Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

03 gru 2007, 19:22

Reniu super ,że wszystko w porządku :ico_brawa_01:
Renia0601 pisze:szyjka skrócona, tak jak w zeszłym miesiącu tylko rozwaarcie mi na około 3cm

Ja też tak chcę :ico_sorki: Przez polowe ciąży brałam Luteinę i teraz bede chodzić i chodzić z brzucholem :ico_olaboga: ,a tak liczyłam,ze lekarz powie mi to samo co Tobie :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 gru 2007, 20:00

cześć laski! :-D Ja dzisiaj od rana malowanko praktykuję :ico_noniewiem: już pomalowane, ale niestety na 2 ściany trzeba 2-gą warstwę, więc jutro od rana znowu malowanie, do południa jak wyschnie to zerwiemy wykładzinę i położymy nową... to każę Kubie rozebrać łóżeczko, bo pościel i tak trzeba wyprać (czy ten ochraniacz też można normalnie wrzucić do pralki??) łóżeczko przemyję i złożymy je już w kąciku naszego pokoju...
parę lat temu w kąciku pokoju zaczęliśmy wieszać nasze zdjęcia-takie wspólne, Kuba później nad nimi napisał "nasza miłość" a teraz w tym kąciku będzie spała nasza dzidzia... tyle zostało z naszej miłości :ico_noniewiem:
dobrze, że u Marci wszystko gra... jejku dziewczyny, ja 9-ty miesiąc to dopiero za 1.5 tygodnia :ico_szoking:
teściowie sobie kupili nowe auto-takie błyszczące i pachnące z salonu... a ja się będę z dzieckiem starym wózkiem tłukła :ico_puknij: oni takie raty co miesiąc będą płacili, że 2 takie wózki by były...

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

03 gru 2007, 20:09

Fintifluszka pisze: (czy ten ochraniacz też można normalnie wrzucić do pralki??)

No ja też się właśnie zstanawiam czu go prac hmmm :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

03 gru 2007, 20:16

czesc dziewczyny czuje sie juz lepiej dobrze ze tak szybko wracam do siebie jestem jeszcze slaba.Julka jest u babci i tak tesknie za nia ze mogłaby już przyjechać.Ja do gin.wybieram sie w czwartek w MIKOLAJKI ciekawe co u mojej dzidzi slychac :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 gru 2007, 20:46

Ja tak na chwlkę, jezeli chodzi o ochraniacz to niedawno go normalnie prałam więc chyba mozna bo nic sie nie stało.

[ Dodano: 2007-12-03, 21:37 ]
Hej to znowu ja.

Ostatnio bardzo zaniedbuje tt :ico_wstydzioch: i nasz wątek ale ciągle mam cos do robienia a dzisiaj całe popołudnie przespałam z Patrykiem tak wiec jeszcze sobie siedzimy :ico_oczko: Do Mcka przyszedł kolega, przyniósł kilka piwek a moje kochanie tak duzo pije ze scięło go z nóg i poszedł spac :ico_smiechbig: Taki z niego kompan do picia :ico_oczko:

Monia, Renia super ze u Was wszystko w porządku. Renia to Ty juz niedługo mozesz rodzic przy takim rozwarciu :ico_szoking: A na kiedy masz termin bo nie pamiętam jak pisałas :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
Monia ty zaczęłas dzisiaj 9 miesiąc. Gratuluję :ico_brawa_01: Ja tydzien temu zaczęłam dopiero ósmy :ico_oczko:
Mariola duzo zdrówka.

mz74 pisze:Madziu,

.. zapomnialam napisac, ze piekne zdjecie Partyczka w Twoim podpisie!!!

dziękuje bardzo :-)

Zobaczcie jakie znalazłam fajne ciuszki dla niuni, przeglądam allegro bo w tym i następnym miesiącu biore sie powaznie za zakupy.

http://www.allegro.pl/item272790731_cie ... zm_62.html
http://www.allegro.pl/item276429154_now ... 62_68.html
http://www.allegro.pl/item276773461_pod ... ku_62.html
duzo fajnych rzeczy tam jest

a kupowałyscie na 56 czy 62cm?

Bede brała tez pare rzeczy od tego dostawcy Dawidar co Wy brałyście.Gatunkowo dobre są rzeczy? A jak ta polarkowa czapeczka?

Ale zasypałam Was pytaniami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 gru 2007, 00:53

Mariola grypa jelitowa to teraz epidemia, przetoczyła się już chyba przez cały kraj... mnie męczyła 2 dni, więc mam nadzieję, że i Ciebie szybko puści, a jak tylko gorączkę dostałam i mnie zaczęło wszystko boleć, to 1 paracetamol, godzina snu i byłam jak nowa... tylko jeszcze w nocy raz mnie do kibelka pogoniło i później zgaga mnie męczyła okropna :ico_noniewiem:
Madziarka, ja lada dzień będę kupowała ciuszki, chyba większość 62 kupię :ico_noniewiem: ale ja głównie śpioszki, kaftaniki, bo takie cacy ciuszki z polarku i tym podobne wcześniej okazyjnie kupowałam na allegro używane i wszystkie na 56-więc mam raczej pod dostatkiem, jak również welurowe pajacyki... brak śpiochów i takich tam, pieluszek, muszę kupić przewijak-jaki macie przewijak dziewczyny?? bo ja chcę taką nadstawkę tylko na łóżeczko, zastanawiam się czy to praktyczne jest? :ico_noniewiem:
wanienkę muszę kupić, kosmetyki i rzeczy dla siebie do szpitala i do karmienia...
moja znajoma, która rodziła 3 tygodnie temu, odstawiła dziecko od piersi, podobno mały ma strasznie silny odruch ssania i zrobił jej krwawą rzeź :ico_olaboga:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 gru 2007, 09:19

Dzien dobry.

Ja z :ico_kawa: Zaraz sniadanko i jedziemy po zakupy.

Justyna ja przewijak miałam na łóżeczko zakładane, owszem przydał sie, jest praktyczny.Za pierwszym razem koleżanka pozyczyła, teraz nie mam od kogo i chyba nie bede kupowała :ico_noniewiem: On jest przydatny na pierwsze 2,3 miesiące.Gdyby to by ła nasza pierwsza dzidzia to pewnie bym kupiła bo miałabym dla drugiej :ico_oczko: ale trzeciej nie planujemy i troche szkoda mi kasy na to bo to około 50zł kosztuje. Co ja potem z tym wszystkim zrobię? :ico_olaboga: Po Patryku odkładałam do worka dla 2 dzidzi a teraz nie zamierzam kusic losu i bede pewnie od razu oddawac, ewentualnie zrobie wielką pakę i wystawię na allegro :-)

Mary dobrze ze widziałas gdzie bedziesz rodzic, zawsze to inne nastawienie psychiczne. Ja tez juz wiem i fajnie by było jakbym trafiła na tą samą położną co wtedy. Pamiętam ze jak Maciek juz przyjechał po nas zabrac nas do domu to ona powiedziała ze zaprasza za 2 lata ponownie na porodówkę i ze wtedy urodze dziewczynkę podobną do mamusi bo Patryk to był i w zasadzie jest wierne odbicie tatusia :ico_oczko:

A z tą grypą żółądkową to mam nadzieje ze nigdy sie nie dowiem jak to jest. :ico_noniewiem:

Ale sie rozpisałam z rana. To chyba ta kawa :-) W ogóle ostatnio coś mało piszemy :ico_noniewiem:

Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 gru 2007, 09:31

czesc Dziewczynki!!

Ja tez wlasnie pije kawusie :ico_kawa: Przy tej pogodzie, to bez kawy ani rusz!!

Renia, fajnie ze u Was wszystko w porzadku ale to juz niedlugo moze byc :ico_szoking: ja dopiero mam wizyte ok. 17 grudnia, wczesniej jeszcze badania. Tez jestem ciekawa co mi powie lekarka wtedy :-)

Madziu,

Ja jestem zadowolona z tych ciuszkow od Dawidara.... bardzo fajne sa spioszki ze zwierzatkami, kaftaniki tez sa super, i czapeczki, ta z polarku cieplejsza tez wzielam i jest OK! Skarpetki z frotka sa superowe :-) Ja kupowalam na 62 cm, na 56 mam tylko pare....
Wlasnie wczoraj wszystko upralam, jeszcze zostaly mi pieluchy i rozek do uprania :-)
Jesli chodzi o przewijak to ja mam taki do kompletu razem z lozeczkiem, mam nadzieje ze mi sie przyda!
Mnie jeszcze tylko pare rzeczy zostanie do kupienia, w sumie do szpitala brakuje mi tylko pieluszek dla Malego, kola i Tanum Rosa i juz moge jechac.... :-)

Buziaczki!!!

[ Dodano: 2007-12-04, 08:36 ]
mary pisze:Byliśmy oglądać odział, sale pododowe...no i odwiedzić siostre Męża i wczoraj narodzoną Natalkę. Jestem pod wrażeniem warunków szpitala...Super pozytywne mysli mam w głowie i chyba mogę już rodzić :-D Znaczy psychicznie mogę.


Mary, wiem co czujesz, ja tez jak zobaczylam szpital to troche mi sie lepiej zrobilo i od razu mam inne nastawienie do tego wszystkiego!! Tak trzymac - tylko pozytywne mysli!! :ico_brawa_01:

madziarka81 pisze:A z tą grypą żółądkową to mam nadzieje ze nigdy sie nie dowiem jak to jest. :ico_noniewiem:


Ja raz mialam w zyciu i ..... dziekuje bardzo :ico_olaboga: Wspolczuje tym co musza przez to przechodzic!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 gru 2007, 09:37

czesc wam
Fintifluszka pisze:Mariola grypa jelitowa to teraz epidemia, przetoczyła się już chyba przez cały kraj... mnie męczyła 2 dni, więc mam nadzieję, że i Ciebie szybko puści, a jak tylko gorączkę dostałam i mnie zaczęło wszystko boleć, to 1 paracetamol, godzina snu i byłam jak nowa... tylko jeszcze w nocy raz mnie do kibelka pogoniło i później zgaga mnie męczyła okropna :ico_noniewiem:
no ja wlasnie tez szybko wrcilam do siebie bolaly mnie wszystkie kosci wzielam panadol i za dwie godzinki obudzilam sie mokra ale goraczka spadla i przestalo mnie bolec bylam tylko oslabiono i pobolewal mnie juz tylko zoladejk.Czytałam na grudniówkach że moja siostra może zaczyna rodzic jest juz poterminie i od 4 rano cos ja boli brzuch a dzisiaj ma sie zglosioc do szpital.Jeszcze nikt od nich nie dzwonil zobaczymy fajnie by bylo bo za niedlugo mama od niej wroci a ona dalej bobasa bedzie miec w brzuchu.BYłam dzisiaj zrobic sobie posiew moczu i mnie wystraszyla bo powiedziala ze na wynik czeka sie do 10 dni a ja wynik potrzebuje na czwartek lekarz mnie udusi.Dobra czuje sie lepiej wiec moge isc do sasiadki na kawke i was tez zapraszam. :ico_tort:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 gru 2007, 09:42

Mariola,

Fajnie ze juz lepiej sie czujesz!!
Jak bedziesz cos wiedziala o siostrze to daj znac!! :-)
Milej pogawedki z sasiadka :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość