Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 gru 2007, 09:15

Dzieńdobelek :ico_oczko:

Iwciu- jak ostatnio mierzyłam małego jakieś dwa tyg. temu to miał wg moich pomiarów 83 cm :ico_haha_02:
a pogoda rzeczywiście mogła by się zmienić, ja bym chciała śnieg, tak światecznie by sie zrobiło,

Asiu- ale obiadek zrobiłaś mniam mniam, moze ja dzisiaj pomidorowa ugotuję :-D mężusiowi smakował?

Riterko- zdrówka bidulki, że tez te choróbska muszą atakować

Chloe- Was tez dopadła ta grypa a jednak, dobrze, ze Maciuś szybko ja zwalczył, teraz Ty zdrowiej,
Moze nowy rok przyniesie mniej chorób i w ogóle bedzie lepszy :-)

Elu- Ty ranny ptaszku, oj ten Jas nie daje pospac :ico_oczko: kiedyś mu się zmieni w końcu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 gru 2007, 10:16

Mery, Kornelek pewno po tatusiu taki postawny bo mąż wygląda na zdjęciach na takiego wysokiego i dobrze zbudowanego.
Iwciu, Twój mąż też chyba wysoki i i postawny? To i Bartuś pewno nadrobi.
A Ty chyba taka drobna i niewysoka kobitka?
Mój Daniel zawsze był długi i bardzo chudy i myślę, że Jaś też taki będzie.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

12 gru 2007, 10:37

Hejka.
Dziękujemy za życzenia zdrowia. Jest już coraz lepiej. Maly wczoraj bardzo marudził, ale dziś już doszedł do formy i rozrabia na całego. Ja zmywałam, a on swój fotelik-bujaczek wyniósł z pokoju :ico_olaboga: , poszłam do innego pokoju a tu Maciej idzie z... wiadrem na śmieci :ico_szoking: :ico_szoking:
Elu, wybacz :ico_wstydzioch: Wszystkiego najlepszego dla Ciebie :ico_buziaczki_big: Nie trać nadziei :ico_oczko: na dłuższe spanie Jasia, Maciej też był taki ranny ptaszek. a teraz zdarza mu się pospać do 7.00-7.30.
Dużo zdrówka dla riterki i Jasieńka
Miłego dnia.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 gru 2007, 11:03

Oj chorowitki zdrowieć i to szybko :-D Eluś ale z ciebie ranny ptaszek ja też dziś wstałam jak zwykle o 6.30 ale tylko mleczko dałam i do wyrka z powrotem, troche jeszcze podżemałam no i o 7.30 pobudka do przedszkola :-) Zrobiłam odrazu zakupki, a teraz małą położyłam, mam zamiar dzis iść na zakupy przedświąteczne czyli po prezenty, ale tak tam pokrapuje no ale nie ma tak zimno jutro ma być gorzej :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 gru 2007, 11:26

Witam i zdrówka na dzień dobry

Moja dziecię pięknie zasneło o 21:50, a o 23:30 ją obudzono, trzech kolesi sobie urządziło pogawędki na klatce schodowej, piwkoi papieroski :ico_zly: Jak wypadłam, nie pamiętam co im nagadałam, ale jakwróciłam ręce mi z nerwów latały. Chyba przeprosili. Wiki zasneła spowrotem po 1 :ico_zly: nie budzę jej niech śpi maleńka.

Chloe moja też takwynosi różne rzeczy, a fotelik-bujaczej jej schowałam,bo właziłana niego i stawała, już raz do tyłu poleciała :ico_zly: dobrze, że nic sobie nie zrobiła...
Mery smakowało mu :-) zwłaszcza pieczeń ziemniaczkami
A ja nie mam praktycznie jeszcze nic na gwiadkę :( zamówiłam jak narazie jednego pluszaka, Wiki je uwielbia, a resztę chyba kupię tuż przed.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 gru 2007, 11:40

hej :)
sprostowanie - to nie ja jestem rannym ptaszkiem tylko mój Jaś, niestety :ico_oczko: mam nadzieję, że mu przejdzie tylko kiedy...

a takie hałasy w godzinach póxnych to urzadzają ludzie którzy dzieci nie mają i nie wiedzą co to znaczy wybudzone ze snu małe dziecko....
Jasia z porannej drzemki po godz 8 obudziła jak zwykle karetka, spał 10 min :ico_zly:
Na karteki nie mam sopsobu bo blisko mamy pogotowie i szpital :(

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 gru 2007, 11:41

Oj moja to ostatnio wyciąga nocnik z łazienki i se go na głowe daje, no i lubi takie wiaderko też go z łazienki wyciąga i chodzi po mieszkaniu.Ale najlepiej bawi się garnuszkiem już jest tak poobijany że dziś w sklepie rozglądałam się za nowym bo stary to tylko do zabawy bo tak z niego leci ta farba że bym się bała coś podgrzewać w nim :-D oj łobuziaki z tych naszych maluszków wczoraj sobie sprzątałam tą szafe z ciuchami no i obok na kanpie wszystko ładnie układałam a mała chodziła i miała zabawe wszystko rozwalała. dziś gotuje pomidorową już mężowi zapowiedziałam że dzis zupa a on tak nie lubi zup bo się nimi nie najada :-)

[ Dodano: 2007-12-12, 10:46 ]
No elu coś wiem o karetkach bo u nas też blisko ale jakoś dzieci mi się nie budzą, tyle mam dobrze :ico_haha_01: Chyba bym zwariowała :ico_zly: U nas w klatce też dużo młodzieży mieszka ale jak narazie nie moge narzekać, nademną za miesiąc ma też przyjść na świat mały brzdąc a w sobote taką bibe robili ale wybaczam bo niech się jeszcze pobawią jak mogą chodz my też imprezujemy :ico_haha_01: moje małe jak mają spać to śpią, pózno wtedy zasypiają ale jak padają to nic ich nie zbudzi....No chyba że już urodziła ta sąsiadka bo jej nie widze, i dlatego tak imprezowalihuuuuuuuuu musze się dopytać :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 gru 2007, 11:47

Oj ja też nie lubię zup, tylko je gotuje,nigdy nie jem.
U nas w klatce mieszkają młodzi ludzi, po 3-4 osoby, to przedstawiciele handlowi którym firma wynajmuje lokum. A moi "koledzy" palą na balkonie :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 gru 2007, 11:50

no to też troche głośno ale dobrze że palą na balkonie bo mój sąsiad pali w łazieńce i wszystko do mnie leci. a na balkonie to idzie w powietrze :-D no a jak na klatce palą to też taki smród że hej ja nie pale i jak ktoś do mnie przychodzi to też wyganiam albo na balkon albo na klatke :-D nawet teścia wywalam co mi będzie smrodził.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 gru 2007, 12:28

Ja paliłam chyba 8 lat i rzuciła z dnia na dzień. Wkurzamnie, ludzie wychodza z mieszkaia palić na klatce! a smród i tak domieszkania włazi :ico_zly: Ale juz mam luzik :-D Mam tylko nadzieję że nie słyszała mnie cała klatka bo nie pamiętam czy zwróciłam grzecznie uwage czy wręcz przeciwnie, taka byłam zła, zenie pamiętam

[ Dodano: 2007-12-12, 11:48 ]
jaki rozmiar bucików nosza wasze maluchy, jamojej kupuje na 13,5 cm i to jest takie minimum, bobuti na zime mam 14 cm. albo mi się zdaje albo ma wyjątkowo dużą stopkę. Jak patrzę na sukienki w rozmiarze 86 i sa do nich butki to ich wkładka jest zawsze koło 11-12 cm :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość