Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 gru 2007, 21:26

ASTRID ale masz przewalone egzaminy ,kredyt,babcia umiera :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-05, 20:34 ]
KUZYNKA MOJEGO MEZA URODZILA DZIS CHLOPCZYKA WAGA 3690 I 57CM :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 gru 2007, 21:38

Frydza to gratulacje dla kuzynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Astrid współczuję Ci i woerzę ze wszystko się rozwiąze pomyślnie...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 gru 2007, 21:42

DZIEKI :-D oni juz maja 12 letnia coreczke i teraz im sie symek przytrafil hi hi fajowo :-D Widzicie fotke Wiki Mikolajki w podpisie??

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

05 gru 2007, 22:19

Dziekuje bardzo kochane juz chyba u nas gorzej byc nie moze :ico_oczko: a egzamin hmm mam malo czasu i nie wiem czy zdam ale wychodze z zalozenia ze lepiej byc i probowac niz olac faceta i sie nie pokazac w ogole.

Co do babci ehh ma skonczone 92 lata wiec.....

Mąż wlasnie wraca z notatkami, dzwonil ze ma :-D .

Alinko a kiedy Karol wraca?

[ Dodano: 2007-12-05, 21:20 ]
aaaaaaaaa Fryza no oczywiscie gatulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-05, 22:25 ]
hop hop jest tu kto :ico_haha_02:
To jak was nie ma to i ja znikam
pa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 gru 2007, 00:01

Frydza zdjecie rewelka :ico_brawa_01:

oj Madziorka tesc pojedzie i bedzie ok,jeszcze sie za nim stesknisz :ico_oczko: mam nadzieje,ze humorek szybko wroci :-D ja szukalam dzis w tk maxie tej zabawki co kupilas Leosiowi,ale nie znalazlam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

06 gru 2007, 00:03

witam!
Dziekuję za życzenia dla Franka i :ico_tort: dla reszty solenizantów hihi

Nie przeczytałam wszystkich postów :ico_sorki: bo wpadłam tylko zapytać czy macie jakiś sposób na czopki?. Lekarz Frankowi przepisał jakieś na rozszerzenie oskrzeli, ma 2 razy dziennie po pół ale za każdym razem krzyczy strasznie, cały czas mu ten czopal wypada a jak zajaży o co chodzi to nogi zaciska. :ico_olaboga: Jeśli jakimś cudem uda mi się wsadzić mu tego czopka to za 10 minut oddaje mi go z kupką - na złość czy co :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 gru 2007, 00:12

Astrid - jutro wraca ;)

:eatko ja podpycham termometrem głebiej :ico_noniewiem:

Madziorka te słowa tescia tez skądyś znam hehe. No ale juz pojedzie i bedziesz miała cicho :-D A swoją drogą nie męczy Was obecność innych? Od urodzenia Leosia chyba nie byliście we trójkę ani dnia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 gru 2007, 00:37

Jestem. Musiałam wrócić bo Misio zgłodniał.
Ale i tak sie nagadałysmy. Była też druga moja koleżanka, ta co jest w ciąży. dzis się dowiedziała, że będzie dziewczynka. Także narzeczona dla Tomka będzie hihi.

Leatko ja miałam ten sam problem. A moczysz tego czopka czy takiego suchego wsadzasz?? Ja jak wsadzałam suchego to była jazda. A później mama mi kazała moczyć w wodzie i to był ratunek. Jak wsadzałam to był taki śliski, że mały nawet nie poczuł. I nie musiałm niczym popychac, bo wślizgiwał sie elegancko. Aaa!! I jeszcze uważaj jak płówki dajesz, żeby ostre nie było, bo może go boleć.

A ja mam takie pytanko:
Jak przygotowujecie mleko modyfikowane? Mam na mysli skąd wiecie jaka temperatura? I jak to wygląda w nocy? Gotujecie wodę i studzicie? Jak to jest, bo bardzo mnie to ciekawi? Bo cycek to ciach i mamy amciu. A zanim sie takie mleko przygotuje to dziecko sie nie rozpłacze na amen??

Ja kupiłam kleik, ale leży juz drugi dzień. Nie wiem jak sie do niego zabrać.
Na początek to chyba z łyżeczkę podać i zobaczyć nie??
A i jeszcze jedno. Jakbym chciała na mleku mod., to moge od razu flache mu podać i nic sie nie stanie? Czy tez musze spróbować po troszeczkę?


A flaszki oglądałam i nie kupiłam. Za duzo tego. NIe wiedziałam co do czego?
Ile dziurek ma byc w smoku? Co to znaczy trójprzepływowy??

A ja mam butelke tylko w Polsce takich nie ma. I czy moge smoczek innej firmy dokupić do tej butelki czy tak nie da rady??

No to zarzuciłam was swoimi pytaniami. Ale pomóżcie bo musze wprowadzić te kleiki i kaszki a nie wiem jak.

[ Dodano: 2007-12-05, 23:54 ]
Czy ta butelka będzie dla mnie odpowiedznia??
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=275241672

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 gru 2007, 01:28

HOP HOP HOP
TO JA WASZA MIKOłAJKA
madziorka :mikolaj:
wpadłam do was bo wiem ze wszsytkie macie grzeczne maluszki (po mamusiach oczywiscie)
:682: :682: :682: :682: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:
dla kazdego wirtualna mikolajkowa paczuszka i buziak!!!!
:ico_buziaczki_big:


i podsylam swoja liste zyczen :568:

to co napijemy sie za zdrowie naszego starego brodatego z workiem??


:564: :564: :564: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:


madzia mam nadzieje ze humorek powrocil hihi
a gume w wozku to ja zlapalam juz dwa razy ale zaopatrzylam sie juz w detki z polski w razie kolejnego razu hihi
bewu gratuluje zdanych egzaminow hihi zdolna mamuska z ciebie hihi

alinko wlasnie ogladalam fotki waneski hihi slodkie minki i jak jezyczkiem przewraca hehe

frydza wiki gaworzy i smieje na maxa hihi no super!!! twoj glos tez inaczej sobie wyobrazalam hehe
a ty mamcia widze rozszalalas sie ostatnio na zakupkach hihi i tak trzymac w koncu swieta ida nie?

kamila leos tez ostatnio po zasnieciu przebudza sie kilka razy.. z placzem i czesto smoczka nawet nie chce, tylko smaruje dziaselka zelem , a on pomlaska i zaraz zasypia
ja nigdy nie wyciagam go z lozeczka.. zeby go nie rozbudzic..
on sie szybko uspokaja wiec nie jest to konieczne
wyciagam go do cycka tylko wtedy jesli nadal marudzi/placze
ostatnio karmie 1-2 razy w nocy

a co do sytuacji z jedza w sklepie.. to po prostu na sama mysl o takich przygodach dostaje bialej goraczki i oczyma wyobrazni dostrzegam swoj pobyt w polsce wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
normalnie zdolowac sie mozna na ludzka wredna nature hihi
to dopiero bedzie jazda.. na kazdym kroku przeszkody -schody, ciasne sklepy, wrogie spojrzenia srzedawcow... i ci wspaniali klienci, ktorzy nonono nie rusza na widok wozka z dzieckiemmm. WITAJ POLSKO KOCHANA :ico_olaboga:

julie jak zobaczylam fotki krzysia z dziadkiem to sadzilam ze to wasz kumpel hihi mlodo sie twoj tatko trzyma hehe

aniu helenka swietna na maxa hihi kochany maluszek!!!! ale chcialabym ja zobaczyc na zywo hihi
na leosia dziadek wola Szpak bo jego buzka wiecznie otwarta i gotowa na wszsytko do kosztowania hihi

astrid gratulacje dla arusia za raczkowanie hihi
jasnie pani te chusty sztruksowe sa nonono hihi super
moja jest beznadziejna hihi w ogole jej nie uzywam hehe nie mam potrzeby a i niewygodna.. leos kilka razy w niej lezal hihi i pomimo niewygodnej pozycji spal smacznie hihi

ale cos takiego bym sobie sprawila na zakupki bo leos coraz ciekawszy swiata i ciezko mu w wozku wylezec... hmmm interesowaloby mnie cos takiego wiazanego jak podalas.. ale piszesz ze sztruks nie na lato? a ja bym chciala taka na kazda pogode.. i sztruks mi sie wlasnie strasznie podoba...
kurcze napalilam sie..
ta mai tai mi podchodzi... hmm jak wroce z polski to musze cos zakupic.. hihi
jedna kumpele namawiam bo jej corka ciagle na rekach a ta wysiada hehe

no a te kurtki super do chusty.. a jakie ceny?? :ico_szoking:

juli ale sie usmialam z tych twoich drewnianych opowiescie hihi
czekam na twoje pelne przygod wrazenia z dublina hehe

[ Dodano: 2007-12-06, 00:35 ]
kamila ale duzo pytan.. na ktore nie znam odpowiedzi.. ale poslucham rad doswiadczonych i zapisze
ja chce zaczac dokarmianie. ale kompletnie nie umiem sie za to zabrac...
nie wiem od czego zaczac, w jakich ilosciach i odstepach czasowych
ja lubie miec czarno na bialym..

POMOZCIE!
podaje jedynie jabluszko po pierwszym karmieniu ok 9, jabluszko zjada o 11.. potem znow cyc przed 12,, tak mniej wiecej. hmmm
teraz mam marchewke z kukurydza..
i pielegniarka zalecala rice pudding..

bezsensu w tej anglii sie polapac..

kamila a ty przechodzisz na mleko modyfikowane??

ja proponuje przechowywac zawsze przegotowana wode zimna i mieszac z goraca

lucy napisz jakie ty angielksie sloiczki podajesz/podawalas ?
cholera jestem zielona
a przez te kupy to nie mam nawet ochoty.. bleee

[ Dodano: 2007-12-06, 00:46 ]
glizdunia super te mai tai..mi sie podobaja te drugie.. zielone hehe
szkoda ze jasnie pani nie wydala o nich opinii na forum bo tez jestem ciekawa

bewu jaka ta twoja kalinka jest sliczna i slodiutka hiih normalnie rozkosz hihi
a moj leos jeszcze nie chwyta stopek., czy wszystkie czerwcowe dzieciaczki juz to potrafia?

a i widze ze nie jestem sama z klikaniem na naszej klasie hihi u mnie tez zamula..ale jak pojawia sie ze serwe przeciazony to klikam odswiez strone i znow hula hehe

[ Dodano: 2007-12-06, 01:00 ]
powiedzcie jak tu sie nie wkurzac na

tescia???
wlasnie wywalilo mnie z neta..
wzielam sobie laptopa do sypialni a on

wylaczyl wszystko w salonie.. z gniazdka

zeby mu diody nie swiecily hehe
wrrrrrrrrrrrrrrrr
dobrze ze sie kapnelam bo minionej nocy

zrobil to samo hihi
i rano nie moglam netu odp

[ Dodano: 2007-12-06, 01:06 ]
astrid przykro mi. ze decyzja zostala podjeta nie na wasza korzysc.. mam nadzieje ze uda wam sie wywalczyc swoje..
przykro mi z powodu babci.. :ico_placzek:

zycze powodzenia na egzaminach, ciezki tydzien przed toba. to prawda:ico_olaboga: . duzo sil i wytrwalosci kochana

Leos nadal podrozuje w gondoli. mialam wziac do polski juz spacerowke ale adam, sklania mnie przy tej gondoli. leos jeszcze sie miesci. jak zalozymy mu kombinezon i czape to pewnie bedzie ciasno ale moze miesiac damy rade ... a wroce z nosidelkiem na stelazu wozka.. a gondole zostawie w polsce hhi mniej gratow tutaj to luzniej nie? hihi

[ Dodano: 2007-12-06, 01:07 ]
Frydza pisze:jutro mikolaj prezenty juz spakowane jutro objazd po dzieciaczkach,mezul;ek jutro jest Sw Mikolajem bedzie fajowo :-D


super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-06, 01:08 ]
frydza gratulacje dla kuzynki
wiki mikolajka super hihi

[ Dodano: 2007-12-06, 01:29 ]
Alineczq pisze:Madziorka te słowa tescia tez skądyś znam hehe. No ale juz pojedzie i bedziesz miała cicho :-D A swoją drogą nie męczy Was obecność innych? Od urodzenia Leosia chyba nie byliście we trójkę ani dnia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

pewnie ze bylismy hihi
do poczatkow pazdziernika mielismy tydzien we trojke w polowie sierpnia hehe
potem tylko tesc wpadal na weekend , zwykle co drugi. i tesciowa byla 10dni
takze nie jest zle
w tygodniu jestesmy sami
a w weekendy albo goscie, albo my wybywamy, badz tesc zawital hehe

z moimi siostrami i mama bylo super

powiem ci ze z tesciami sie troche meczylam.. bo oni sa z innej beczki hihi tato przewrazliwiony a mama taka tez nie do konca spokojna choc zawsze wszsytko gra.. sa ok
ale nie czuje sie z nimi zupelnie na luzie hehe

np mojej mamie moge klikac nad glowa do rana i jej to nie rusza..
a tesciowa spac nie moze
wybudza sie nawet jak ide do lazienki
wiec wiesz czujesz sie ciagle niepewnie hehe

inaczej mnie tez traktuja tesciowie.. niz adama moi rodzice
moja mama adama jak syna na maxa,pyta go o wszystko. nawet po ile bedzie funt czy dolar za miesiac hehe
a adam tez wiecej moze mojej mamie powiedziec..
i tak jakos sie przyjelo
ze MOJA RODZINA LEPSZA :ico_oczko:

a w ogole nie na temat pisze co???????????? :ico_puknij:

co do tescia... to nosil leosia non stop..
na zakupach, w domu, jak tylko leos glosniej jeknal.. to on do niego: co na raczki? i dawaj hehe
nie prostestowalam bo wiedzialam ze to na kilka dni hihi po ostatnich 10dniach leos sie nie rozpuscil hihi a teraz bylo tak ze jak chcial cyca to na moj widok marudzil
kiedy zas na rece to dziadka postac powodowala u niego krzyki... hihi
w jednym sklepie leos marudzil to dziadek powiedzial adamowi ze byly tam straszne zapachy perfum i musielismy uciekac bo leos sie meczyl :ico_puknij: czego ja nie komentowalam tylko puscilam adamowi oczko hehe
niektore teksty byly tak niedorzeczne ze wrecz smieszne hehe

kamila ja wiem, ze oni chca dobrze, ale zachowuja sie niekiedy jak hipochondrycy na maxa hehe

juz powiedzialam tesciowi ze do przedszkola leos pewnie nie pojdzie, bo skoro w sklepach skupisko ludzi niesie ze soba tyle bakterii to co dopiero dzieje sie w przedszkolu?
najlepiej to zamieszkac w lesie.. na lonie natury hehe
a na polanie walnac sobie mega shopping center..i WSTEP TYLKO DLA LEONKA

[ Dodano: 2007-12-06, 01:30 ]
lucy23 pisze:ja szukalam dzis w tk maxie tej zabawki co kupilas Leosiowi,ale nie znalazlam

nie wiem o jakiej zabawce mowisz...??

kamila a co rad w sprawie kupek.. to jeszcze w polsce nie jestem a juz sie naslucham, tesciowa pierwszy komentarz rzucila taki ze leos pewnie sie nie najada i dlatego nie wyproznia, ze niby glodny tak??? czy glodne dziecko udaje ze ma sie dobrze? smieje spi itd.. jakis absurd
strasznie mnie tym wkurzyla
choc wiem ze nie powiedziala tego zlosliwie..
po prostu ona uwaza ze dzieci w wieku leosia (ktore nie skonczyly jeszcze 5 mies) poiwnny byc dokarmiane bo mleko im nie wystarcza i juz
i dlatego tez, ze corka jej kolezanko juz dokarmia... :ico_puknij:

dobra spadam

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wiecie za co :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-06, 01:50 ]
dziewczny jak czesto zmieniacie butelki i smoczki do nich?
leon nie jest na butelce ale pija czasami herbatke z butelki. i na razie nie zmienialam od urodzenia.

aha lucy podaje mu herb rumiankowa i z kopru wloskiego i widac nie dzialaja na kupala

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 gru 2007, 09:35

jesli moge wam coś doradzic jesli chodzi o butle to powiem tak
zacznijcie dokarmianie od dodania kleiku albo kaszki do mleka mod
mysle ze nie trzeba stopniowo wprowadzac
poprostu zamiast jednego cyca dajcie butle
a kleiku nie za duzo jedną lyzke
do podanie tego mozna uzyc aventu 3 przepływowego
on ma takie iznaczenie z boku smoczka I II III jak ustawisz I tak zeby byla skierowana do nosa dziecka to bedzie najmniejszy otwór potem II to do kleiku a III do kaszki
same zobaczycie jak przycisniecie smoczek i popatrzycie na dziurke to widac ze robi sie wieksza
moja małą uwielbia z kleikiem a wieczorem je z kaszka kuk-ryz i uwielbia

smoczki powinno sie zmieniac po ok 6 tyg podobno wiec u mnie tez ten czas

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość