Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 gru 2007, 17:58

NOWA niebawem doczekasz swojego bobaska czas szybko leci :-D moja niunia ma na imie WIKTORIA czyli zwyciestwo bo raz poronilam i udalo mi sie znowu zajsc w ciaze i jest Wiki,niestety cala ciaze mialam zakaz sexiku bo moglam znowu poronic ale warto bylo czekac :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 gru 2007, 18:20

spinka pisze:Cześć jestem dopiero teraz, bo jeszcze na zakupach byliśmy i tak nam zeszło. Z dzidzią wszystko ok, serduszko bije i kręci się na potęgę. Pierwszy raz nie miałam USG!!!!! Gin słuchał bicia serduszka, ja nie słyszałam a on stwierdziła, że grunt, że on słyszy, słyszałam tylko jak się rusza. U mnie tez poprawa, nie muszę już leżeć, ale bez szaleństw, no i mam pozwolenie na małe przytulanko :ico_wstydzioch: Pytałam o to leżenie, czy spanie na brzuchu, można!!!
Następna wizyta za 4 tygodnie, zmniejszył mi leki i za 2 tygodnie mam spróbować odstawić, więc wszystko jak najbardziej ok. :ico_buziaczki_big:


To super wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ciesze sie razem z Tobą, od teraz to będzie już tylko lepiej :-D

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

11 gru 2007, 18:28

cześć :ico_ciezarowka:

ja dzisiaj po wizycie,wszystko niby dobrze,w posiewie z kanału szyjki nic nie wyszło,reszta badań też niezła ale w domu sobie przejrzałam wyniki moczu i widzę że są jakieś bakterie (dość liczne) a wyniku posiewu moczu jeszcze nie było i teraz zachodzę w głowę czy tam coś się nie wyhoduje.będę dzwonić do przychodni jutro albo pojutrze i zobaczę co mi powiedzą.mam brać lactovaginal i niestety zero seksu (mąż jest strasznie nieszczęśliwy :ico_olaboga: )
aha,i po cytologii mam plamienia,mam nadzieję że do jutra przejdą.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

11 gru 2007, 18:29

kasiulinka, to pewnie coś wyhodują, chyba,że jakiś niechorobotwórcze wykryli

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

11 gru 2007, 18:32

laupina pisze:kasiulinka, to pewnie coś wyhodują, chyba,że jakiś niechorobotwórcze wykryli

no zobaczymy,mam nadzieję że powiedzą mi wynik przez telefon i nie będę musiała jechać specjalnie.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

11 gru 2007, 21:45

Cześć!!!
Przepraszam, że ostatnio zaniedbywałam tt :ico_sorki:
Ostatnio większość wolnego czasu spędzałam na zakupach i nad ustawami-mam mega nudne zaliczenie kursu z prawa med. Podziwiam ludzi, którzy studiowali prawo - to jest dopiero pamięciówa :ico_olaboga:
No ale były też przyjemne zakupy i wypady na pizzę z moim kochanym Ł :-D
Kupiliśmy naszą pierwszą choinkę, wszystkie ozdoby i prezenty. Jeszcze muszę znaleźć ubranie na poniedziałkowe rozdanie dyplomów. O tej porze trudno coś fajnego kupić, wszędzie sylwestrowe kreacje, a ja potrzebuję coś klasycznego.

Nowa, dzięki za link radia!
Spinka, super wiadomości!!!
Kasiulinka, jak wyrosną bakterie to pewnie będziesz i tak musiała jechać po receptę. A jak wyniki Bartosza?

Ja mam jutro USG, a w czwartek chcę iść do gina.
Dziś miałam pierwszą jazdę - byłam przerażona, bo po pierwszym uruchomieniu silnika musiałam od razu wyjechać na trasę łazienkowską. Na szczęście mam bardzo spokojnego i pogodnego instruktora. Ja nawet po 100 godzinach nie nauczę się jeździć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 gru 2007, 00:36

Cześć Babeczki, ostatnio totalnie nie mam kiedy usiąść przed kompem, dlatego robię to o tej porze. U nas wszystko OK, poza tymi mdłościami wstręciuchami oczywiście :ico_zly: Pól dnia dziś przespałam, wczoraj też, no i na nic nie mam przez to czasu :ico_olaboga:
Ale pamiętam o Was, ściskam mocno i przesyłam buziaczki!!!!!!!!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 gru 2007, 12:34

Cześć :ico_ciezarowka:
Poszalałam trochę z :ico_odkurzanie: :ico_brawa_01: a teraz leżę, bo muszę odpocząć, chociaż się nie zmęczyłam, to wolę poleżeć - żeby dzidzia odpoczęła.
Marta widzę, że Ty jesteś naszą dyżurną czerwcówką od mdłości, współczuję bidulko.

Lulu powodzenia na egzaminie, trzymam kciuki!

Kasiulinka jak Bartek?

Nowa co porabiasz i jak samopoczucie??

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

12 gru 2007, 12:38

cześć brzuchatki!
jakoś pusto tu dzisiaj.ja wstałam po 10 i jestem niewyspana.chyba będę musiała zaliczyć popołudniową drzemkę.
jakoś nie mogę się przybrać do świątecznych porządków i tylko przekładam wszystko z miejsca na miejsce :ico_olaboga:
Bartolinek nieźle,już nie kaszle,tylko czasem za to mnie katar męczy strasznie,kicham co chwilę.
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 gru 2007, 12:51

[/b]Kasiulinka[b] współczuję kataru, jak mnie brało przeziębienie to piłam herbatkę z czarnego bzu i nacierałam czoło i skronie amolem i przeszło.
A wczoraj nie napisałam Wam jaka byłam zakręcona, u gina do bad. ginekologicznego chciałam zdjąć bluzkę, potem mało co nie spadłam z fotela - gin mnie łapał i w ogóle gadałam od rzeczy.
Teraz piję cappuccino - zapraszam !

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość