Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 gru 2007, 14:13

Parę nowych foteczek :))

dziunia z koparką :-D juz się jej nie boi jak na początku
Obrazek

Wańka- Mikoiłaj :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

złapałam przy próbie przewrócenia sie z plecków na brzuszek :)) ale za mało miejsca miała by skończyć manewr :-D

Obrazek

i taka fajna minka :)
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 gru 2007, 14:29

sliczne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

11 gru 2007, 14:37

skasowało mi posta :ico_zly: :ico_placzek:

dziewczynki foteczki przecudne, dziciaczki słodkie a świteczne wystroje natchnęły mni edo sprzątania i przygotowania świątecznego wystroju przed przyjazdem T. :ico_brawa_01:

Alinko cieszę się że wszystko ok. :-D

co do puzzli super sprawa, kupiłam kiedyś takie mojemu chrześniakowi, ale Kalince nie będę kupować bo mam dosyć duzyt kawałe takiej miękkiej gumowej maty łazienkowej w biedroneczki na łące - musiałam kupić do ćwiczeń na wzmożone napięcie mięniowe

dziewczyny oznajmiam że jutro po raz pierwszy od prawie roku wybieram się do fryzjera :ico_olaboga: tak mi zeszło... :ico_noniewiem: oczywiście nie omieszkam wam się pokazać w nowej fryzurce g:DD

ciekawe jak tam madziorka z Leosiem w samolocie....

juli ale ty jesteś odjechana - tego zlotu mikołajó się nie spodziewałam hie hie :ico_brawa_01:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

11 gru 2007, 14:48

witam
Usypialam malego godzine ehh wkoncu usnal na moim lozku- ale spi. ufff.

Alineczka ja nie pomoge bo generalnie jestem przeciwna takim wynalazkom-przepraszam, po prostu chodzimy na rehablitacje ponad 4 miesiace i widze wlasnie dzieciaki ze skrzywieniami po takich wlasnie "udogodnieniach dla rodzcia" wiec my wszelkim takim rzeczom mowimy NIE- tzn hustawka fajna jak dla mnie ale jak juz dziecko samo siedzi.
Nasluchalam sie od terapetów duzo rzeczy. wiec ja nie doradze.

Zdiatka jak zwykle super.

A co bylo Leosiowi wkoncu? tzn jaka lekarze postawili diagnoze wie ktos?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 gru 2007, 14:58

ALINKO rewelacyjna coreczka ale ma koparke :-D MADZIORKA nie byla z Leosiem u lekarza bo mu sie polepszylo wczoraj mi pisala na gg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 gru 2007, 15:36

cześ,przywitam się...pozdrawiam

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 gru 2007, 15:38

hej hej
widze że huśtawki na tapecie. Mnie się Alinko wszystkie podobały, ale ja jeśli sie zdecyduje na huśtaweke to dopiero jak Emi sama bedzie siedziec

Jaśnie Pani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lusi za szczepienie i wage

Frydza ślioczne ma Wiki te zdjęcia na huśtawce

A my pojedzone bawimy się :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-12-11, 14:40 ]
cześć Agniecha a ty co porabiasz w ten pochmurny mokry dzionek?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 gru 2007, 15:42

astrid pisze:witam
Alineczka ja nie pomoge bo generalnie jestem przeciwna takim wynalazkom-przepraszam, po prostu chodzimy na rehablitacje ponad 4 miesiace i widze wlasnie dzieciaki ze skrzywieniami po takich wlasnie "udogodnieniach dla rodzcia" wiec my wszelkim takim rzeczom mowimy NIE- tzn hustawka fajna jak dla mnie ale jak juz dziecko samo siedzi.


i właśnie dlatego chcę kupić huśtaweczkę, którrj oparcie się rozkłada do pozycji lezącej, zeby Wańce ie zaszkodzić..

Asrid nieświadomie mi pomogłaś wybrac :-D wezmę jednak tą któa się najwięcej rozkłada. Po rozstawieniu zajmuje najwięcej miejsca ze wszystkich, więc będzie stabilniejsza :-)
Dzięki dziewczyny :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 gru 2007, 15:48

Ja tez mam 3 stopniowa regulacje oparcia ale co z tego jak Wiki i tak sie dzwiga i siad prosty hihi :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 gru 2007, 15:51

Witam co do hustwaki ja mam taka jak Jasnie Pani i jestem bardzo zadowolona Marcinek buja sie w niej doslownie 20 minut moze mniej wiec wydaje mi sie ze nic mu sie nie stanie :) co do puzli sa super tez kupilam rozkladam Marcinkowi w pokoju i bawi sie na niej mam takie z ktorych sa jeszcze takie male puzle w nich czyli 2 w 1 :ico_oczko: \

Madziorka szkoda Leosia mam nadzieje ze juz lepiej :ico_oczko:

A ja dzisiaj zrobilam zakup 2 x pizamki z NEXT bluza z NEXT koszulka z NEXT Bluza H&M w ciuchbudzie i za wszystko zaplacilam 26 zl kurcze nie wiedzialam ze takie rzeczy mozna dostac w szoku :ico_szoking: normalnie jestem i jak nowe wrzucilam do pralki i piore :ico_brawa_01:

Jasnie Pani brawa dla LUSKI za dzielne szczepienie my idziemy po swietach :ico_placzek:

Frydza zdjecia Wiki superaśne z niej mala smakoszka moj tak samo wszystko do buzi ;p

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość