mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 gru 2007, 12:10

Dziewczynki ja juz obiadek prawie ze caly zrobiony znaczy gotuje sie .Humorek mam nawet dobry myslalam ze bedzie gorzej,tesciowa mi dzwonila ze jak mąz pojedzie do pracy to ma mnie do niej na kawke podzucic no to przynajmniej gdzies pojedziemy z julka no daleko nie bo to 10 minut samochodem ale zawsze lepiej niz siedziec w domu.Julka oglada baje na disney channel a ja musze sie polozyc na chwilke bo nogi znow bola.
marcia_pod pisze:to jak on bedzie spał po nocy to tez nie dajcie mu pospac - niech wie jak to sympatycznie :ico_spanko:
no wiesz on praktycznie spi u Julci w pokoju a ona tam cały czas wchodzi i bawi sie tyle ze on ma tak twarde spanie ze go to nie rusza nie to co my ze wszystko slyszymy kazdy szmer. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

09 gru 2007, 12:12

Hej kochane.
Ja tylko na chwilkę.
U mnie zaczęły sie bóle,ale jeszcze poczekam bo nie ma co panikować :ico_noniewiem: ,narazie powtarzają sie co pół godz.
Zobaczymy jak bedzie dalej,jak nie przestanie boleć to do szpitala.Trzymajcie kciuki,bo chciałabym poczekac z porodem do końca 37 tyd.
buźka

[ Dodano: 2007-12-09, 11:14 ]
...no i jutro idę do fryzjera hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 gru 2007, 13:43

monia26 pisze:U mnie zaczęły sie bóle,ale jeszcze poczekam bo nie ma co panikować :ico_noniewiem: ,narazie powtarzają sie co pół godz.
Zobaczymy jak bedzie dalej,jak nie przestanie boleć to do szpitala.Trzymajcie kciuki,bo chciałabym poczekac z porodem do końca 37 tyd.
buźka



o nie :ico_szoking: poczekaj na nas :-D
Nie no życze Ci zeby przeszło, może to tylko te przepowiadające?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 gru 2007, 14:29

monia26 pisze:...no i jutro idę do fryzjera hehe :ico_oczko:

No to faktycznie nie możesz teraz zacząć rodzić! :ico_haha_01:
Monia odezwij się coś :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 gru 2007, 17:30

Hej.

Widze ze Monia nie odzywała sie :ico_noniewiem: Ciekawe co tam u niej. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 gru 2007, 17:32

podobno po kąpieli jej przeszło, więc fałszywy alarm...

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 gru 2007, 17:52

Witam w niedzielę :-)

Justynko śliczny masz brzuszek i w ogóle niezła laska z Ciebie nawet w ciąży :ico_oczko:
A wiesz gdzie jest Kuba czyw ogóle sie nie odezwał od wczoraj?

Majtek mam tylko jedną paczkę tzn 2 szt. Pani w sklepie powiedziała mi że one są jak bandaż więc gdyby co to bardzo szyko schną. A w razie czego to zawsze moge dokupic w szpitalu :ico_haha_01:

Monia my jesteśmy mniej więcej w tym amymy tygodniu, a mnie mój lekarz powiedział że jesli dotrzymam do grudnia to nawet 2 grudnia nie będą juz zatrzymywac jak coś się zacznie. Nasze dzieciaczki mają już wszystko wyształcone i teraz tylko nabieraja ciałka. Więc nawet jeśli zaczniesz rodzic to luzik, maleństwu nic nie będzie :-)

[ Dodano: 2007-12-09, 16:55 ]
Aha, Marcia strasznie te Twoje nózki wyglądaja biedactwo. Moje też puchną ale nie aż tak :ico_szoking:
W ciąży z Pawłem tez spuchły ale jak urodziłam to cała opuchlizna zeszła.

[ Dodano: 2007-12-09, 16:56 ]
Ło i znowu poszłyście :ico_placzek:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 gru 2007, 18:22

Aha, Marcia strasznie te Twoje nózki wyglądaja biedactwo. Moje też puchną ale nie aż tak :ico_szoking:
W ciąży z Pawłem tez spuchły ale jak urodziłam to cała opuchlizna zeszła.


dzisiaj już troche lepiej, choc teściowa i tak przezywa że niedobrze i wysyła mnie ciągle do łóżka!

torba dla dzidzi spakowana do szpitala, a moja juz prawie - sie okazało ze jeszcze nie wszystko mam jednak kupione - ale jutro na zakupy i dokończe pakowanko!

poukładałam tez ciuszki dla Dzidzi juz ładnie do komody. nie mam tylko gdzie trzymac kosmetyków dla dziecka, musze cos wykombinowac, bo narazie nie dam rady zadnego mebla wiecej kupic!

zastanawiam sie czy kupic coś takiego - bardzo mi sie podoba, ale potrzebuje jakiejs opinii!
http://www.allegro.pl/item275774457_kub ... ciane.html

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

09 gru 2007, 21:28

mary pisze:Wejdźcie sobie dziewczyny na ten link...to ja i mój Mąż taki świąteczny klimacik...

Mary super :ico_brawa_01:

marcia_pod, dobrze ze opuchlizna troche zeszła, naprawde wczoraj nie wyglądało to ciekawie :ico_noniewiem:
A te ozdoby fajne są, mi tez sie podobają :-)

kaska28, no Wy z Monią rzezcywiscie mozecie juz rodzic. Monia nadal sie nie odzywa, moze znowu cos się u niej ruszyło.

Was tez bolą tak plecy? Ja osstatnio a w zasadzieod dwóch dni mam problemy z siedzeniem a przy komputerze juz w ogóle.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 gru 2007, 21:29

Marcia naklejeczki bardzo ładne tylko cena troszkę wysoka, tzn, może w stosunku do ilości tych ozdóbek to sie opłaca, ale z drugiej strony 52 zł to dla mnie troszkę duzo. Ale ogólnie są fajniutkie :-D

Mary oj dziwni Ci Twoi teściowie... Doceniac bardziej zięcia niż syna :ico_puknij: Cosik nie tak. To się zdarza raczej żadko :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość