kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

12 gru 2007, 11:03

Hejka
Kurcze mnie też coś głowa boli :ico_olaboga: , obudziłam się w nocy i tak jak Ty pisałaś wczoraj CARO głowa ciężka i trudno mi się było podnieść z wyrka, a mały płakał, wypiłam tabletkę i troszkę przeszło. Piję właśnie kawkę bo chyba dziś ciśnienie jakies nie teges.
Krystek właśnie zasnął sobie, a ja lecę myć głowę bo muszę załatwić kilka spraw na mieście, a tak mi się nie chce :ico_placzek: . Będę wieczorkiem miłego dnia, papa
PS. MORDKA - też mam neta z Orange i też mnie coraz bardziej wku...a, ale akutrat wczoraj hulał jak mało kiedy :ico_noniewiem: Oki znikam buziulek pa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 gru 2007, 11:14

cześć Laski... Ja jestem tu z kawką, w podłym nastroju Mała w nocy mi jadła jak noworodek- co 3 godzi na butlę się budziła :ico_szoking: :ico_szoking: Nie wyspałam się i z rana mamuśka mnie wkur..a . Ale nie będę wam przynudzać. Macie dość swoich problemów.

Caro, kurczę.. wiem co to znaczy, moi rodzice oboje mają nadciśnienie i wiedzę jak nie raz się czują :ico_olaboga: Martwię się o ciebie kochana... Oby przeszło :ico_sorki:

Mój net jest nawet OK, chociaż też czasem serwuje mi różne nieprzyjemnie niespodzianki.

Idę do mojej przytulanki. Do potem. Papa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 gru 2007, 11:40

melduje sie i ja... z Kawka i Kacperkiem :-D

Dzis mam lepszy humor ...ale i wiekszego lenia :-D
Kolka, mi Kacpi tak spal w poprzednim tyg 2 dni ... tez mialam dosc wspolczuje :ico_sorki: ale dzis napewno bedzie lepiej bo Kacpi prosi Julcie zeby troszke dala mamusi odpoczac :ico_oczko:
caro, zrob sobie badania pozadne ... nie ma zartow z takimi bolami :ico_nienie: kari24, a moj chodzi jakby chcial a nie mogl .. rano jeszcze jakotako a wieczorem :ico_olaboga: strasznie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 gru 2007, 11:55

cześc aj nie mogę was poczytać, bo mi mała strony przestawia.
ola znów ma jakby większy :ico_placzek: katar no i przestawiła płaczka z katarem, jak ona to zrobiła :shock:
a co do podpisów pod avatarami widziałam kogoś na forum kto miał ponad 4000 postó i rekordowego dwutysięcznika, pewnie trzeba nabić ze 6 tys żeby był rekordowy trzytysięcznik
jejku nie mogę pisa ć :-D
kolka jak tam masaż??? :-D

[ Dodano: 2007-12-12, 10:56 ]
Mordeczko a plus nie ma u cIEBIE ZASIęGU????

[ Dodano: 2007-12-12, 10:58 ]
potem zajrżę bo mi ola nie dajae

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 gru 2007, 12:04

delicja, plus tak samo u mnie dziala jak Orange... :ico_zly: pozatym mam podpisana umowe i za zerwanie jej kupe kasy bym musiala zaplacic tak wiec narazie musze meczyc sie z tym cholerstwem :ico_zly:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

12 gru 2007, 12:28

czołem dziewczyny widzę ze wczoraj prawie wszystkie piły hih ja tez sie wczoraj nawaliłam niemalże cin cinem ale opamiętałam sie bo przecież ja matka karmiąca hihi ale był pyszny , a dziś nie mogłam wstać i tak oto Lenka na sniadanko zjadła cyca i połysmy spac do 10 :).
mordeczko - ja tez mam orange no i nie jest jakis mega szybki ale działa i to najwazniesze bo moge z wami klikać hihi :ico_brawa_01:

caro - kochana ja tez mam takie bole głowy i ja sie leczyłąm na migrene ilu ja lekarzy zwiedziłam badan tomografie eeg i takie rozne to komedia 10 lat juz mam to cholerstwo dopadlo mnie w klasie maruralnej , jak bralam leki bylo oki ale jak zaszlam w ciaze to je oddstawilam i juz nie biore i jakos zyje ale bylo tak ze miewałam 3 napady w tygodniu spoko jak to byl weekend gorzej jak w pracy . zrob sobie kochana badania pod tym kontem idz do neurologa

katrin - ale masz slicznego mikołajka w podpisie cudo

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2007, 13:04

Mróweczka, pokaz nam ubrana choineczke :ico_brawa_01:

kolka - wial to sobie bardzo do serca,co napisalas i nawet nie dal szansy pozegnac sie z wami :ico_wstydzioch:

katrin - szkoda mi troche Sopotu i znajomych ale co zrobic? Wole zeby Andrzejek mial swoj pokoj a nie kacik u rodzicow :ico_placzek:

caro, kurcze - trzymaj sie cieplo kochana :ico_olaboga:

kari24, do wieczorka :ico_haha_02:

Zgubilam watek bo pisalam tego posta godzinke :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 gru 2007, 13:23

iw_rybka, no to dobrze. Fajnie masz. Ja liczyłam na masaż, ale się przeliczyłam. To było zwykłe smyranie a nie masaż :(
Mordko do bani z tym netem, może jak Ci się skończy umowa to będzie możliwość na jakiś inny net :ico_noniewiem: Julka powiedziała, że prośbę Kacpiego rozpatrzy, ale nic nie obiecuje :ico_oczko:
Caro, ja na nadciśnienie polecałabym wizytę u kardiologa, bo to chyba oni tym się zajmują. Lub interniści, nie wiem... Moja mama na to leżała na oddziale wewnętrznym, no ale ona jest starsza od Ciebie... W każdym razie nie zaniedbuj tego i bierz regularnie prochy i kawki nie pij :ico_nienie: A jeden lekarz mojej mamie nieoficjalnie zalecił kielicha co raz, bo wtedy rozkurczają się naczynka i krew lepiej krąży... I chyba pomaga :ico_oczko:

A mój mąż wrócił już z pracy bo źle się czuje. Będzie mi nieco raźniej, bo poza Julką to nie mam dziś do kogo gęby otworzyć. No i potem pojedziemy po te firanki, muszę sobie czymś humor poprawić. No bo przecież ile można pić :-D

[ Dodano: 2007-12-12 ]
Idę się położyć z 10 minut bo i ja nie za heja się czuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

12 gru 2007, 14:23

Koleczka i Mordeczka, bardzo mi przykro z powodu tych napiec. Zycze Wam, zeby jak najszybciej udalo sie oczyscic atmosfere.Moze uda sie jeszcze przed swietami.
U nas w domu, pomimo tego, ze bardzo kochamy mame (a jest nas 3 baby), to co jakis czas wybuchaly jakies nieporozumienia, mama byla obrazona, my przewracalysmy oczami i obiecywalysmy, ze nigdy nie bedziemy postepowac w tak jak mama. Po jakims czasie wszystko rozchodzilo sie po kosciach. I niestety tak to juz chyba bylo, jest i bedzie. A z tego ,ze nigdy nie bedziemy postepowac jak nasza mama, to nie wiem :ico_noniewiem: . Podobno pewne zachowania kopiuje sie nieswiadomie i trzeba duuuzo pracy wlozyc, zeby sie zmienic. Moja najmlodsza siostra, ktora jest mama od 9 lat uslyszala od swojego meza, ze zaczyna przypominac nasza mame :-) :ico_szoking: Ja teraz mam Mame na odleglosc, urodzila sie Maya i na wiele spraw spojrzalam inaczej.... ale pewnie i tak do pewnych nieporozumien dochodziloby miedzy nami, glownie w sprawie wychowania Mayi.
Troche chaotycznie :ico_sorki:
Kari i Rybka, gratulacje :ico_brawa_01: . Wlasny domek, ogrodek...piekna sprawa!!! A kredytami sie nie martwcie, kto ich teraz nie ma. Najwazniejsze, ze bedziecie u siebie. I nowych, fajnych znajomych Rybciu, napewno zapoznacie, a ci "starzy" beda Was odwiedzac.
Rybko, zycze duuuuuzo zdrowka Tobie i Andrzekowi. Rany, ciagle Was chorobska sie trzymaja :ico_olaboga: Aha, mnie banki zawsze pomagaly , tak jak i Kolce ( a sporo chorowalam jako dziecko). A tu fluidki zdrowia><<<<<<>><<><>><><>><><><>>><>>>>>><><<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

[ Dodano: 2007-12-12, 13:31 ]
Caro, idz koniecznie do lekarza jak radzi Kolka. Niech zdiagnozuja co jest przyczyna: nadcisnie czy migreny. Pamietaj, ze musisz dbac o siebie i byc zdrowa dla Oskarka !
Hektorka, rozumiem doskonale jak sie czujesz po stracie kochanego psiaka. Przezylam to dwukrotnie. Plakalam po nich jak po najblizszych czlonkach rodziny. W pracy ludzie pukali sie po czole, ale ja czulam sie okropnie. Kochana, zrobiliscie wszystko co mogliscie. Trzymaj sie!!!

[ Dodano: 2007-12-12, 13:34 ]
Kolka, jak wrocisz z nowym nabytkiem to pochwal sie :-)
Mroweczka, no wlasnie, pokaz nam choinke. Pieknie musi u Was w domku pachniec lasem!

[ Dodano: 2007-12-12, 13:49 ]
Katrin,Twoja Mama to odwazna kobieta.... fiu,fiu...ja przed kamerami jezyka w gebie zapomnialbym i napewno strasznie jaklabym sie :ico_wstydzioch:
Syla, jak Martynka sie czuje??
Kamelek, Wtaj! Fajny, ze juz net dziala, no i :ico_brawa_01: dla meza, ze sprawil Ci nowy komputer :ico_brawa_01: . Dzieki niemu jestes z nami :-) . Wklej nowe zdjatka Lenki. Pochwal sie :ico_sorki:

Nas na szczescie przeziebienia omijaja (tfu, tfu, tfu), ale Majutek jakos taki nie swoj od kilku dni. W ciagu dnia czesto poklada glowke, tak jakby byla zmeczona i spiaca, czesto bez powodu traci humorek :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2008, 16:28 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 gru 2007, 14:49

agi, jak umyję okno i ją powieszę to się oczywiście pochwalę :-) A mąż namawia mnie na kieckę, bo nie mam w co ubrać się na święta, ale... jak zwykle... szkoda mi pieniędzy :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość