Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 gru 2007, 15:54

Aginka, my też szukamy z poddaszem użytkowym, z dużym salonem, z zamkniętą kuchnią, ale bez podpiwniczenia. Garaż 1- lub 2- stanowiskowy. Wpadł mi w oko 1 domek z katalogu. Taki zupełnie prosty, ja mówię "wiejski"
http://www.mgprojekt.com.pl/domki/zgrabnyp/index.php

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 gru 2007, 15:58

witam :ico_haha_01:

Mama_Kingi Adusia zdrwoieje ,już nie goraczkuje tylko jeszcze kaszelek ją męczy.Teraz sobie śpi :-)

Domki śliczne oj jak ja bym chciała mieć własny domek ale jak na razie nawet nie śmie o tym marzyć :-/ :-/ . Jeszcze pewnie dłuższy czas będziemy zmuszeni gnieść sie na wynajętej kawalerce :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 gru 2007, 16:03

Mama_Kingi, fajny ....

Ja garażu nie potrzebuję bo w późniejszym czasie będę napewno budowała obok domku garaż z pomieszczeniami gospodarczymi .... za to potrzebuję maleńkiej piwniczki - pod 1/3 powierzchni parteru

[ Dodano: 2007-12-10, 15:12 ]
Mama_Kingi, mi póki co najbardziej podoba się taki http://www.mtmstyl.com.pl/projekty/jedn ... .asp?id=42 tylko musze "domalować" mu piwniczkę pod łazienka przedsionkiemi pomieszczeniem gosp. a z pom gosp "zrobić" garderobę ....

[ Dodano: 2007-12-10, 15:16 ]
acha ... i musiałabym zlikwidowac kilka okien na parterze :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-12-10, 15:32 ]
np. ten mi sie podoba ale tez brak piwnicy ... http://projekty.budujemydom.pl/projekty ... _-_archon_ i wiele wiele innych .... ale szukam dalej :-)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

10 gru 2007, 19:18

witajcie
widze za na topie temat domków to i ja sie pochwale bo chyba wczesniej nie dawalam was stronki
to nasz domek
http://www.gmistudio.pl/projekt_lilia.html

troszke w nim zmenilismy..zamiast jednego pokoju zrobilismy lazienke a 12 nie ma
i dodatkowo troszke podnieslismy dom i jest i góry otwarta powierzchnia 50m2

u nas juz są sciany i teraz idzie strop i dach

aginka..szukaj i na pewno znajdziesz swój wymarzony domek..ale projektów jest cala masa i mozna oszalec

zdrowka wam wszystkim widze i dzieciaczki ucałujcie

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 gru 2007, 21:11

iza, Ty to masz "kawałek" domku ..... jejku - jak mi się podoba .... i fajowy pomysł z tym poddaszem do adaptacji .... no tak ale jak sie nie ma co sie lubi to się lubi co się ma .... bo niestety ale wymiary działki ogromnie mnie ograniczają .... no i darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda (mega wielką działkę dostał Tomek z rodzeństwem w spadku po tacie i dzieliliśmy ją na 5 części )... więc jestem wdzięczna za to co mam .... bo gdybym musiała kupić działkę to nie ma mowy o budowie .... no chyba że za kolejnych 10 lat :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

10 gru 2007, 21:52

Witajcie dziewczynki, w koncu mam internecik i jestem z Wami :ico_brawa_01: .

Bylam z Asia do szczepienia w piatek i biedaczek moj mial goraczke... :ico_noniewiem: , dzisiaj tez chyba miala, ale juz jest ok

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 gru 2007, 23:38

Dobry wieczor Kochane :ico_oczko:
A ja juz jestem po lekarzu nawet bylo ok,lekarz okazal sie sympatyczny i w czwartek mam znowu termin u niego bo bedzie taka pani i bedzie mowila mi jak mam sie odzywiac8dietka) itd..
Nicole zostala z babcia bo pogoda nie za bardzo byla i troche nawet spala zdazylam ja uspac przed wyjsciem :ico_oczko: ale przebudzila sie jak mnie nie bylo i juz miala po spanku..
Ale teraz na szczescie ladnie zasnela i moze bedzie spala spokojnie cala noc i da sie ladnie wyspac mamie :ico_oczko:
Widze ze macie ciekawy temacik o domkach :ico_brawa_01: Ja to sie wogule nie znam na tym temacie.. no ale pewnie jakbym miala swoja wlasna ziemie to domek nie wystedl by tak duzo :ico_oczko: Ale niemam ziemi i jestem zadowolona z tego co mam :ico_oczko: Moze kiedys jak wygram w totolottka to sobie kupimy z mezem domek a poki co to mieszkam w mieszkanku i tez mamy duzo miejsca bo mam 4 pokoje :ico_oczko: Dwa pokoje dziecinne,stolowy,sypialnia i kuchnia i lazienka :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Zycze wam milej nocki i do juterka napisze wiecej pozniej :ico_oczko: Dobranoc paa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

11 gru 2007, 10:18

Dzien dobry dziewczynki!
U nas nocka minela nawet nie najgorzej, ale cos od rana Asia jest strasznie marudna i niespokojna, caly czas 'skarzy sie' na zabki (bo na nie pokazuje jak sie pytam co ją boli), teraz ja polozylam (wstala o 6:40), moze zasnie :ico_noniewiem: , na razie jest cisza w pokoju, no prawie, wiec nidlugo pujde zobaczyc czy zasnela.

Temat domkow bardzo fajny :ico_brawa_01: , ja mieszkam w mieszkanku, ale domek mi sie marzy..... :ico_wstydzioch:

Kristi, ciesze sie, ze czujesz sie dobrze, i ze u lakarza wszystko w porzadku

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 gru 2007, 10:36

Dzień dobry

Marzenia czasami się spełniają ....


malwinka mi w nocy okropnie płakała ... zresztą to juz druga noc taka ... na dobre zasnęła dopiero o 4 i spała do 8:30 i z tego wszystkiego ja obudziłam się o 7:30 a Kapik miał na 7:45 do szkoły ... i Tomek "wpadł na pomysł" żeby sobie dziś ze szkołą "odpuścić".... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

11 gru 2007, 11:07

Aginka, widze, ze nie tylko moja Asia tak zle spi ostatnio...
A z ta szkola to racja, przeciesz raz na jakis czas mozna :ico_oczko:

Asia mi zasnela o 9:45 ciekawe ile pospi...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości