Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2007, 23:49

JASNIE PANI nie meczysz no co ty :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 gru 2007, 23:55

Frydza pisze:JASNIE PANI nie meczysz no co ty

juz sobie wyobrazam, jak jutro rano polowa z was wejdzie na TT, zobaczy moje chustowe wypociny, rzygnie i zwatpi :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 gru 2007, 23:58

NO CO TY :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko: Ja juz zmykam Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 gru 2007, 00:13

Huhu.. Czytałam was w biegu cały dzien. Ale smigalismy do tego lekarza z Duzym, potem wpadli rodzice mojej psiapsioły do ktorej jutro lece..
I przywiezli nam.. Siate DREWNA!!! Bo jej tato jest znanym rzezbiarzem. I od lat pieknie twirzy. A ona jest w Irlandii ze znajomymi i z bratem, ktory wlasnie odkrył w sobie talent, ale w Dublinie nie ma mozliwosci zdobycia materiałow. Wiec bedziemy wiezc im torbe kory i sosnowych trzonkow hahaha :): Jak przeswietla mi torbe to wezma za szurnieta :):

Pozniej przywiezli nam pralke i montowalismy :ico_brawa_01: Duzy złoto-rączkował,a ja mu kibicowałam :):
Jest suuuper. Jutro od rana bede czytała instrukcje i wrzucała tony smrodów uzbieranych w czasie bezpralkowym.

A potem sie okazało - Duzy mi zrobił niespodzianke i wyczarował 2 dni urlopu - i jedziemy jednak razem!!!!!!!!!!!!!!! :): :509: Wiec szalenstwo i radosc na maksa..Iklopot - bo cholera! Co Z MISKIEM!? Rodzice odpadaja bo praca, kuzynka i ciocia -studia.. No ale znalezlismynasza super kumpele, ktora kooocha dzieci i jutro juz przyjezdza. Zrobiłam jej plan i rozpiske - elegancko. Wiec Misio w dobrych rekach :-)

No i zyje juz wyjazdem.. Spakowalam tobołki, siedze jak na szpilkach,w brzuchu motyle i dusza na ramieniu. Podskakuje po domu i jednym słowem - istny obłęd!

Teraz spokojnie...
Ulekarza - to atopowe zapalenie skory. Trzeba natluszczac dermatologicznymi balsamami- oilatum/ emolium.. Do tego przepisała nam 2 masci - jedna robiona na zamowienie w aptece, druga do tych zmian ktore Misiek rozdrapuje do krwi - do stosowania doraznego 3-5 dni. Zadnych sterydow bron Boze, zadnych testow tez- bo jeszcze za wczesnie. I wcale nie jest tak zle, wiec super. Uff.

JasniePani -ale z Ciebie krejzolka z tymi chustami :): hyhy. Szaaalooona- ale super. Ja nie mam kasy na te cacka. Poza tym ja jestem słabeuszka - na serio - zdrowie mam do nonono i mam zakaz dzwigania. Wiec klops. Mega klops. Zazdroszcze wiec Tobie i oddaje pokłon :-D :ico_sorki:
I fotki superasne! Rzeczywiscie oczka Twoje!

Alinko - Ech.. Nie łamsie - jakby nie było - masz dla kogo zyc,masz cel, masz rodzine - jestes najwazniejsza osoba na swiecie dla Twojej corci i tego sie trzymaj..Otym mysl.A z Karolem - jak tak gada..to czas pokaze..

Astrid- Pieknie! Arus jest niesamowity! I jak szaleje z rozwijaniem nowych umiejetnosci! Silny i cudny chłop! To napewno Twoja zasługa- w koncu Ty nosiłas go pod serduszkiem!

Pisalyscie o tym, ze dzieciaczki lubia mame albo tate. U nas chyba jest po rowno - chociaz tatus jest do szalonej zabawy, podrzucania, samolotow i gilgotek.Ja od gadania, calowania, nauki i oklaskiwania nowych umiejetnosci. No i pociagania usmieszkow.. Ale rzeczywiscie, zwykle tak jest, ze corcia jest tatusia a synus mamci. Nawet jak byłam w szpitalu i siedzialam sobie z pigułami gadajac o dzieciaczkach, to wszystkie chwaliły sie ze maja "SWOICH" synkow :-D

A! Bylam dzis w swietnym lumpie i wynalazłam sliczne ogrodniczki dla Miska - nowe,z meteczkami cherokee :-D A sobie- nie wiem po co i do czego ale.. taka wieeelka chuste, troche jak narzuta, w blado sliwkowym kolorze, wyszywana koralikami, taka w stylu Maroko.. Od razu sie szarpnelam, bo przypomina mi moja stara knajpke... Ale drogo było :/ Jak na lump to bardzo..

Naklikałam.. Zaraz sie kłade, bo Krzys wstaje teraz do pracy o 4:45 :ico_szoking: :ico_noniewiem: Przez pieprzone korki z naszego zadupia az po centrum... :/ A ja mu klikam nad łbem.
Jutro bede z wami jeszcze w dzien :*

[ Dodano: 2007-12-03, 23:15 ]
Ale zem pacnęła posta.. huhu.. :ico_noniewiem: :ico_puknij:

A! I przypomnialo mi sie- Aniu- jak bede miala jeszcze takie bluzy, to dam Ci znac - pewnie pojade po ciuszki w przyszłym tygodniu.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 gru 2007, 00:19

Dominika ja nie rzygnę. Wręcz przeciwnie.
Słuchaj a ty żadnej kurteczki małej nie zakładasz w takie zimno?? Bo ja to sie po prostu boję. Wiem, że chusta grzeje i moje ciało, ale jakos tak troche mnie to przeraża. A Ty kurtke ubierasz i zapinasz , czy odpięta?

Zdjęcia fantastyczne, Luśka fantastyczna. Zreszta wiesz, że strasznie mi sie podoba.

A ta, jak to tam sie nazywa Mai cos tam... jest super na lato nie? Nie będzie w niej tak gorąco jak w chuście. Pomyslę jak sie cieplej zrobi i sie rozchustuję troche bardziej.

astrid pisze:Arek raczkowal, no moze nie tak sprawnie i duzo a raczej pelzal jak gasienica chwile kleczal w pozycji do raczkowania ale jest blizej niz dalej


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamilko- nie pisalam o kupach tylko o pierdzeniu :-)

Ja rozumiem. I właśnie to nie jest prawda, bo Tomek pierdział masakrycznie smierdząco juz od poniedziałku a kupkę zrobił np w niedzielę. Także jak pierdy, to nie znaczy że kupa idzie.

Alinko kurcze trudno powiedzieć co masz robić. Zalezy czy mu ufasz czy nie. Ja mojemu Jarkowi bym wierzyła, a nie innej osobie. Ale chyba i tak bym małe sledztwo zrobiła, zwłaszcza gdybym miała wątpliwości.

Lucy buziaki i pozdrowienia ode mnie i Tomeczka.
Odliczamy dni do naszego spotkania.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 gru 2007, 00:26

juli UDANEGO WYPADU!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juli pisze:Wiec bedziemy wiezc im torbe kory i sosnowych trzonkow hahaha Jak przeswietla mi torbe to wezma za szurnieta

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Leatka to jak Juli nie chce czerwonej probowac to zglos sie po nią do aviska :ico_oczko:

-indigo-, Mei tai to zalezy z czego zrobiony, ze sztruksu na zime, a z cienkiej bawelenki np. na lato. sa tez cienkie chusty wiazane
a kurtke mam odpieta (cholibka nie stac mnie na specjalna kurtke :ico_noniewiem: http://www.chusty.com.pl/index.php?opti ... &Itemid=26), a Luska jak ja grubiej ubieralam to sie denerwowala. ale ty chudzinka jestes to gwizdniesz mezowi kurtke i sie zapniesz z Tomkiem w chuscie :ico_oczko:

-indigo- pisze:Zdjęcia fantastyczne, Luśka fantastyczna. Zreszta wiesz, że strasznie mi sie podoba.

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

oki, na mnie juz pora, papatki, do jutera

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 gru 2007, 00:37

O kurde nawet nie widziałam, że są takie kurtki. Ale jazda hihi.
Dobranoc.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 gru 2007, 01:15

Ahaha. Apropo drewna - przypomnialo mi sie, jak pojechalismy ze znajomymi na domek..I w nocy oczywiscie piweczko, ognicho,a rano rybki i jeziorko. Bylismy glodni juz idac na rybyy, wiec chcielismy rozpalic ognicho i upiec kiełbaski. I nasz kumpel, w przypływie inteligencji kacowej zapakowal w reklamowe drewna z domku i szedł z tym 2 km nad jezioro- w celu zrobienia ogniska hahahah :): A do okoła nas las..i las... i las.. :): no ale miał - swoje drewno :-D bo po co zebrac patyki w okol siebie :):
Sikalismy ze smiechu za ta blyskotliwosc :D

Dobra. Ide. Bo padam juz na noch. Dobranoc :-*

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

04 gru 2007, 09:13

Witajcie,

Basiu wszystkiego najlepszego w dniu imienin :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Juli udanego wypadu

Dominika bez wątpienia mała ma twoje oczy a co do chusty to podziwiam Was dziewczyny bo ja nie miałabym cierpliwości do tego motania


Ja mam dzisiaj wolne , więc mycie okien , pranie firanek i mega sprzątanie.
Miłego dniia dziewczyny
pa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 gru 2007, 09:56

hehe, dzis Barborka wiec :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla naszej i wszystkich innych Baś :ico_oczko:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Juli, pewnie od twojego kumpla sie wzielo powiedzenie "ciagnie drzewo do lasu" :ico_oczko: , ale sie bedziesz tulic do Miska jak wrocisz :589: :589: :ico_brawa: :ico_brawa:

-indigo- pisze:O kurde nawet nie widziałam, że są takie kurtki. Ale jazda hihi.

duzo innych specjalnych rzeczy jest - pajacyki, lusterka, baby legs'y, golfiki, ale ceny mnie troche przerazaja, a jednoczesnie zachecaja do szukania wlasnych, tanszych rozwiazan :ico_oczko: . mam juz poncho i baby legs'y wlasnej roboty :ico_oczko:

acia pisze:Ja mam dzisiaj wolne , więc mycie okien , pranie firanek i mega sprzątanie.

ale mi wolne :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: chyba bym do pracy wolala :ico_noniewiem: powodzonka :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość