu tak ostatnio pusto? :ico_nienie:
Przecież sie jeszcze nie rozdwajacie :ico_smiechbig:
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 gru 2007, 18:32

Ja też dzisiaj po wozycie i powiem wam że gin powiedział że raczej nie donoszę do stycznia i będę grudnióweczka :ico_szoking: ale nie ma się co martwić bo mały rośnie (ma już 2200) i ustawiony jest odpowiednio :ico_haha_01: szyjka skrócona, tak jak w zeszłym miesiącu tylko rozwaarcie mi na około 3cm doszło :ico_olaboga: ale powiedział że szybko pójdzie. mam nadzieję :ico_sorki:

monia26, grqatulacje wkroczenia w ostatni miesiąc, teraz to już poleci z górki :ico_haha_01:


mz74, ja też jeszcze łóżeczka nie rozkładałam ale dlatego że nie dostałam jeszcze, ale miejsce to chyba już będę musiała zrobić w zaistniałej sytuacji, tylko niech Marcin wyzdrowieje bo też go jakaś anginka podobno łąpie, dziś śpimy osobno :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość