Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 gru 2007, 18:25

Witam ja jestem czytam ale jakos checi na pisanie brak :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-03, 17:26 ]
Humorek do nonono mam ;/;/

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 gru 2007, 18:37

Frydza pisze:JULI upolowalam ta zielona rozmiar 42 :ico_oczko: ,a gdzie na allegro mozna znalezc spiworki??bo jakos nie umie znalezc :ico_noniewiem:


Mi ta sama wpadła w oko, Juli musiała przeoczyć hihi, bo pytałam czy ma taką w mniejszym rozmiarze :-D .
Jaśnie Pani, ja Pachnidło oglądałam jak weszło do kin (ale w domku), bo tak się napaliłam na ten film, a tu klops - chyba rzeczywiście bardziej przereklamowanego filmu nie widziałam...
A nad chustą też się zastanawiam - fajna sprawa, tylko nie wiem jak by to mój kręgosłup zniósł... na razie się wstrzymam do wiosny, skoro napisałaś, że można zacząć nosić nawet 9-cio miesięczne dzieciaki...

[ Dodano: 2007-12-03, 17:40 ]
Madzia, a co się stało ???

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

03 gru 2007, 19:15

Jaśnie Pani dzięki za linka to lecę się edukować :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-03, 18:28 ]
znalazłam na allegro chusty kieszonkowe lepiej takie czy wiązane?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 gru 2007, 20:55

magda26, a co to sie porobilo???
A nad chustą też się zastanawiam - fajna sprawa, tylko nie wiem jak by to mój kręgosłup zniósł...

swoim kregoslupem to sie wogole w chuscie nie musisz przejmowac, bo dzieki temu, ze jest szeroka rozklada ciezar na cale ramiona i plecy nie odczuwaja zadnego obciazenia. tylko kolana na poczatku, ale to jak mama jest przy kosci tak jak ja, bo moja szczupla kolezanka nic wogole nie czuje, ze nosi :ico_oczko:
Leatka pisze:znalazłam na allegro chusty kieszonkowe lepiej takie czy wiązane?

ja wlasnie tez zakupilam tą z chusta.pl (jak tam bedziesz na tym drugim forum, to te chusty sie pouch nazywaja), ale tak po domu tylko ja bede stosowac, przy pracach domowych, bo to jest obciazenie na jedno ramie i na dluzsze noszenie jest niewygodnie, ale tez fajna sprawa :ico_oczko:
oprocz tego juz do mnie leci Mei Tai :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-03, 19:56 ]
aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Leatka jak bedziesz chciala kupic tego poucha to bezposrednio z ich strony kupuj, bo taniej o jakies 5 zl wychodzi niz na allegro
http://www.chusta.pl/

[ Dodano: 2007-12-03, 19:59 ]
a od nich jest dobrze kupic, bo jak sie smykowi chusta nie podoba, albo mamie kolor :ico_oczko: , albo rozmiar nie ten, to masz 100 dni na zwrot lub wymiane bez wzgledow na slady uzytkowania!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 gru 2007, 21:57

Dominika taka akcja z tymi chustami, że ja dziś swoja wyciągnęłam i Miśka na spacer wziełam z psem i tatusiem hihi. Ale powiem Ci, że po pół godzinie mnie bardzo plecy bolały, czyżbym źle wiązała?? Ona na plecach chyba powinna być tak rozłozona co? Bo ja miałam zwiniętą. Chyba wisz o czym pisze? Na pewno wiesz. Tylko w takie zimno to nie wiem jak małego ubierać do tej chusty. Ale na spacer z psem jest to rewelacja.

Aniu Helenka jest cudowna. A to, że córusia tatusia to normalne. Dlatego jak się dowiedziałam, że będzie u mnie chcłopiec to mi koleżanki gratulowały, że synkowie sa mamusi hihi. No ale widac są i wyjątki jak to ktoś tu napisał, chyba Leatka.


Właśnie Madzia co sie stało??

Juli spakowana??

[ Dodano: 2007-12-03, 21:00 ]
Frydza Wikunia sie smieje identycznie jak Tomek hihi. Normalnie to jest rozbrajające i uwilbiam ten rechot na maksa.
A twój głos faktycznie zmieniony, bo pamietam przez telefon inny.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 gru 2007, 22:15

Dziewczyny przepraszam wypadłam z dyskusji i nie wiem czy przeczytam co naklikałyście
jestem rozbita poprostu, nie mam miejsca to jest takie trudne...

rozmawiałam, przyrzekał na zdrowie Wańki ze nie spotykał się z nią, inna osoba (niby świadek spotkania) zarzekała się ze nic nie wie o ew. spotkaniach.. mam wierzyć???

Tak się starsznie dziś kłóciliśmy, zaczął mnie podejrzewać ze z kimś jestem.. czyz nie jest tak, ze ten kto niewinnie oskarza sam ma nabrojone??

Nie widzę kolorów, jest mi tak cholernie cięzko ...

[ Dodano: 2007-12-03, 21:15 ]
aha widziałamzdjęcia Helenki, jest poporostu prześliczna!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2007, 22:21

ALINKO niewiem kochana co ci poradzic moze on odwraca teraz kota ogonem :ico_noniewiem: i zwala na ciebie ze go zdradzasz??Wiesz tonacy brzytwy sie chwyta :ico_noniewiem: ,KOCHANA TRZYM SIE DZIELNIE JESTESMY Z TOBA :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 gru 2007, 22:24

Kamilko, widzisz? hehe, sama wiesz co zle robisz :ico_oczko: nie potrzebujesz moich rad :ico_oczko: ale reszcie mniej doswiadczonym moze sie przydadza :ico_oczko:
chusta musi byc wszedzie rozlozona i bardzo wazne, zeby nigdzie sie nie zwinela, bo albo ty cierpisz, albo chustowy dziec :ico_oczko: popracuj nad wiazaniem i od razu poczujesz ulge :ico_oczko:
ale fakt faktem na poczatek nie polecam 3 godzin w chuscie, bo mozna sie zakwasow dorobic :ico_oczko: zaczynamy od kilkunastu minutek, az dochodzi sie do calgo dnia :-D :-D :-D
I jak wiazesz w chuscie to nie ubieraj dziecka tak jak do wozka :ico_nienie: bo bedzie sie wypinal i napinal z goraca. chusta to 2 lub 3 (w zaleznosci od wizania) dodatkowe warstwy materialu, a ty dodatkowo jeszcze grzejesz go cialem. Luska zwykle ma w zimie na sobie body z dlugim rekawem, rajstopki, spodenki, cienki polarek, kozaczki i geterki (bo jednak nozki wystaja to trzeba ogrzac. A najlepiej ubarc dzieko w body, rajstopki i pajacyk polarkowy z kapturkiem to nigdzie mu sie ubranko nie zwinie i szyjka bedzie chroniona przed powiewami :ico_oczko:

kurcze, ale fajnie, ze ktos chce mojej szajby sluchac :-D :-D

a nasza Luska do mnie z wygladu podobna, ale tata to najwiekszy kumpel i atrakcja nie do przebicia przez mame :ico_oczko: ale ja sie ciesze, bo lubie sobie czasem od mojego kochanego brzdaca odpoczac :ico_oczko:

Frydza Wiki fajowo warczy rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-03, 21:26 ]
Alineczq, nie znam go, wiec nie moge powiedziec tak, czy tak, ale sama powinnas poczuc, czy mowi prawde, czy w jego przypadku atak jest najlepsza obrona?
strasznie mi cie szkoda :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

03 gru 2007, 22:31

Witajcie,

dziewczyny ta maść elokom jest na sterydach , wię zanim zaczniecie jej używać trzeba zapytać pediatrę , no i jest na receptę

Filmiki superaśne a zdjęcia przecudne

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 gru 2007, 22:34

ja nawet nie mam sil na pisanie,ale poczytalam troszke...
BeWu100 lat kochana :ico_tort: :ico_tort:

zdjecia i filmiki fajowe :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość