Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 gru 2007, 17:52

Obrazek Dla Hanki .... oj uz bym chciała ja zobaczyc w sukienusi .... zazdroszcze Wam coreczek hehe

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 gru 2007, 18:36

UlaMisiula składa najserdeczniejsze życzenia Hani :ico_haha_02:

Obrazek
ObrazekObrazek


Glizdunia Maya fantastyczny ranny ptaszek a kalendarz dla mnie bomba !!!

Lady no widzisz ważne, że Ty pilnujesz rozwoju Mili i cm przybywają swoim temppem :ico_brawa_01:
A w tej pracy to tylko dbaj o siebie, żebyś zasmarkana nie była na Święta tfu tfu...

Zbora :-D :-D :-D sukienusia :): a w połączeniu z Hanią będzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cacy !!!
A i dawaj fotki kozaczków...

Ewcik ... nie zazdroszczę ... a może szwagierkę w kosmos ??? Pokręcone to wszystko...



A GosiA to chyba na tym szkoleniu w Zakopcu co nie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 gru 2007, 19:04

dobry dobry ..jeszcze nie ..na razie skończyłąm tydzień szkoleń w Wa-wie ...w poniedziałek zaczynam w Płocku ..... a w następnym tygodniu w Zakopanem ... koszmar ...
aaaa CAłUSY DLA HANECZKI Z OKAZJI 7 M-CA ... RANY ALE TE NAESZE DZIECIACZKI ROSNą
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
lece moze dam rade poczyatc ...i jeszcze dzis sama z małym ... ale bede wieczorem ..słowo

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 gru 2007, 21:02

Obrazek
Dla Hanki od Kluski :ico_oczko: no i od ciotki tyż :P

jestem poczytalam troche, wiec tak...

Ewcik takie zycie z tymi kredytami, jednak to co na papierze czasami jest wazne... chocby dla glupich bankow...

Fajnie, że majowe dzieciaczki zdrowe :ico_brawa_01:

ja mam dzisiaj wolną nocke :-D męzulek pojechal z Kluska na biowak, a ja juz dzisiaj nie mam normalnego połączenia wiec jade jutro rano :P wyspie sie hurra

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 gru 2007, 21:15

w banku nic narazie nie załatwiliśmy bo nie było pani od kredytów. Mamy do niej zadzwonić i się umówić

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 gru 2007, 21:21

Hej!!!
dzięki wielkie jeszcze raz za życzenia, a na wieczór to coś dla ciotek mamy
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564:

Hania śpi...od niedawna...Ja przerabiam foty i zaraz coś wrzucę.
Wróciłam od gina...coś pogmerał, usunął to co miał i 50zł nie moje! :ico_olaboga: :ico_zly: Ale...nie wierzę...bo mam 1grupę cytologii!!! :ico_szoking: pierwszy raz w życiu!!! chyba zrobię jeszcze raz, bo nie wierzę...I dostałam receptę na yasmine...teraz czekać do @ i zobaczymy co będzie...a ile one kosztują???

Wpierd....czekoladę...nonono, co ja robię??? dobra, wyginam do zdjęć i wracam!!!

dobrze, że się ożywiło, bynajmniej wiadomo, co u kogo...Misiula słodka!!! Doris...oj śpij, śpij...korzystaj Gosia czytaj szybko i pisz.....bom ciekawa co u zięcia słychać...A gdzie Jagodzianki???

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 gru 2007, 21:31

zborra, ja się nie orientuję, ale zara chyba yasmine kosztuje coś ok na oko pi razy drzwi zależy jak leży... yyyy ze złotych mniej wiecej od 32 do nawet 44zl :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-12-07, 20:33 ]
a proszę bardzo:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2197240

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 gru 2007, 21:44

hej...ja w doskoku...u nas kolejny wtpadek byl..mala znow spadla z lozka na moich oczach :ico_placzek: ...poprostu ni zdazylam jej zlapac :ico_olaboga: ....i ryk i nos otarty....ale wszystkodobrze...naplakialam sie tylko....ja to nawet wlasnego dziecka ni umie dpoilnowac :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: ......potem 3 h na zakupach bylismy a teraz do kapieli idziemy...bede pozniej

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 gru 2007, 21:46

weź się opanuj!!! ale...ale....J ma chody w 1aptece...to może z rabatem jakoś sensownie będzie? noż nonono.....mówiłam, że nie chce takich drogich..ja pierdolę...chyba się wysterylizuję...

a u na osłodę trochę zaległych fotek.
moje dziecko samo chętnie załatwia fizjologię :ico_oczko:
Obrazek

a potem zaraz samo wstaje :ico_oczko:
Obrazek

a tu moja gwiazdeczka...się wystroiła
Obrazek
Obrazek

tu się wściekła i opluła...a z nosa wiszą gile :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tak ślicznie włazi pod meble
Obrazek

a tu...mały Mikołajek
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 gru 2007, 21:55

GLIZDUNIA, :ico_olaboga: NO WIDZISZ :ico_olaboga: nie wiń siebie bo nasze maluchy to torpedy i nie zawsze da się je złapać w porę... no niestety musimy mieć oczy dookoła głowy jak mówi powiedzenie ludowe :ico_oczko: ucałuj Mayunię w otatry nosek :575:

zborra, no powala mnie Hanka i jej nocnikowe wyczyny :ico_brawa_01:
a sterylizacja??? a rodzeństwo Hanine skąd inąd??? :ico_haha_01:
A i pazurki Fiony masz??? Sieliczne :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość