madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

11 gru 2007, 16:20

hej!!
A gdzie ja jestem na liście?!
robak: a czytałam gdzies w necie, że jakiejs dziewczynie poród zaczął się od bólu głowy...
byłam u połoznej i zrobiła mi dzis akupunkturę na przyspieszenie porodu, ponoc robili badania w jednym norweskim mieście i dużo dziewczyn zaczęło po tym rodzić, hmm..Nic o tej metodzie nie znalazłam w necie, chyba nie jest w polsce prajtykowana.
co do sprawdzania rozwarcia, właśnie pytałam sie mojej siostry połoznej, czy mozna sobie samemu sprawdzić, mówiła, że jesli ktos da rade znaleźc taka pozycje, w której dosięgnie to tak, z tym że jak dla mnie, to nie miałabym pojęcia, która to jest szyjka, dzis o dziwo połoxna sprawdziła, czy mam jakies rozwarcie , no i nie mam żadnego. widziałam pokoje do rodzenia, nawet milutkie z wygodnym fotelem dla partnera, lampka nocna itd. Położna mówiła i to całkiem powaznie, że wielu facetów zasypia podczas, gdy partnerka sie męczy!!!
dziewczyny, ja kiedyś miałam powody do narzekania na męża, ale jak widze, co opowiadacie o swoich, to naprawdę uważam, żemój jest ukochany, nawet jak się kłócimy(co teraz juz od dawna nie miało miejsca).ale jestesmy ze soba dopiero 3 lata, jeszcze obydwoje możemy się zmienić, mam nadzieję, że jednak tak się nie stanie.
Jeszcze przypomniało mi sie o tych metodach na wywołanie skurczów typu masowanie sutków, seks itd. Przeczytałam, że takie metody często wywołuja skurcze, ale nie powoduja rozwarcia, przez co sa komplikacje przy porodzie, nie wiem jednak co o tym mysleć.
ale chyba wszytskei miałyśmy wczoraj podobne mysli, też wieczorem pomyslałam: a pal licho, urodzi się kiedy zechce i będzie okey!
Też nie mogłam spac w nocy, krzyże mnie bolały, brzuch mnie bolał, kości łonowe również.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 gru 2007, 17:36

juz wstalam :-D
nadal boli glowa,brzuch mi twardnieje ale zupelnie bezbolesnie i te uczucie na okres... :ico_noniewiem: ale nie ma co panikowac i trzeba czekac na jakies sygnaly konkretne tak sobie mysle,do szpitala mam bliziutko takze luzik :ico_oczko: nie napalam sie :ico_oczko: ale wazne ze cos wogole zaczyna pomalu sie dziac :ico_oczko:
jolus pierwszy raz apap wzielam bo skonczyl mi sie paracetamol a apap to chyba tez paracetamol :ico_noniewiem: z czegos tam dodatkiem :ico_noniewiem:
jolus nie strasze Cie rybko ,ale nawet jak kupowalam ta herbate to kobieta sie pytaka czy chlopak bedzie bo ponc chlopaki sa leniwe i nie cca wychodzic szybciej ale znowu wiemy na przykladzie naszej majusi ze dziewuszki tez leniuszki sa :-D
wczoraj kupilam biustonosz do karmienia ,jejku jakie one brzydkie ,ja lubie mnostwo koronek kolorow i wogole a one nie dosc ze zabudowane mosno to takie bezplciowe :ico_noniewiem: i tak wybralam w kwiatuszki chyba byl najladniejszy :-) i kupilam pizame do karmienia do szpitala i wkladki laktacyjne.kupilam tez spitytus i nie wiem czy dobrze pamietam jak mowila mi znajoma ze 3 piecdziesiatki spitytusu i jedna wody tak trzeba rozrobic do pepka :ico_noniewiem: musze sie jeszcze raz zapytac bo mi ona odradzila te platki nasaczone juz, mowila ze u niej sie nie sprawdzily.
madzica co do bolow siodla(czytaj miednicy :ico_oczko: )to u mnie tez juz standart,ogolnie mysle sobie ze jakby krecili western to dostalabym role kowboja :-Dtak chodze :-)
jolus widze ze podalas moj drugi termin bo pierwszy z suwaczka mam na 21 grudzien,a wiecie co mi lekarz powiedzial ze mam najpozniej czekac do 7 stycznia i jak do tego czasu nie urodze to 7 na wywolanie!! :ico_szoking: przeciez to jeszcze miesiac :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 11 gru 2007, 18:31 przez robak, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 gru 2007, 17:51

robak moze u ciebie cos ruszylo u mnie wlasnie zaczelo sie od bolu jakby na @ no i chyba do konca mnie tak bolalo tylko ze bardzo mocno no i przeczyscilo mnie chyba kilka razy
a co do tego ze mezowie zasypiaja podczas porodu no to moj mezus zasnal jak lezalam na sali i meczylam sie z bolami tylko ze ja go sciaglam z pracy wiec byl bardzo zmeczony

Mojej Majusi dzisiaj odpadl pepek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 gru 2007, 18:26

iwonko no to szybko odpadl pepuszek :ico_szoking: ale to dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 gru 2007, 19:23

iwona83, brawa dla Majusi super ,że już się nie martwisz o pepuszek.
robak, namieszałaś z tym spirytem , to sie rozrabia 3:1, ale 3 łyżki wody 1 łyżka spirytusu 90%. tak czytałam w gazecie!!
A umnie cisza tylko strasznie mnie dziś meczy zgaga i swedzi mnie brzuch.
Co do staników to tak jest ja kupilm białay bo były beznadziejne , akoszule mam w różowwe kwiatki. Co do terminów to ponoć tak mówią że dziewczynka szybciej wychodzi niż chłopak.

[ Dodano: 2007-12-11, 18:26 ]
madzica, ja na mojego też nie narzekam już od jakiś paru lat na początku były jakieś tam zgrzyty ale teraz jest tak kochany ,że nie moge złego słowa powiedzieć, sam pracuje , sprzata w domu , gotuje ja to mogla bym leżeć brzuchem do góry i zresztą tak było prawie przez calą ciąże tylko jak ja się na coś upre to już koniec, tak jak z tym myciem okien czy sprzątaniem :ico_wstydzioch: Wiem ,że sam by to zrobił w weekend, ale ja chce już urodzić :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 gru 2007, 21:12

Tez sie zdziwilam ze tak szybko odpadl ale tu zostawiaja taka klarme na pepuszku i to moze przez to

ja tez nie mam co narzekac na mojego meza jest przekochany jestesmy juz z soba ponad 7 lat i mam nadzieje ze zawsze bedzie taki kochany

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 gru 2007, 22:08

Dziewczyny wpadam tylko na chwilke zeby powiedzieć,ze nasza Ania (robak) jest w szpitalu na patologii,jutro ma do mnie napisac cos wiecej.

Madzica sorki :ico_sorki: ,ale nie znam twego terminu i wogole podaj to Cie dopisze

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

12 gru 2007, 09:30

witajcie kochane!może nie pisze z Wami tak często ale ja też zostawiam swój nr. tel.502485330 i czekamy na OLEŃKĘ!idę dzisiaj do lekarza i zobaczymy co mi powie.od niedzieli nie biorę leków ale jak na złość nic specjalnego się nie dzieje,wczoraj nawet okna umyłam i nic!!! :ico_zly: pozdrawiam i dam znać póżniej.
Obrazek
[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200308221662.png[/im[url=http://www.slub-wesele.pl][img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20071231134853.png[/img]g][/url]

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

12 gru 2007, 11:49

Jola_85, no to ci wiadomość , miejmy nadzieje ,że to już się zaczeło!!!! A co tu dziś tak pusto Jola ty też już zaczełś czy co, ja sama tu zostłam .edzia29, no to daj znac szybciutko jak coś się zacznie!!!
Ja dziś bylam rano na badaniach krwi i moczu takie ostatnie i Jolcia kupiłam wiesiłek zobaczymy, oczywiscie mężowi powiedzilam że to takie witaminy , aby opuchlizna zeszła z nóg i rąk. :ico_wstydzioch: ale inaczej nie mogła bym kupic :ico_nienie: :ico_olaboga: bo on się stresuje ,ze wkońcu coś nabroje tym przyspieszaniem.
Wiecie kupiłam dzisiaj też medaliki z Matką Boską i czerwoną fstążeczke 2x , jedną do wózka , a drugą do łóżeczka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Więc teraz czekamy na rozwiązanie , albo raczej na działanie wiesiołka.

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

12 gru 2007, 12:01

Jola: spoko, myslałam, że bierzeszte terminy z suwaczków albo z listy oczekująch, ja mam termin na dzisiaj. a jakby co to mój tel 95005697, jakbym wyladowała w szpitalu, to wyslę sms, np tobie. Zaczęłam sie pwooli irytować tym przedłużaniem, w dodatku wczoraj byłam na tyle głupia, że pooglądałam na necie filmiki z porodów i cesarki też, teraz żałuję. Jak dziecko wychodzi, to wygląda jakby było zupełnie sine, to mnie przeraża. a cesarka: nie wiedziałam, że tak rozciągaja tewnetrzności, mam nadzieję, że urodze siłami antury. Kurcze, zebym była w polsce, to bym sobie tez sprawiła takie tabletki z wiesiołka lub choćby ta herbatke z liści malin, w końcu wygląda na to, że robaka ruszyło po tym.Mam nadzieję, że wszytsko okey z nią. tutaj, żeby kupic cokolwiek, co choc lekko odbiega od produktów codziennego zapotrzebowania, musiałabym jechac kilka godzin do stolicy, a ii tam niewiadomo, czy bym to dostała.
No to trzymam kciuki za robaka i dzidzię

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość